Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala boksu w New York-Barclays Center
20-10-2013, 10:16 PM
Post: #11
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Żaden z nich nie gwarantuję dużej kasy , więc wątpię aby Floyd na to poszedł .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 10:39 PM
Post: #12
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Na gali zawalczy także Daniel Jacobs (26-1, 23 KO) i Marcus Browne (7-0, 6 KO), gala zapowiada się naprawdę interesująco...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 05:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2013 05:43 PM przez Krzych.)
Post: #13
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Niesamowita gala. Świetne połączenie ilości i jakości. Tyle świetnych walk...]
Medialnie to może wygląda nieco inaczej ale jak dla mnie main eventem jest tutaj Trout-Lara. Zdecydowanie najwyższy poziom sportowy ze wszystkich walk na tej gali. Niesamowicie ciekawe zestawienie dwóch zawodników z Top 5 wagi 154 lbs. Następnie walki też są ciekawe ale jednak Bika-Dirrell to nie to samo bo już teraz można wydrukować wynik walki 120-108 Dirrell. Judah-Malignaggi to też ciekawa walka ale no jednak to jest walka dwóch upadających gwiazd.
No i tak na koniec pytanie, które mnie nurtuje od ogłoszenia tej gali. Czy tylko mnie kompletnie nie obchodzi walka Alexandra?

No i oby ta gala się tak ułożyła żeby jeszcze zobaczyć walkę Rigondeaux
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 06:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2013 06:19 PM przez BMH.)
Post: #14
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Gala zapowiada sie faktycznie konkretnie.Wink Judah vs Maliganggi, Alexander-Porter, Trout-Lara... Na kazda z tych walk spokojnie bym odpuscil spanie w nocy. O szansach, czy swoich typach rozpisze sie blizej weekendu.

BESTIA
Skad info, ze bedzie walczyl Jacobs? I w jakiej wadze mialby sie odbyc jego potyczka z Brownem? Czy miales na mysli, ze po prostu wystapia na tej samej gali? Chyba to drugie... co?Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 07:14 PM
Post: #15
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Cytat:BESTIA
Skad info, ze bedzie walczyl Jacobs? I w jakiej wadze mialby sie odbyc jego potyczka z Brownem? Czy miales na mysli, ze po prostu wystapia na tej samej gali? Chyba to drugie... co?

Tak to drugie, pisali na boxing.pl że jacobs ma walczyć na gali NY Barclays Center.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 08:43 PM
Post: #16
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Na Boxrecu nie ma Jacobsa a oni przecież zwykle wiedzą o walce zanim jeszcze urodzą się zawodnicyBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 05:53 PM
Post: #17
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
A ja w sumie bardzo czekam na Bika vs Dirrel - chciałbym, żeby ten drugi wygrał w przekonujący sposób bo dobrych zawodników w super średniej nigdy za mało.

Trout - Lara mówi samo przez się i tu mam zgryz: lubię obu, chciałbym żeby Trout pokazał dobry boks, ale jakoś serducho bardzej za Larą. Nie chciałbym żeby ich kariery były już hamowane - a nawet remis byłby chyba takim hamulcowym.

Jeśli idzie o Judah vs Malignaggi - zawsze pojedynek bokserów u schyłku karier wywołuje u mnie mniejsze emocje, bo oni już wiele więcej nie osiągną ale za sentyment jakim darzyłem Judaha - niech wygra, a co!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 08:55 PM
Post: #18
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Lara vs Trout to dla mnie jedna z najciekawiej zapowiadających się walk w tym roku.
Judah vs Paulie to również walka mnie interesująca. O szansach rozpiszę się bliżej weekendu. Czekam też na starcie Sakio Biki i mocno mu kibicuję. Jego walka chociażby z Joe Calzaghe zrobiła na mnie duże wrażenie. Zobaczymy ile z niego zostało.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 02:31 AM
Post: #19
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
Twardziel ten Bika. Pięściarzem od Dirrella jest gorszym, ale przyjąć potrafi. Świetna walka na razie, dobry początek nocy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 03:07 AM
Post: #20
RE: Gala boksu w New York-Barclays Center
U mnie na karcie (której średnio jestem pewny, Direll 114-112, ew. 113-113. A sędziowie: 114-112 Bika, 116-110 Dirrell, 113-113
Bardzo równa walka, Bika pokazał charakter (zresztą Dirrell też).
Dobry początek dobrej (oby) gali.

Pindera się nie zgadza ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości