Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy wagi cruiser
30-10-2013, 03:57 PM
Post: #11
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Cleverly nie miał mocnego ciosu w półcięzkiej, a w cruiser to będzie już całkiem waciak. Z drugiej strony w cruiser będzie bardzo szybki. Generalnie jednak sadzę, że wiele nie zwojuje

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 06:35 PM
Post: #12
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Nie sądze by Cleverly był w stanie zostać mistrzem świata w CW. Zbyt duża konkurencja, nie widze jak pokonuje Hernandeza czy Włodarczyka, o Hucku to już nawet nie wspominając...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 08:23 AM
Post: #13
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
RANKING 2013

1. Marco Huck (Niemcy)
2. Krzysztof Włodarczyk (Polska)
3. Yoan Pablo Hernandez (Niemcy)
4. Denis Lebiediew (Rosja)
5. Guillermo Jones (Panama)
6. Ola Afolabi (Wielka Brytania)
7. Firat Arslan (Niemcy)
8. Ilunga Makabu (Kongo)
9. Dmytro Kuczer (Ukraina)
10. Grigorij Drozd (Rosja)
11. Thabisso Mchunu (RPA)
12. Rachim Czachkijew (Rosja)
13. Aleksander Aleksiejew (Rosja)
14. Eddie Chambers (USA)
15. Brad Pitt (Australia)
16. Troy Ross (Kanada)
17. Danny Green (Australia)
18. BJ Flores (USA)
19. Danie Venter (RPA)
20. Dmitrij Kudriaszow (Rosja)


Ścisła czołówka tej kategorii jest bardzo wyrównana i wobec braku bezpośrednich walk pomiędzy bokserami czołowej trójki o kolejności miejsc zadecydowała jedynie długość stażu mistrzowskiego. Pięściarze ścisłej czołówki odparli w 2013 w dobrym stylu ataki groźnych przeciwników i w 2014 raczej nie należy spodziewać się dużych przetasowań na czele rankingu. Na dalszych miejscach spore problemy w ułożeniu wiarygodnego rankingu sprawia obecność wielu zaawansowanych wiekiem zawodników nieaktywnych od przeszło roku, ale których teoretycznie wciąż należy brać pod uwagę. Największy potencjał do awansu w 2014 mają bokserzy z Afryki: Ilunga Makabu i Thabisso Mchunu, a także Dmytro Kuczer i Dmitrij Kudriaszow.

Informacje o poszczególnych pięściarzach i zestawienie najważniejszych walk 2 półrocza 2013 dostępne na stronie dotyczącej wagi cruiser na http://www.bokserzy.cba.pl

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 06:17 PM
Post: #14
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
@Hugo
Pierwszą 6-tkę mam w zasadzie identyczną. Zamieniłbym miejscami Makabu z Arslanem. Co do dalszych miejsc to można spekulować, np. pomimo porażki z Drozdem ja widzę w 20-ce Masternaka. Poza tym ciężko ocenić Chambersa, Greena. Fajnie w walce z Afolabim pokazał się też nasz Łukasz Janik. Generalnie ranking spoko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 06:49 PM
Post: #15
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Brak Masternaka w 20stce jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Bo co tutaj robi choćby Chambers który stoczył w cruiser jedną walkę i przegrał w bardzo słabym stylu? Albo Dany Green nieaktywny od roku.

Ja ten ranking rozumuję jako podsumowanie za rok 2013. Tak przynajmniej się ten ranking nazywa. A nawet jeśli pod uwagę brane są lata wcześniejsze to i tak brak Mastera mnie mega dziwi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 07:10 PM
Post: #16
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Ranking to jest stan na koniec 2013. Dlatego wstawiam poszczególne kategorie wagowe w momencie, kiedy nie ma już zaplanowanych żadnych znaczących walk do końca br. Co do bokserów, którzy przychodzą z innych kategorii, to ich poprzedni dorobek jest w jakimś stopniu uwzględniany. Jednak u mnie w znacznie mniejszym stopniu, niż np. w Boxrecu. Stąd np. Chambers jest u mnie 14, a na Boxrecu 7. Nieaktywni generalnie u mnie się pomału obsuwają. Myślę, że jest to bardziej logiczne niż trzymać kogoś na 1 lub 2 miejscu, a w pewnym momencie wyrzucić go w ogóle z klasyfikacji (jak to robi Boxrec). Co do Masternaka, to nie widzę go w 20., ponieważ nie ma w dorobku żadnych zwycięstw nad silnymi rywalami, a 2013 miał fatalny. Już prędzej widziałem pod koniec 20. Janika (za dobrą walkę z Afolabim), ale przez tych kilku nieaktywnych (Green, Ross, Pitt, Flores) ostatecznie się nie zmieścił.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 03:05 PM
Post: #17
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Dmitry Kudryashov to ciekawy zawodnik. Bardzo mocno bije i nie jest przy tym jakimś kołkiem, widać, że ma pomysł na siebie i swój boks. 28 lat, akurat żeby wkroczyć na wyższy poziom. Ciekawy jestem jak rozwinie się jego kariera, bo predyspozycje są całkiem duże na zamieszanie w CW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2014, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2014 07:06 PM przez Krzych.)
Post: #18
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Makabu zastopował Johnsona. Kolejny sygnał do ucieczki dla Kołodziejów i innych dziejów. Fajnie by było jakby Krzysio zdecydował się na walkę z Makabu. W Afryce na pewno znajdzie się ktoś kto wyłoży sporą kasę. A pod względem sportowym też walka na pewno lepsza niż ze średnim Floresem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2014, 09:15 PM
Post: #19
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Makabu to dla mnie ogromny talent do boksu. Na ten moment absolutnie jeden z najbardziej utalentowanych zawodowców. Prawdziwa perełka. Wielkie rzeczy przed nim.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2014, 09:26 PM
Post: #20
RE: Najlepsi bokserzy wagi cruiser
Masternak i Kołodziej padają przed czasem .
Makabu widział bym z Hernandezem ,to była by świetna walka .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości