Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
02-10-2013, 09:02 PM
Post: #191
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
Prawda nie stoi po środku.
Właśnie przyznałeś mi rację a nie Royowi bo jak sam napisałeś to dzięki aerobom jest o wiele łatwiej o zgubienie fatu.
Ja nie uważam, że O WIELE LEPIEJ ale rzeczywiście jest to nieco ułatwienieSmile
A RoyJonesJr UWAŻA, ŻE SCHUDNIECIE BEZ AEROBOW JEST NIEMOZLWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to kurde... Użytkownicy niech sami stwierdzą kto tutaj pisze z sensem a kto ma myślenie typowej czytelniczki "pani domu" czyli myślenie "Dieta-nie jedz ziemniaków, chleba i nie jedz po 18!! No i biegaj" - przecież to jest śmieszne. To co pisze RoyJonesJr wie każdy idiota pierwszy lepszy z ulicy... Gość się już denerwuje i wyklina bo widzi, że nie ma racji a jego argumenty są takie kiepskie, że sam zaczyna dostrzegać, że nie ma racji i się pogrąża.
Zauważyłem jednak, że użytkownik KrychuTMT ma naprawdę dużą wiedzę i naprawde fajnie jest z nim porozmawiać na temat treningu i diety i ma na ten temat pojęcie ale RoyJonesJr ma takie pojęcia jak "koksy" z silki. Bez jaj...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 09:33 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #192
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Chudnąc bez aerobów kolego to tak samo jak chudnąc pod kroplówką.
TŁUSZCZ ZOSTAJE BARANIE ! tłuszcz sie spala dopiero po 30,40minutach wysiłku fizycznego czyli aerobów czyli można tracić na wadze ale nie tracać tłuszczu! TY KURWA KRETYNIE JEBANY ! nie mam do ciebie siły. A MIEJ SE RACJE. spierdalaj!

Kruchu.
HitEmUp ! KLASYKK

http://www.sfd.pl/Czy_można_schudnąć_na_...89235.html

WAGA OGÓLNA ! NIE TKANKA TLUSZCZOWA ! bo co komu gubic miesnie ? zeby tluszcz wisiaL? masz mózg? wyprowadziłes mnie z równowagi swoją głupotą.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 09:37 PM
Post: #193
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Roy usuń to bo Cię zbanują.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 09:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2013 03:46 PM przez BESTIA.)
Post: #194
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
GDZIE SIE KASUJE KONTO ? SZUKAM I NIE MOGE ZNALEZC.

ZAMIESZKAM NA SFD.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 09:59 PM
Post: #195
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Tak to jest jak się nie ma racji i zostaje się pojechany świetnymi argumentami jakie dałem JA.
Pojechałem Cię inteligencją i wiedzą a ty chcesz mnie pojechać niczym 13 letni gówniarz wyzwiskami i przekleństwami.
Własnie pokazujesz swój poziom. Domyślam się, że zbliżony wiedzą na temat kulturystyki i treninguSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 10:01 PM
Post: #196
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Może ignorujcie się po prostu?
Roy opamiętaj się w szale !

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2013, 10:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 10:06 PM przez Crumb.)
Post: #197
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
I po co mnie odsyłasz do linku gdzie wypowiadają się ciemniaki takie jak Ty;p? Co ja się tam mogę dowiedzieć?
A słyszałeś kiedyś o czymś takim, że jak dostarczysz odpowiednią ilość białka to mięśnie pozostają w nienaruszonym stanie a redukujesz tylko tłuszczSmile? Stąd bardzo wysoka ilosć białka spożywana choćby przeze mnie czy wielu kulturystów aby mięśnie zostały.
W trakcie redukcji podwyższyć to nawet 2.5-2.7 gramów białka na kilogram ciała.

A najgorsze jest to, że link do którego mnie odesłał to link do tematu gdzie ogarnięci ludzie mówią to samo co ja<lol2>
"bilans jest ważniejszy od tego co jemy,
ja obecnie wycinam&lt;właściwie niezamierzenie&gt;, co podkreślałem już parę razy - jedząc najgorsze śmieci na świecie &lt;przykładowo 3 batony zapite redbullem czy dwoma&gt;, zero białka kupa węgli i tłuszczu,duży deficyt kcal, a pas mi leci jak na normalnej redukcji." - jedna z wypowiedzi.
RoyJonesJr sam sobie strzela bramkę;p Pewnie poczytał na ten temat, zobaczył, że nie ma racji i tak się załamał, że poszedł się powiesić;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 07:41 PM
Post: #198
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Co myślicie o dosypywaniu kreatyny do jedzenia, głównie zup takich jak rosół, pomidorowa itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 08:04 PM
Post: #199
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Pierwszy raz spotykam się z tym aby ktoś chciał dosypywać kreatyne do zupy ( kreatyna popsuje smak). Kreatyne możesz spożywać z posiłkiem pod warunkiem , że jest to posiłek wyłącznie białkowo-węglowodanowy , niby wtedy lepiej rozprowadza się po organizmie. Zupa zawiera tłuszcze więc nie powinieneś w tym kierunku kombinować , tłuszcze są wolno wchłanialne i mogą sprawiać problemy z przyswojeniem kreatyny przez organizm.
Jednak moim zdaniem zostań przy klasyce , czyli przy kreatynie z wodą/sokiem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 08:44 PM
Post: #200
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Najlepiej mieszaj krete z sokiem winogronowym lub jabłkowym.Jezeli nie masz soku to zmieszaj z wodą i zjedz np batonika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości