Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
21-06-2015, 11:12 AM
Post: #871
RE: MMA
@Wietnam
To tak, jakby Roman Gonzalez miał się zmierzyć z Waltersem. Bez sensu dywagacja.

Joanna zniszczyła zawodniczki nr 2 i 4 w rankingu UFC (sama jest na 1) swojej kategorii. Teraz powinna zmierzyć się z tą na 3 miejscu - Brazylijką, z którą stoczyła w zeszłym roku bardzo wyrównaną walkę eliminacyjną do tytułu. Ja się nie znam do końca na punktowaniu w MMA, ale wydawało mi się, że tamta była nieznacznie lepsza. Także ten rewanż powinien mieć priorytet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 12:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2015 12:30 PM przez Wietnam.)
Post: #872
RE: MMA
@ Maynard, , dojdzie do tej walki, ponieważ w Kobiecym MMA, będzie to najdroższy event, sam Dana dywagował nad tym nie dawno dziennikarz spytał się go o możliwość zorganizowania takiej walki ze względu na różnice w kategoriach, Dana na to, :
Możliwe kiedyś,wszystko jest do zrobienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2015, 12:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2015 12:49 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #873
RE: MMA
Jędrzejczyk dała niezły popis swoich umiejętności ale dzięki uporowi i ambicji również i Penny zdobyła sympatię publiczności. Niesamowite charaktery mają te dziewczyny!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 08:51 AM
Post: #874
Bug RE: MMA
3 lata po ostatniej walce Fiodor ogłosił, że wraca na ring. Szczegóły jeszcze nie są znane, ale decyzja budzi sprzeczne emocje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2015, 02:47 PM
Post: #875
RE: MMA
zdecydowanie sprzeczne. nie mam pojęcia w ogóle co to ma znaczyć, wraca nie wraca, nie mogą się zdecydować z tymi informacjami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2015, 06:46 PM
Post: #876
RE: MMA
- na UFC 191 Las Vegas, w drugiej walce wieczoru zmierzą się Anthony Johnson i Jan Błachowicz! Gala
odbędzie się już 5 września w Las Vegas.
Oj chyba to będzie koniec Błachowicza,,Johnson moim zdaniem bije najmocniej w Całym UFC,, pożre go,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2015, 01:02 PM
Post: #877
RE: MMA
Błachowicz po prostu postanowił pójść na całość, bo w UFC nie ma już nic do stracenia. Przegrałby jeszcze jedną czy dwie walki ze "średniakami" (oczywiście w skali UFC) i mu dziękują. Teraz natomiast scenariusze są trzy. Albo zalicza brutalny nokaut niedługo po rozpoczęciu walki, przekonuje się, że UFC to jednak nie jego liga i pokornie wraca do Polski, żeby walczyć w KSW czy innych miejscowych wynalazkach, albo przegrywa, ale daje dobrą walkę, zyskując tym samym kolejny kredyt zaufania, albo jakimś cudem sprowadza Johnsona do parteru i (również cudem) go poddaje. W takim wypadku jego akcje za oceanem gwałtownie rosną. Jak dla mnie bardzo ryzykowne, ale w sumie rozsądne posunięcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 02:22 PM
Post: #878
RE: MMA
Panowie, ostatnio głośno zrobiło się o Conorze Mcgregorze. Charyzmatyczny Irlandczyk podbił serca kibiców MMA na całym świecie. Wielki talent i niesamowita osobowość. Sam stałem się jego wielkim fanem. W ostatnim występie pokonał Chada Mendesa, który po mistrzu tej kategorii Jose Aldo był uznawany za najlepszego w tej kategorii zdobywając w ten sposób tymczasowe mistrzostwo UFC. Szkoda, że nie doszło do walki McGregor vs Aldo w tym terminie... tak czy inaczej po tym jak McGregor pokonał Mendesa walka z Aldo będzie miała jeszcze większe zainteresowanie. Podejrzewam, że White chce tę walkę przesunąć aż do jubileuszowej gali UFC 200.

PS. Filmik o Conorze zrobiony przeze mnie.


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 09:43 PM
Post: #879
RE: MMA
Też jestem fanem od tej niedawnej walki z Chadem, nie myślałem że tak łatwo się z nim rozprawi,, charyzma, lekka nuta kontrowersji , stójka i cios, cztery elementy charakteru i techniki które uwielbiam w MMA,, , gość będzie długo na szczycie i będzie ciągnął tłumy fanów za sobą, , , czekam na walkę z Aldo niesamowicie, wreszcie mogę oglądać UFC poprzez extreme, ,

świetny film!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2015, 10:30 AM
Post: #880
RE: MMA
@Wietnam
Dzięki wielkie Smile moim zdaniem Conor trochę ''wymęczył'' te wygraną z Mendesem, który do przerwania walki prezentował się lepiej, głównie za sprawą sprowadzeń. Raz nawet był blisko poddania McGregora. Jestem mega ciekawy walki z Aldo głównie ze względu na fakt, że Jose również jest stójkowiczem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości