Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Zimnoch wygra przez KO/TKO
Bińkowski wygra przez KO/TKO
Zimnoch wygra na punkty
Bińkowski wygra na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch - Bińkowski
29-10-2013, 10:13 PM
Post: #151
RE: Zimnoch - Bińkowski
Co do Binkowskiego to racji macie po polowie.
Arta fajnie sie slucha, widac ze nie jest debilem o co gi na poczatku posadzalem.To napeawde inteligentny czlowiek ale nie oszukujmy sje rowniez ze wypromowal sie rzucaniem kurw na prawo i lewo. Gdyby nie to nie udxielalby dzis tyh wszystkich wywiadow i nie bylby by brany pod uwage pod walke x Reexem. Bo co on zrobil w ringu z Zimnochem wiecej chocby od Malujdy? Niewiele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 10:17 PM
Post: #152
RE: Zimnoch - Bińkowski
(29-10-2013 10:13 PM)kubala1122331 napisał(a):  Bo co on zrobil w ringu z Zimnochem wiecej chocby od Malujdy? Niewiele.

Ugryzł, zdenerwował , urwał 1 rundę , nie poleciał na deski , zawsze coś Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 10:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2013 10:36 PM przez Sander.)
Post: #153
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Krychu
Możesz jechać po Zimnochu ile wlezie ale tu gadamy o Arturze a Ty z jakimiś Krzysiami wyjeżdżasz co nie ma nic wspólnego z tym o czym była rozmowa. Nie znam go i mam za cienkiego boksera ale za chwilę pod każdym newsem będziesz jechał po 'Krzysiu z Białegostoku'???

@kubala
Wytrzeźwiej Confused

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 10:43 PM
Post: #154
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Sander
Spoko , po prostu zaobserwowałem , że często jeździsz po przeciwnikach Krzysia to nie mogłem sobie odmówić zadania Tobie pytania na temat twoich ewentualnych znajomości z Krzysiem . Temat pośrednio dotyczy Zimnocha , więc tutaj się wypowiedziałem Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 10:48 PM
Post: #155
RE: Zimnoch - Bińkowski
Ani o McCallu ani o Malujdzie nic złego nie mówię. Natomiast Szpilka(bardziej) i Art(mniej) to osoby których nie odbieram zbyt pozytywnie. Dyskusja zaczęła się od tego, że zamiast 100 wywiadów z Artem możnaby pogadać i przedstawić publice młodych zdolnych chłopaków o których cicho jest.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 09:20 PM
Post: #156
RE: Zimnoch - Bińkowski
A robił ktoś punktacje tego pojedynku? Bardzo mnie ciekawi, jak ta walka wyszła u Was w punktach. Ja pamiętam jedynie to, że mnie mega, mega rozczarowała postawa Zimnocha w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 09:46 PM
Post: #157
RE: Zimnoch - Bińkowski
Nie punktowałem tego, ale ta maruda z Białegostoku wygrała w bardzo słabym stylu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości