Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Zimnoch wygra przez KO/TKO
Bińkowski wygra przez KO/TKO
Zimnoch wygra na punkty
Bińkowski wygra na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch - Bińkowski
13-10-2013, 01:02 PM
Post: #21
RE: Zimnoch - Bińkowski
Na tym video wygląda jakby zajeb*ł co nieco koksu w nos.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 01:51 PM
Post: #22
RE: Zimnoch - Bińkowski
A widzieliście ten filmik sprzed bodajże 4 lat?
http://www.youtube.com/watch?v=Tt5obVu_fTE
Powie mi ktoś co mu się stało? To od ciosów w głowę czy od narkotyków?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 02:19 PM
Post: #23
RE: Zimnoch - Bińkowski
Albo zdaje sobie po prostu sprawę z tego, że sportowo ma niewiele do sprzedania i samym poziomem walki nie sprzeda, więc stara się budować marketing przed walką w taki sposób.

Chociaż szczerze mówiąc, prędzej widzę to tak jak Crumb Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 02:25 PM
Post: #24
Bug RE: Zimnoch - Bińkowski
Ten troglodyta byłby dobry przeciwnikiem dla Szpilki kilka walk wstecz. Emocje byłyby gwarantowane Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 03:00 PM
Post: #25
RE: Zimnoch - Bińkowski
Tak właściwie to ten cały Bińkowski przypomina Golluma z Władcy Pierścieni .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2013, 11:14 AM
Post: #26
RE: Zimnoch - Bińkowski
cholernie smutna sprawa. O ile latwo z inteligentnego goscia stac sie troglodytą, golumem o tyle czlowiek, ktory juz ma w jakis sposob uszkodzenie mozgu to juz intepigentnym na nowo raczej sie nie stanie. trzeba uwazac i chronic swoje glowy. chyba rezygnuje ze trenowania sztuk walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2013, 08:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2013 08:23 PM przez Krzych.)
Post: #27
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Crumb

Też mnie to ciekawi co się z nim stało. Na tym filmiku, który podałeś wygląda normalnie i mówi też jak człowiek. Coś mu wypaliło mózg i twarz z resztą też. Zapewne narkotyki albo inne takie "przyjemności". Przecież to niemożliwe, żeby przez 4 lata się zestarzeć o 20. I zgłupieć do poziomu komórki pierwotnej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 12:30 AM
Post: #28
RE: Zimnoch - Bińkowski
To chyba jednak filmik sprzed około 10 lat a filmik został po prostu dodany 4 lata temu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 07:28 AM
Post: #29
RE: Zimnoch - Bińkowski
Mnie tego Bińkowskiego po prostu żal. Facet nie ma połowy zębów w górnej szczęce, z czego wniosek że klepie biedę i nie ma na dentystę. Sam twierdzi, że dawno nie trenował, więc przyjechał tylko dać sobie obić mordę. Ponieważ w ringu nie ma nic do zaprezentowania, to musi zapracować na "michę ryżu" publicznym robieniem z siebie idioty. To jest żałosne widowisko, ale już widać, że gawiedź to kupuje. Jeżeli gala będzie opłacalna, to może następnym razem sprowadzą dla naszego dzielnego prospekta jakiegoś inwalidę (Riddick Bowe?) do pobicia.

Więcej na ten temat na http://www.bokserzy.cba.pl

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 05:37 PM
Post: #30
RE: Zimnoch - Bińkowski
Zimnoch nieźle się denerwuję kiedy ktoś mu wypomina rzekome sprzedanie prawilniaków Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości