Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
05-03-2012, 08:31 PM
Post: #41
RE: MMA
Po walce z Najmanem byłem pełen nadziei, że Pudzian może zajść wysoko, jednak kolejne walki zweryfikowały te marzenia. Faktycznie w Polsce może rozgrywać ciekawe walki, ale w usa zostałby zdominowany. Nawet taki Lesner - były wrestler potrafi bić się przez pełen wymiar czasowy, umie uderzać, zna techniki zapaśnicze. Pudzian za pózno wszedl w obieg, gdzie trening i doświadczenie to podstawa, bez której na ringu lub klatce czlowiek jak jest dziecko we mgle. Nie wspomne juz o czolowce kategorii wagowej Pudziana, taki Santos, to są gladiatorzy o wydolności długodystansowców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2012, 10:11 PM
Post: #42
RE: MMA
A ja na odwrót. Im Pudzian więcej walk stacza tym bardziej w niego wierzę. Nawet jeśli są to przegrane. Lesnar który był mistrzem UFC jest dla mnie drugim Pudzianem, bardzo mi go przypomina a więc uważam, że nasz Mariusz byłby w stanie z nim wygraćWink Pożyjemy, zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2012, 02:53 PM
Post: #43
RE: MMA
@Crumb

Pudzianowski wygrać z Lesnaerem? mimo to, że Lesnar na ''fuksie'' zdobył pas UFC bo później był już obijany przez Oveerem'a itd... to i tak uważa,że ten gość po prostu lepiej się od Pudziana bije. Mówisz, że Pudzian ma fenomenalna dynamikę jak na jego wagę, to spójrz na Lesnara, który waży też w okolicach wagi Pudziana a rusza się o niebo lepiej. Pudzian nie podjął walki z Timem Sylvią a co dopiero gdyby przyszło mu zawalczyć z Lesnarem. Jak dla mnie Pudzian nawet mistrzem KSW nie zostanie dlatego, że Bedorf mógłby z nim wygrać. Fajnie było by zobaczyć walkę Pudziana z Różalem. Mariusz walczy ku uciechy publiczności i dla KSW, ale wątpię aby ten gość wierzył jeszcze w to, że coś w MMA osiągnie. Jest po prostu za stary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2012, 08:34 PM
Post: #44
RE: MMA
Oveerem obija prawie każdego, to historia mma, więc to żadna ujma dla Lesnara.
Pudzian przegrywał ze względu na wydolność - zasadniczy problem, a drugi to uklad mieśni, które powodują, że jego uderzenia mają siłę pchnięć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2012, 09:14 PM
Post: #45
RE: MMA
Przede wszystkim powinien używać więcej kopnięć bo na prawdę ma je silne i sprawiają problem przeciwnikom.
Nie będę się wypowiadał dalej na jego temat gdyż jako jedyny mam inne spojrzenie na niegoWink Ludzie są tacy, że gdy zobaczyli jego porażki w MMA to go znienawidzili... ale za co? NIE WIEM. Jako człowiek to super facet i bardzo wytrwały. Życzę mu jak najlepiej i wierzę w niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2012, 08:36 PM
Post: #46
RE: MMA
willow nie gadaj głupot...Ali to legenda mma z perspektywy stażu w tym sporcie Big Grin jeszcze kiedy walczył w Lhw , to dostala bencki od kazdego ktory byl wyzej w rankingach od niego...ostatnio obil Werduma(ktory w ich walce chyba myslal , ze sa na zawodach bjj w Rio) i LEsnara który( ktos wspomnial wczesniej) fuksem zdobyl tytul...
teraz pany tylko czekac na 146 i zobaczycie co JDS zzrobi z tym całem Reemem Big Grin

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2012, 04:01 PM
Post: #47
RE: MMA
Wlasnie chodzi o staż, 31 lat a juz walczy od kilkunastu. Tacy to w ciemno mają opanowane techniki, stąd nie widziałbym szans Pudziana w konfrontacji z nim.
Co do Pudziana to bardzo go lubie, ma charakter sportowca, zawzięty i ciężko pracujący, natomiast patrze na tlo calego mma, ktore obserwuje od epoki Pride, to Mariusz musi się wiele nauczyć a przede wszystkim pracowac na wydolnością, wszyscy widzileiśmy dlaczego przegrywal walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2012, 10:35 PM
Post: #48
RE: MMA
MAryjusza szanuje za jego serce i ta motywacje Smile ale szczerze, to nie robmy z Polski Salwadoru xD Mario co najwyzej moze bic sie z Thompsonem , Kawaguchim, Bobem Sappem i to jest jego liga...taka prawda.
O Dos Santosie, Mirze , czy Velasquezie to moze najwyzej poczytac i obejrzec ich walkii w telewizji, czy na you tubie.

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2012, 01:28 PM
Post: #49
RE: MMA
Tu są wszystkie walki Smile

http://www.k-1fans.com/forum/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2012, 07:33 PM
Post: #50
RE: MMA
(10-03-2012 01:28 PM)willow(konserwatysta) napisał(a):  Tu są wszystkie walki Smile

http://www.k-1fans.com/forum/
Dzięki rudy krasnoludku Smile nie słyszałem o tej stronce.

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości