Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
02-01-2012, 09:18 PM
Post: #11
RE: MMA
Beryl
Dokładnie, też mi szkoda Pudziana. Stara się jak nikt inny, widać postępy, stara się i jest z walki na walkę lepszy.
Gawlak
Niestety nie masz racji, nie może wrócić do WWE ponieważ ma kontrakt w UFC podpisany w taki sposób, że już nie może wrócić do WWE... nie wiem o co dokładnie chodzi ale chyba chodzi o to że w kontrakcie ma np jeszcze 5 walk do rozegrania a jako, że skończył karierę to już ich nigdy nie rozegra a więc nie może wrócić do innych sportówSmile Chyba że stoczy te 5 walk. Jakoś tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 04:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2012 04:27 AM przez Gawlak.)
Post: #12
RE: MMA
Crumb
ja tylko przypuszczałem,ok. a z ta klauzulą w kontrakcie , o ktorej wspomniales... az niewolnictwem mi tu zajezdza, buhahah xD


faktycznie, jest taka wzmianka ^^ Ale White powiedział, że zawsze można się dogadać Wink nie wykluczone,że Dana coś szykuje i Brock jeszcze zawalczy w UFC "D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 10:02 PM
Post: #13
RE: MMA
no faktycznie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 04:12 PM
Post: #14
RE: MMA
http://www.youtube.com/watch?v=0eXIOK2vO...ure=relmfu

Godsmack & UFC = extra wideo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2012, 06:47 PM
Post: #15
RE: MMA
A co PAnowie myślicie o UFC142??? Aldo obroni tytuł?

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2012, 09:52 PM
Post: #16
RE: MMA
to chyba waga piórkowa? nie interesuje się za bardzo innymi wagami niż tą najcięższąSmile więc nic CI nie powiem na temat Aldo. Moim marzeniem jest zobaczyć walkę Fedora z Overeemem. Mam nadzieję, że do tej walki dojdzie i będzie to zacięta walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 02:11 AM
Post: #17
RE: MMA
OVereem nawet w tej chwili mówi,że jego marzenie, to walka z Fedorem ^^ Ale jest już raczej nie możliwe :/
Dana wyśmiewa TLE ,a Ali z ufc raczej szybko nie odejdzie Wink

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 05:52 PM
Post: #18
RE: MMA
Fedor jest już skończony, właściwie to od dawna. Zresztą od czasów pride to walczył z ogórami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 09:45 PM
Post: #19
RE: MMA
BeBaD

nie łam mi nadgarstków :O

zwycięstwa (kolejno) nad Sylvia,Arlovskim i Rogersem, a potem 3 przegrane z Werdumem, Silvą i Hendersonem....i to twoim zdaniem "ogóry"?????
coś ci się pomyliło.

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2012, 10:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2012 10:59 PM przez Crumb.)
Post: #20
RE: MMA
dokładnie:D zresztą każdy jakiś taki obsrany podchodzi do tego Overeema. Fedor nie patrzy na wagę i umiejętności, idzie jak czołg;d wydaje mi się, że to sprawiłoby problem Overeemowi. Tempo walki.
Swoją drogą kto pamięta walkę Fedora z Werdumem? Fedor zaatakował, od razu się rzucił. Jest mu obojetne czy będzie bił się w stójce czy na parterze. Jest ogólnie rozwinięty i ma umiejętności natomiast walka Oveerema z Werdumem była nudna jak flaki z olejem. Lubię Alistaira ale prawdziwy mistrz nie powinien się bać bić w parterze a w tej walce Overeem zdecydowanie się bał. Fedorowi byłoby to obojętnie:) Za to go uwielbiam. Umiał wychodzić z każdej sytuacji i w każdej umiał się znaleźć. Prawdziwy mistrz. Liczę na tą walkę Fedor vs Alstair.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości