Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
31-12-2011, 04:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2011 06:21 AM przez Crumb.)
Post: #1
MMA
Głównym powodem dla którego teraz założyłem ten wątek jest fakt, że już za jakieś 40-80 min odbędzie się walka Brock Lesnar vs. Alistair Overeem
Czekam całą noc, bardzo mi smutno gdyż chciałem być wyspany na sylwestra a wychodzi na to, że nic z tego. Walka tych dwóch tytanów jest bardzo ważnym wydarzeniem w MMA i czekam na nią z niecierpliwością:) Jeśli nie zapomnę to dam Edit i powiem Wam kto wygrał i czy walka była emocjonująca.
MMA jest bardzo emocjonujące, lubię ten sport prawie tak samo jak boks, a co Wy sądzicie o tym sporcie

Edit: Walka właśnie się zakończyła, czekałem bardzo długo. Emocje jak zwykle przy walkach dobrych zawodników ogromne, serce biło mocniej. Alistair Overeem wygrał poprzez kopnięcie na wątrobę. Dobranoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 04:37 PM
Post: #2
RE: MMA
Brock Lesnar zakończył karierę po tej walce. Nie będzie jego walki z Pudzianem Sad

A Overeemowi widać pomogły treningi z Marcinem Najmanem w Polsce Smile Teraz niech rusza na Kliczków.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2012, 06:42 PM
Post: #3
RE: MMA
HahahaSmile Szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego ten Brock był mistrzem świata UFC... Dla mnie to zagraniczny Pudzian troche. Prawdziwym mistrzem był dla mnie Fedor i chciałbym aby znów tak było, wygrał wczoraj swoją walkę już drugą pod rząd od tamtych przegranych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2012, 06:50 PM
Post: #4
RE: MMA
Pod względem muskulatury Brock trochę przypomina Pudziana i Boba Sappa. Na pewno jednak do sportów walki ma więcej talentu od dwóch pozostałych.

Fajnie, że Overeem wreszcie zawalczył na gali UFC, jakby nie patrzeć najbardziej prestiżowej w MMA. Ciekawie zapowiada się jego walka o mistrzostwo z Velasquezem - ta walka z Lesnarem była eliminatorem.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2012, 08:36 PM
Post: #5
RE: MMA
Velazquez przecież już dawno dostał wpierdziel od Juniora Dos Santosa, a w zasadzie został przez Brazylijczyka ośmieszony...

także Alisteroid Overeem może zawalczyć z Dos Santosem o pas
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 11:11 AM
Post: #6
RE: MMA
Faktycznie, masz rację. A mi się zdawało, że Brazylijczyk cały czas jest mistrzem. A drugi też Brazylijczyk Tongue Robią od cholery tych gal UFC, że aż człowiek się w tym nie łapie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 12:48 PM
Post: #7
RE: MMA
Velasquez to niestety Amerykanin, meksykańskiego pochodzenia Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 02:35 PM
Post: #8
RE: MMA
To ja już będę milczał na temat MMA, trzeba się boksem lepiej zająć. A na MMA i UFC przyjdzie czas jak Pudzian podpisze kontrakt z UFC i zacznie czyścić.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 08:31 PM
Post: #9
RE: MMA
Junior załatwi Reema jeszcze szybciej niż Caina Wink
w tej chwili w ufc (jesli chodzi o HW) jest JDS...Velasquez................Reem, Mir,Nogueira,Carwin, itd.
Crumb
nie wydaje ci się troche, że ta porazka LEsnara była krokiem w strone powrotu do WWE???
ja mam jakies takie przeczucie , że jeszcze Brock w tej maskaradzie sie pokaze ^^
Beryl
jak twoim zdaniem Jones, to jedyny ciekawy zawodnik w MMA, to radzę bardziej zapoznać się z tą dyscypliną Smile pzdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 09:11 PM
Post: #10
RE: MMA
Lesnar wygląda na całkowicie wypalonego, wiadomo dla kasy różne rzeczy można robić... ale sportowo on już raczej nie ma nic do zaoferowania. Wydaje mi się, że te jego sprawy jelitowe to musi być jakaś grubsza sprawa.
Nogueria to już też zgrana karta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości