Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grzegorz Proksa
18-03-2012, 01:39 PM
Post: #31
RE: Grzegorz Proksa
możecie mi powiedzieć czy był wałek ? ponieważ byłem wczoraj na imprezie ,a gospodarz nie posiadał n sportu

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2012, 04:33 PM
Post: #32
RE: Grzegorz Proksa
@szansepromotions
Wałka nie było. Grzesiu od początku walki niemal walczył z rozciętym łukiem brwiowy. Krew zalewała całkowicie oko pod koniec. Walka słaba. Obejrzyj to wyrobisz sobie zdanie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2012, 12:47 PM
Post: #33
RE: Grzegorz Proksa
Szkoda chłopa. Wydawało się po walce z Sylvestrem, że teraz będzie tylko lepiej.

Jak ogłosili przeciwnika dla Grzesia na pierwszą obronę tytułu mistrza Europy, pojawiły się głosy, że walczy z jakimś noobem, że ta walka mu niczego nie da.

A doświadczenia na pewno dała mu większe niż poprzednia walka. Z tym, że kariera lekko się zatrzymała.

Nałożyło się na siebie kilka czynników i niestety doszło do smutnej porażki i wyniku poniżej oczekiwań.

Powinien zmienić menedżera i mieć trenera na cały etat. Bo co to za trenowanie z trenerem, którego dwóch podopiecznych jednego wieczora walczy na dwóch różnych galach w dwóch różnych państwach...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 12:50 PM
Post: #34
RE: Grzegorz Proksa
Cytat:W stosunku do pierwszego starcia, zakończonego niejednogłośną wygraną Hope'a, w obsadzie arbitrów punktowych zabraknie tylko Dave'a Parrisa (w pierwszej walce punktował 114-113 dla Hope'a), którego zastąpi Phil Edwards. Po raz drugi polsko-walijską konfrontację oceniać będą Howard John Foster (115-112 dla Hope'a w pierwszej walce) i Marcus McDonnell (114-114).

Źle to wygląda, tylko KO, albo kilka nokdaunów da Proksie zwycięstwo. Widać jak promotor traktuje Proksę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 08:08 AM
Post: #35
RE: Grzegorz Proksa
Ta, widać na tych galach w Wielkiej Brytanii są cały czas ci sami sędziowie, niemal jak u nas na wojakach.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 05:47 PM
Post: #36
RE: Grzegorz Proksa
Aż tak bezczelnych wałków się raczej nie spotyka. Jeżeli Proksa wygra wyraźnie na punkty (5 punktów lub wyżej), to nie wierzę, żeby go przekręcili. Nie powinien szukać na siłę nokautu, bo poprzednio to właśnie robił i przyniosło to marny efekt.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 05:53 PM
Post: #37
RE: Grzegorz Proksa
Nie przesadzacie trochę z czepianiem się oficjeli? Ja śledzę sędziów bokserskich i ich punktacje na całym świecie i jak dotąd nie widziałem nawet jednej karty Marcus McDonnela i Phila Edwardsa do której mógłbym się przyczepić.
Howard John Foster jest troszkę wątpliwy, dał Muratowi zwycięstwo przeciwko Campillo w ich pierwszej walce i przeciwko Proksie 115:112 ostatnio to też była zbyt duża różnica(w najgorszym razie Proksa wygrał 5 rund), ale może po prostu miał zły dzień? Zobaczymy, ale moim zdaniem potraktują Grześka fair.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 06:15 PM
Post: #38
RE: Grzegorz Proksa
(06-07-2012 05:53 PM)Mastrangelo napisał(a):  Nie przesadzacie trochę z czepianiem się oficjeli? Ja śledzę sędziów bokserskich i ich punktacje na całym świecie i jak dotąd nie widziałem nawet jednej karty Phila Edwardsa do której mógłbym się przyczepić.
Co do Phila Edwardsa to mam w pamięci ostatni turniej Prizefighter i jak wypunktował walkę Johnson Sosnowski 30:27 i ja bym się do tego przyczepił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 06:37 PM
Post: #39
RE: Grzegorz Proksa
(06-07-2012 06:15 PM)Maverick napisał(a):  
(06-07-2012 05:53 PM)Mastrangelo napisał(a):  Nie przesadzacie trochę z czepianiem się oficjeli? Ja śledzę sędziów bokserskich i ich punktacje na całym świecie i jak dotąd nie widziałem nawet jednej karty Phila Edwardsa do której mógłbym się przyczepić.
Co do Phila Edwardsa to mam w pamięci ostatni turniej Prizefighter i jak wypunktował walkę Johnson Sosnowski 30:27 i ja bym się do tego przyczepił.
Całkiem możliwe, ja punktowałem 2:1 dla Kevina, ale na kiepskim streamie więc sam nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2012, 06:43 PM
Post: #40
RE: Grzegorz Proksa
@Mastrangelo

Znowu się zgadzamy, bo ja za dopuszczalne uważałem punktacje 29:28 w obie strony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości