Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Zimnoch wygra przez KO/TKO
Bińkowski wygra przez KO/TKO
Zimnoch wygra na punkty
Bińkowski wygra na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch - Bińkowski
26-10-2013, 03:05 PM
Post: #141
RE: Zimnoch - Bińkowski
Zimnoch jest również znany z pokonania Wildera w amatorce na jednym z turniejów w USA. Była to pierwsza porażka Deontaya.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 11:31 AM
Post: #142
RE: Zimnoch - Bińkowski
jaki sa suksesy Zimnoch mial w amatorce-byl jesli nie myli mistrzom EU wsrod juniorow(?)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 05:54 PM
Post: #143
RE: Zimnoch - Bińkowski
Ja pierdzielę jak w Polsce łatwo jest się wybić za pomocą szeroko pojętej 'kontrowersyjności'. Bińkowski przed walką z Zimnochem był anonimem. Przyleciał do Polski, udzielił kilku 'kosmicznych' wywiadów i to wystarczyło by zagościć w bokserskich mediach na dobre. Tylu artykułów o nim i wywiadów z nim to się nie spodziewałem. Do tego już się mówi, że ma walczyć z Rekowskim na gali Diablo w Chicago. Dzień bez Bińkowskiego dniem straconym. Szkoda, że zamiast podpromować jakiegoś młodego chłopaka który ciężko pracuje w gymie promuje się oszołoma który zasłynął sprzedaniem paru kurw do kamery.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 06:16 PM
Post: #144
RE: Zimnoch - Bińkowski
(29-10-2013 05:54 PM)Sander napisał(a):  Szkoda, że zamiast podpromować jakiegoś młodego chłopaka który ciężko pracuje w gymie promuje się oszołoma który zasłynął sprzedaniem paru kurw do kamery.

Dokładnie Sander.
Janik, Głowacki, Sulęcki, Maciec, Łaszczyk - o nich cisza, a to pięściarze, dzięki którym w przyszłości możemy mieć powody do radości, ale nie po co o nich pisać, lepiej o Binkowskim.......widocznie lud to kupujeDodgy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 06:32 PM
Post: #145
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Sander
Fajnie się go słucha, na pewno fajniej niż takiego Janika czy Głowackiego. To po pierwsze. Po drugie, Binkowski bardzo dobrze się sprzedał, został fajnie przyjęty przez Polaków jego wywiady ogląda dużo osób dlatego też chociażby bokser.org zrobiło z nim długaśny wywiad. Na plus dla strony od strony marketingowej. W dodatku widać, że gość jest mądry, doświadczony życiowo. Co prawda jakimś magisterkiem nie jest, trochę tego chamska w nim siedzi, ale najważniejsze jest to, że to dobry człowiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 06:52 PM
Post: #146
RE: Zimnoch - Bińkowski
@RedHawk
Cytat:Fajnie się go słucha, na pewno fajniej niż takiego Janika czy Głowackiego. To po pierwsze.
To jest boks a nie casting do słuchowiska Matysiakowie. W ringu facet nic nie reprezentuje.

Cytat:Binkowski bardzo dobrze się sprzedał
Nie no pokazał się świetnie. Przyleciał naćpany i udzielił wywiadu po którym fani boksu zastanawiali się co on brał i na jakiej planecie żyje.

Cytat:W dodatku
widać, że gość jest mądry,
doświadczony życiowo. Co
prawda jakimś magisterkiem nie jest, trochę tego chamska w nim siedzi, ale najważniejsze jest to, że to dobry człowiek.
Skąd wiesz, że to dobry człowiek? No chyba nie z tych wywiadów?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 07:00 PM
Post: #147
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Sander
To jest przede wszystkim portal o boksie, Binkowski zna się na nim dużo lepiej niż inni pięściarze. Nie chodzi mi o umiejętności tylko samą wiedzę związaną z boksem, kojarzenie zawodników itd, więc warto robić z nim wywiady. Zawsze ma dużo fajnych rzeczy do przekazania. Mnie wywiady i promowanie jego nie przeszkadza. Facet się dobrze SPRZEDAŁ , spodobał się ludziom (jego sposób mowy, luz itd) więc nie ma co skamleć. A czy jest dobrym człowiekiem? jestem tego pewien, sposób w jaki mówił o swojej żonie, dzieciach, żart o teściowej, wspomnienie o święcie zmarłych żeby iść do kościoła, na groby itd, no i przede wszystkim prośba do Szpilki i jego ekipy żeby odpuścili Zimnochowi, widać, że gość jest przyjaźnie nastawiony do każdego człowieka tak na prawdę. A co do słynnego wywiadu po przylocie, po pierwsze Binkowski mógł nie być naćpany tylko po prostu zmęczony lotem i zmianą strefy czasowej. A te teksty ''Krzysiu, będzie bolało'' czy coś takiego wiadomo dla podkręcenia atmosfery, jeżeli pięściarz się dobrze sprzeda to nawet takiego buma z Zimnochem ludzie będą chcieli zobaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 09:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2013 09:41 PM przez KrychuTMT.)
Post: #148
RE: Zimnoch - Bińkowski
(29-10-2013 06:52 PM)Sander napisał(a):  To jest boks a nie casting do słuchowiska Matysiakowie. W ringu facet nic nie reprezentuje.

Tak samo jak jego ostatni rywal - Zimnoch. Jedyna różnica między nimi jest taka , że Binkowskiego fajnie się słucha , a Krzysia nie da się słuchać , ten jego pretensjonalny ton jest nie do zniesienia .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 09:54 PM
Post: #149
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Krychu
Masz jakiś kompleks tego Zimnocha? Czy jak?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 10:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2013 10:09 PM przez KrychuTMT.)
Post: #150
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Sander
Nie chce być nie miły , ale czy Zimnoch to Twój kolega ? Serio pytam ,bo bronisz go niczym Polacy Jasnej Góry. Zawsze czepiasz się bokserów którzy negatywnie wypowiedzieli się negatywnie o Krzyśku.
Co do Zimnocha, po prostu jest nieciekawym bokserem, uważam ,że wręcz słabym. Co do jego osoby to strasznie mnie irytuję , nie trawię gościa .
Jaki poziom reprezentuję Krzysiu skoro nie może położyć 38 letniego emeryta i daję wyrównaną walkę z 48 letnim dziadkiem ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości