Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
09-01-2012, 01:13 AM
Post: #21
RE: MMA
Ja biję o flakon wyborowej,że Fedor jeszcze pokaże na co go stać... najlepszym zdarzają się wpadki. Emelianenko moim zdaniem , to wojownik kompletny...na kazdej plaszczyznie potrafi zagiac swoich przeciwnikow.
Crumb, jeżeli tak juz sie palisz na walke Fiedzi z Alim, to moim zdaniem Ruski nie dałby przejsc Reemowi do półdystansu i nie popełniłby błędów Lesnara...jak powiedziałęś, ostro by ruszył na Holendra i w 1 rundzie było tko lub cieżkie ko. Overeem ma szklaną szczękę, dużo by nie wytrzymał :/
patrz w ogólę co znalazłem xD



Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 02:41 AM
Post: #22
RE: MMA
Arlovski ok ale reszta to odpady z ufc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 02:50 AM
Post: #23
RE: MMA
BeBaD nie załamuj mnie Big Grin
jak HEndo , to odpad z UFC, to ja jestem zeus i rządzę olimpem xD
Koleś lada parę gal i dostanie titleshota w lhw z Jonesem Smile
Sylvia , to były mistrz tej organizacji , a Rogers był w prime kiedy walczył z "fiedzią" na SF ^^ pzdr.

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 11:40 PM
Post: #24
RE: MMA
@Gawlak
"Ja biję o flakon wyborowej,że Fedor jeszcze pokaże na co go stać"
Zgadzam się z Tobą w 100%. Fedor jeszcze ładnie zawalczy. Co do filmiku to nie możemy z niego wytykać błędów Oveerema gdyż teraz jest kompletnie innym i lepszym zawodnikiem nić na tym filmiku:) Lubię Fedora i Oveerema ale jeszcze bardziej od tych gości lubię sprawiedliwość a niesprawiedliwym byłoby ocenić Oveerema jako lepszego zawodnika od Fedora, dlatego też uważam Fedora za mistrza świata gdyż jest tak jak powiedziałeś na kazdej plaszczyznie potrafi zagiac swoich przeciwników i jest zawodnikiem kompletnym będąc skromny jak żaden inny zawodnik na świecie. Mistrz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2012, 11:46 PM
Post: #25
RE: MMA
Gdyby się skupić na błędach, to myślę że taki filmik mógłby powstać w oparciu o błędy wielu innych światowej klasy zawodników ^^

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 10:36 PM
Post: #26
RE: MMA
Pudzian" wyraził chęć walki z legendą MMA, Rosjaninem Fiodorem Jemielianienko. - Tak, nawet dziś wchodzę w to - napisał. Nie wykluczył również konfrontacji z Mamedem Chalidowem, o ile ten przytyje chociaż kilka kilogramów.

Z całym szacunkiem do Pana Mariusza Pudzianowskiego to trochę śmieszne co powiedział. Chce się bić z jednym z najlepszych, jak nie najlepszym zawodnikiem na świecie MMA. Jednak uważam, że Pudzian ma szanse z zawodnikami postury Fedora. Mało umięśnieni, mało ważący zawodnicySmile Myślę tak dlatego, że Pudzian jak na moje oko kompletnie sobie nie radzi z wielkimi zawodnikami, kładą się na niego, klinczują i jego to bardzo męczy. Albo jak ma przewrócić jakiegoś olbrzyma również sprawia mu to problem i męczy się, a jest wielu zawodników przeciętnej postury z którymi mógłby sobie poradzić i zyskał by sławę pokonując kogoś dobregoSmile
Ludzie śmieją się z Pana Pudzianowskiego sugerując żeby dać mu Boba Sappa gdyż był pośmiewiskiem. O to właśnie chodzi, że z nim ma mniejsze szanse niż z jakimś zawodnikiem dobrej klasy, który jest mniejszy.
Co o tym myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 11:59 PM
Post: #27
RE: MMA
Ja tam podziwiam Pudziana za determinację i oczywiście to co osiągną w nieco innej dyscyplinie,ale jakoś jego sukcesów w MMA nie widzę.
A jeśli chodzi o ogół to uwielbiałem Bassa Ruttena,a z teraźniejszych to bez wątpienia Jon Jones!

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2012, 04:17 PM
Post: #28
RE: MMA
nie idzie mu w mma,ale najwazniejsze jest to , ze on w siebie wierzy i caly czas nad soba pracuje. Determinacja i serce do walki to pdstawa Wink
Crumb
ja bym go widzial z Sappem. Bob w sumie to tylko nazwisko,ale w ringu cos tam zawalczy ^^ a i rozgłos dla kejesdabliu sie przyda Big Grin

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2012, 04:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:08 PM przez BESTIA.)
Post: #29
RE: MMA
Aldo zajefajne kopnięcie i świetna obrona tytułu.A jak myślicie on ma coś nie tak z głową?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2012, 06:24 PM
Post: #30
RE: MMA
Bestia popsułeś mi galę....dopiero dzisiaj sciagnałem i mialem oglada, bo spieprzyla mi sie dekoder -,-
ale jeszcze nie wiem jak Vitor z Johnsonem Big GrinBig GrinBig Grin

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości