Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Zimnoch wygra przez KO/TKO
Bińkowski wygra przez KO/TKO
Zimnoch wygra na punkty
Bińkowski wygra na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch - Bińkowski
20-10-2013, 06:50 PM
Post: #91
RE: Zimnoch - Bińkowski
(20-10-2013 04:45 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ja nigdy bym nie zeznawał(w żadnej sytuacji,tak nawiasem mówiąc) przeciwko swoim rodakom w obronie obcokrajowców.

Oczywiście nie popieram napadania na ludzi , nie ważne jakiej są narodowości. Jednak tak samo nie popieram donosicielstwa .

1.Nie rozumiem tej symetrii. Rodak może okazać się pospolitym skurwysynem, który lata po ulicy z nożem, a obcokrajowiec normalnym i pożytecznym obywatelem. Dla mnie taki rodak jest nic nie wart. Dla mnie recydywa nie ma narodowości. Tacy ludzie to szkodnicy i niezależnie jakiej są narodowości zasługują na naprostowanie.

Pracowitego i spokojnie żyjącego obcokrajowca bardziej cenię, niż Polaka, który żeruje na państwie i uprawia recydywę.

2.Tak, zeznanie przeciwko recydywistom, to zdecydowanie czyn godny potępienie ;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 06:53 PM
Post: #92
RE: Zimnoch - Bińkowski
Dalej piszcie w offtopie, nie ma co śmiecić tematuTongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 07:58 PM
Post: #93
RE: Zimnoch - Bińkowski
(20-10-2013 06:32 PM)Sander napisał(a):  Ostro Zimnoch się wypowiedział o Szpilce i jego ekipie oraz Binkowskim..

Jego wypowiedzi są skandaliczne. Za coś takiego gość powinien zostać zdyskwalifikowany. W innej dyscyplinie sportu byłoby to nie do pomyślenia.

Pamiętam jak podczas mistrzowskiej fety piłkarze Śląska śpiewali razem z kibicami co myślą o Legii - to przypomnę iż kilku z nich zostało zawieszonych na kilka spotkań nowego sezonu i dostali jakieś kary finansowe. A tu się coś takiego toleruje......Zimnoch zachował się jak prostak i niczym się nie różni od buractwa, które pokrzykiwało tam coś na niego w kopalni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 07:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2013 08:00 PM przez KrychuTMT.)
Post: #94
RE: Zimnoch - Bińkowski
Ciesze się , że w końcu ktoś zauważył , że Krzysiu to taki sam cham i prostak jak Pinezka .
Ta wypowiedź o biciu bydła była strasznie żenująca , chyba nawet poniżej poziomu "gita".

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 08:17 PM
Post: #95
RE: Zimnoch - Bińkowski
A Wam by nerwy nie puściły jakby dwa łyse półgłówki opowiadały o Was mediom historie o których nie mają pojęcia? Do tego jeden z nich gryzłby Was w ringu a drugi onanizował się przy ringu pokrzykując w Waszą stronę w towarzystwie innych 'inteligentnych inaczej' ?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 08:27 PM
Post: #96
RE: Zimnoch - Bińkowski
Krzysiu też wygaduję głupoty typu "robienie konia koledze". Obydwoje są siebie warci , Szpilka to dno do kwadratu , a Zimnoch już mu dorównał .
Mi osobiście by puściły nerwy i nie miałbym pretensji gdyby ktoś w takiej sytuacji porównał mnie do Szpilki i jego kompanów.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 08:57 PM
Post: #97
RE: Zimnoch - Bińkowski
@Sander
Uważasz, że takie wypowiedzi jak ta Zimnocha powinny być tolerowane? Oczywiście, że miał prawo sie wkurzyć, zresztą o to chodziło prowokatorom, ale to go wg mnie nie usprawiedliwia. Taki przykład ma iść do młodych adeptów boksu?

Może pan redaktor Ratajczak by to skomentował........dlaczego milczy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 09:09 PM
Post: #98
RE: Zimnoch - Bińkowski
Powiem krótko. To nie Zimnoch to zaczął i nie on jest prowodyrem tych medialnych wojenek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 09:12 PM
Post: #99
RE: Zimnoch - Bińkowski
Aha , czyli dla Ciebie Szpilka jest półmózgiem, ,bydlakiem,prujdupą,troglodytą ( nieodpowiednie wykreśl) , a Zimnoch który kontynuuje tą żałosną gierkę jest lepszy ?
Nieważne kto zaczął , Zimnoch biorąc udział w tej medialnej wojnie stał się taki sam jak Pinezka ,bądźmy obiektywni !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2013, 09:16 PM
Post: #100
RE: Zimnoch - Bińkowski
To kto zaczął ma ogromne znaczenie. To Artur swoją główką pokazał jakim jest ******. Co ma Zimnoch robić? Siedzieć cicho? Nawet po takich szopkach jak wczoraj? To jest facet i ma swój honor. A jego wypowiedzi nie pochwalam, przegiął.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości