Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chavez zmienia kategorię
26-09-2013, 08:57 PM
Post: #41
Bug RE: Chavez zmienia kategorię
(26-09-2013 08:38 PM)Hugo napisał(a):  Pascal wniósł na wagę te 10 funtów więcej, a Kuziemski ważył poniżej limitu półciężkiej. Widocznie coś dostał po cichu, bo nie protestował.
Pascal ważył 6,5 funta ponad limit. Kuziemski też minimalnie przekroczył granicę 175 funtów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:12 PM
Post: #42
RE: Chavez zmienia kategorię
BESTIA
Syf się tu robi..
Skończcie o tych żydach.

Tyle pajacują wszyscy żeby młodego chronić a chciałbym zobaczyć minę Aruma gdy Vera nokautuje Chaveza..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:17 PM
Post: #43
RE: Chavez zmienia kategorię
Jak coś to dalej piszcie w OFFTOP.

Najwięcej traci na tym sam Chavez , ojciec pewnie trochę naciska na dalszą karierę syna, a on z chęcią przeszedł by już na emeryturę.Arum to najgorsze ścierwo dzisiejszego boksu, jak Don King kiedyś tak Arum dziś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2013 09:26 PM przez KrychuTMT.)
Post: #44
RE: Chavez zmienia kategorię
Emeryturka w wieku 27 lat , dosyć szybko Tongue. Co do Aruma to 100% racji , na marginesie bym dodał , że Don King kochał pewien naród , ciekawe jaki .Nie będę dokończał bo się zdenerwujecie Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:30 PM
Post: #45
RE: Chavez zmienia kategorię
Emeryturka w wieku 27 lat , dosyć szybko.

Jego styl życia sprawia jakby nie chciał dalej boksować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 10:06 PM
Post: #46
RE: Chavez zmienia kategorię
Dyskusję nie na temat usunąłem.

Chcecie kolejnych ostrzeżeń, kontynuujcie te bzdury o Bogu ducha winnych Żydach. Jedno ostrzeżenie już poleciało, osoba która je dostała, niech uważa, bo zastanawiałem się nad banem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 10:22 PM
Post: #47
RE: Chavez zmienia kategorię
Co robi Chavez to głowa mała. Jak można tak lekceważyć obowiązki boksera i dodatkowo mieć przyzwolenie promotora. Jak słyszę słowa: "Ważenie jest w piątek o trzeciej po południu. To będzie jedyne takie ważenie w historii boksu. Najpierw zważymy zawodników, a potem podamy limit. To unikalny incydent" Aruma to jest to dla mnie większą kompromitację boksu niż remis w walce Money - Alvarez.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2013 07:35 PM przez TomaszX.)
Post: #48
RE: Chavez zmienia kategorię
Oby Chavez walczył dalej prezentuje bardzo widowiskowy styl,myśle że mógłby namieszać w SS i LHW.

Musi tylko zwiększyć ilość zadawanych ciosów!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 08:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2013 08:07 PM przez Krzych.)
Post: #49
RE: Chavez zmienia kategorię
@Sander

Jak chcesz zobaczyć Aruma po tym jak Vera znokautuje Chaveza to obejrzyj Aruma po tym jak Marquez znokautował Pacquiao. Z tym, że Chavez nie zarabia aż tak dużo więc jego wyraz twarzy nie będzie aż tak zabawny jak tamtej nocyBig Grin Zabawny jak dla kogo oczywiście. Ten widok człowieka, który zmarnował tusz w drukarce na wydrukowanie werdyktu punktowego. Dla mnie bezcenne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 07:09 AM
Post: #50
Bug RE: Chavez zmienia kategorię
Chavez wysuszony niczym więzień oświęcimski. Nie wyobrażam jakim cudem z Martinezem ważył 6,5 kg mniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości