Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Zimnoch wygra przez KO/TKO
Bińkowski wygra przez KO/TKO
Zimnoch wygra na punkty
Bińkowski wygra na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch - Bińkowski
21-10-2013, 08:28 AM
Post: #111
RE: Zimnoch - Bińkowski
No tak, że tego...
Łatwo pierdzielić głupoty znając sprawę powierzchownie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 03:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2013 03:24 PM przez KrychuTMT.)
Post: #112
RE: Zimnoch - Bińkowski
(21-10-2013 07:53 AM)Gollum/Smigol/Art/Binkowski napisał(a):  Pamiętajcie, że
rodak rodaka powinien wspierać. A
jeżeli ten popełnia błąd, to trzeba
go sprowadzać na dobrą drogę -
powiedział po przegranej walce Artur
Binkowski.

Pomijając wcześniejsze głupoty , to z Tą częścią muszę się zgodzić .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 04:10 PM
Post: #113
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Krychu
Co do tego cytatu, równie dobrze można dopasować go do sytuacji kiedy to Zimnoch złożył zeznania na niejakiego Dragona zamiast go wspierać wiedząc, że popełnił błąd i postarać się sprowadzić go na dobrą drogę. Binkowski jednak w kontekście całej rozmowy miał na myśli coś innego.

Binkowski wycofał się z całej sytuacji bo poznał prawdę, prawdę, którą może poznać KAŻDY komu chce się ruszyć mózgownicą albo chociaż przeczytać zeznania Zimnocha. W skrócie żebyście nie musieli się wysilać. Zimnoch stanął w obronie swojego kolegi, który był Ormianinem, a którego napadli jacyś skin headzi, w szpitalu Zimnoch rozpoznał wspomnianego już wcześniej ''Dragona'' i złożył zeznania przeciwko niemu. Tak więc oficjalnie według ''zasad'' ludzi jak Szpilka stał się konfidentem, ale według zasad normalnego, rozsądnego człowieka postąpił słusznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2013, 05:49 PM
Post: #114
RE: Zimnoch - Bińkowski
(25-10-2013 04:18 PM)anakrzem napisał(a):  Cała ta afera Szpilka–Zimnoch to moim zdaniem gra medialna, chłopcy sobie dogadują żeby sprzedać walkę i tyle.

To nie to. Oni się naprawdę nie lubią, żeby nie użyć ostrzejszego sformułowania. To już zaszło zdecydowanie za daleko, Zimnoch ostatnimi swoimi wypowiedziami całkowicie się skompromitował, a za tą całą sytuację obwinia się głównie Szpilkę, który też bez winy nie jest. Niech wreszcie zawalczą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2013, 06:23 PM
Post: #115
RE: Zimnoch - Bińkowski
Moglby Szpilka skopac tylek temu Zimnochowi, bo teraz ta walka elegancko "przejdzie". Gorzej jak Krzysio zaliczy baty od jakiegos emeryta.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2013, 06:33 PM
Post: #116
RE: Zimnoch - Bińkowski
(25-10-2013 06:23 PM)BMH napisał(a):  Moglby Szpilka skopac tylek temu Zimnochowi

Też na to czekam. Oby w lutym do tej walki doszło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2013, 06:53 PM
Post: #117
RE: Zimnoch - Bińkowski
Oby, oby Martin. Irytuje mnie ten Zimnoch i irytuje mnie ta cala sytuacja z organizacja walki, a raczej z jej brakiem. Nie wiem w czym problem? Dzieki tej pamietnej konferencji i tym wszystkim akcjom rodem z telenoweli, ta walka na dzis dzien powinna wygenerowac grubo wiecej, niz ktokolwiek moglby sie spodziewac. Jak to sie mowi: "kuj zelazo poki gorace", bo beda jaja jak bokser z Bialegostoku zaliczy niespodziewana porazke.
Jezeli juz dojdzie do walki, to licze(mimo, ze nie przepadam za zadnym z nich), ze Artur go rozjedzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 09:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 09:56 AM przez kantemir.)
Post: #118
RE: Zimnoch - Bińkowski
(25-10-2013 04:18 PM)anakrzem napisał(a):  Cała ta afera Szpilka–Zimnoch to moim zdaniem gra medialna, chłopcy sobie dogadują żeby sprzedać walkę i tyle. A Bieńkowski jest spoko, jak na tyle lat przerwy w walkach to w starciu z Zimnochem kondycji mu nie zabrakło.
Big Grin tez tak uwazam,ze to splanowana akcja z bojka.albo moze i spontanyczna ,ale dalej yuz szlo po planu i kazdy wygral..ale w ogole oceniam to wszystko pozytywnie, bo ,znowu taki, glownie,zeby prosta publika poczala placic za boks-czy to dzieki skandalowi,czy czemu innemu-nie ma znaczenia...Jesli nie bedzie zarobkow,sprzedazu bojow,gale i t.p..to i zarobkow nie bedzie..a jesli bedzie zarobki,to bedzie i progres..mozna bedzie choc by najmowac fajnych sparring-partnerow z tego samego Kazakhstanu ,ukrainy,czy meksiku..rosji..nie gwaizd,zrozumialo,ale mocnych ,,sredniakow,, takich jak Mazikin, Bachtow i t.p....i t.p. nie za drogo.i z czasem bedzie ludzi np.poziomu choc by Marko Huka czy kogo tam..a moze i lepiej..

Taki jak BMH czy Kantemir,czy Martin- oni polskich bokserow nie nagoduja Rolleyes-to kupka estetow i tyle..ich kilko tys.na 37 mln.polakow ..i co z tego ?
glownie-prosty obywatel i jego 50-100 zlotych..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 10:00 AM
Post: #119
RE: Zimnoch - Bińkowski
A ja mam nadzieję, że jak zawalczą to Szpilka zostanie rozjechany.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 10:16 AM
Post: #120
RE: Zimnoch - Bińkowski
(26-10-2013 10:00 AM)Sander napisał(a):  A ja mam nadzieję, że jak zawalczą to Szpilka zostanie rozjechany.

Jak to sie mowi, nadzieja umiera ostatnia.Wink Po tym co zobaczylem z McCallem, czy Binkowskim, to mam watpliwosci, czy Zimnoch w ogole "ukradnie" runde Szpilce.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości