Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wladimir Klinczko w liczbach
09-10-2013, 08:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 08:33 PM przez Krzych.)
Post: #1
Wladimir Klinczko w liczbach
Witam serdecznie wszystkich zażenowanych sobotnią walką "na szczycie" wagi ciężkiej fanów boksu zawodowego!

Znalazłem informację o tym, że Wladimir Kliczko w walce z Alexandrem Povietkinem klinczował 173 razy. Tak, 173. Niestety nie udało się przebić magicznej dwusetki. Poniżej przedstawiam kilka, myślę, że ciekawych liczb wynikających z tego jakże wartego odnotowania osiągnięcia "króla wagi ciężkiej".

-W tym przypadku liczba 173 oznacza, że zobaczyliśmy klincz w wykonaniu Wladimira co 12 sekund.
Przyjmijmy optymistyczną wersję, że każdy klincz trwał 5 sekund:
-Na każde 12 sekund rundy zostaje nam 7 sekund bez klinczu.
-Klincze zajmują 75 ze 180 sekund każdej rundy. Same klincze.
-Povietkin dźwigał cielsko Kliczki przed 15 minut w ciągu całej walki.
-Na 12 rund mamy pełne 5 rund czystego nieprzerwanego klinczu.
Doliczmy teraz, że z tych pozostałych 7 sekund kolejne 5 zajęło unikanie walki czyli ściąganie głowy Povietkina w dół, uciekanie i tym podobne:
-Na 12 sekund walki tylko w 2 sekundach zobaczyliśmy boks.
-Boksu w tej walce zobaczyliśmy 30 sekund na rundę czyli całe 6 minut przez całą walkę. Czyli aż 2 rundy.
-10 pełnych rund zajęło Kliczce klinczowanie i faulowanie.

Na koniec warto głębiej zastanowić się nad tym, że tym klinczującym i uciekającym był mierzący blisko 2 metry i ważący 110 kg mistrz WBO/IBF/WBA/IBO/The Ring zwany też królem wagi ciężkiej. A tym straszliwym złem, którego tam bał się ten zawodnik, był ważący 102 kg i mierzący 188 cm Povietkin, który nie był w stanie nawet wyprowadzić poprawnego ciosu.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 09:23 PM
Post: #2
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
Ciekawe liczby Krzych przedstawiłeś, klincz co 12 sekund... przecież to zabija piękno boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 10:08 PM
Post: #3
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
To jest żenujące.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 11:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 11:21 PM przez kantemir.)
Post: #4
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
,,Doliczmy teraz, że z tych pozostałych 7 sekund kolejne 5 zajęło unikanie walki czyli ściąganie głowy Povietkina w dół, uciekanie i tym podobne,,

a ktos rachowal,skilko Powetkin nachylal sie ,gdy szedl? nu ot winili biednego Marko huka,ze on stale bil Saszke po tylu glowy, a z innej strony,co musial robic w tej situacji? Ot co mu bylo robic w tej situacji? Powetkin prosto nachylaja sie i tyle..nu ot ci wiadomi kadry..cos podobne bylo w boju z WK.
http://www.youtube.com/watch?v=zP19I4woNEA
I jak Marko bylo nie bic mu po tylku glowy ?

,,Na koniec warto głębiej zastanowić się nad tym, że tym klinczującym i uciekającym był mierzący blisko 2 metry i ważący 110 kg mistrz WBO/IBF/WBA/IBO/The Ring zwany też królem wagi ciężkiej. A tym straszliwym złem, którego tam bał się ten zawodnik, był ważący 102 kg i mierzący 188 cm Povietkin, który nie był w stanie nawet wyprowadzić poprawnego ciosu.,,
Tak to musi byc taka szokujaca roznica w waga-7 kilo? 102 przeciw 109 u WK..,,uciekającym,, czy nie ,,uciekającym,, (powinen stojac jak pomnik Leninu ,a ciosy przyjmowac na garde,a lepiej na glowe) a Eddy Czembersa zabil,a to bokser taki samy ,jak Sasza..I zabil go bez klinczow . Czagajewa tak samo.Ja nie pamietam,zeby Czagajew zadal choc 1 -2 powaznych ciosa,a to chlopak poziomu Powetkina ,moze nawet troszke liepiej..Sema Pitera znokautowal, Brewstera rozgromil..A to w ten czas byli nie byle kto...Dlatego nie stalbym robic takich nader globalnych wnioskow..

http://www.youtube.com/watch?v=ms5jZC5lzrA

zeby nie byc goloslownym-ot ci kadry z boju Huk-Powetkin.Kto cos rozumije troszke w boksie,ten zobacze,ze choc,oczywiscie,Marko bardzo brutalny i brudny bokser,ale Powetkin sam czesciowo winen..On nachyla glowe i idzie,i co z nim robic? Zadac jakis cios Markowi bylo trudno, i to takze za strony Saszki byla brudna taktyka..Mam podejrzenie,ze Marko,gdyby nie te nachylanie Saszki,mial szansy dobic Powetkina..Tylko Marko poczyna zadawac ciosy i ,,lamac,, Sasze-ten odrazu glowe do nizu -i co tutaj mozna zrobic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 07:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 07:57 AM przez Adammobp.)
Post: #5
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
Ale za to jakie to romantyczne było. Kliczko nie dość, że łapami klinczował, to jeszcze główkę kładł na Powietkinie.
http://www.youtube.com/watch?v=daV_gT19p1U

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 10:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 11:00 AM przez kantemir.)
Post: #6
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
https://www.youtube.com/watch?v=XPXIu8TsedM
-nie tak i nudnie,jak baczymo..
w 7 dwojka lewy-prawy czysto proszla, seria aperkot+cepowy w bliskim potym..
https://www.youtube.com/watch?v=SS-CMr6qc8o

takze7 r.
https://www.youtube.com/watch?v=hacGjHIbLVY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 03:24 PM
Post: #7
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
@Adammobp

HahaBig Grin Jak to w ogóle wygląda. Klincz potocznie nazywano przytulaniem ale to na tym filmiku to już prawdziwe przytulanie.

@kantemir

Więc uważasz, że 2 czy 3 bokserskie akcje przy 173 zapaśniczych chwytach sprawiają, że ta walka nie była najgorszą w historii sportu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 03:31 PM
Post: #8
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
@kantemir
Jesteś Rosjaninem czy Ukraińcem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 04:33 PM
Post: #9
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
(10-10-2013 03:31 PM)RedHawk napisał(a):  @kantemir
Jesteś Rosjaninem czy Ukraińcem?

a ch.j go zna..cos bedzie 50\50. u nas mieszany etniczny sklad ..mieszanina+moskale to takze prawoslawni,yuz polak to nie bedzie prawoslawnym....Jesli pytasz kim jestem w polytycznym rozumieniu (?) to uwazam,ze wiecej ukr. czym rosjaninem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 04:38 PM
Post: #10
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
@Kantemir
W politycznym rozumieniu? To inaczej jakie masz obywatelstwo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości