Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
24-09-2013, 09:47 PM
Post: #111
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
KrychuTMT
Tak. Mój nick to moje prawdziwe dane. I'm Roy !. Wpadłem tu tylko zobaczyć czy jesteście na mnie źli za Głażewskiego i wdzieczni że nie zbiłem wam Darka.

Sander
Mówisz o swojej sygnaturze czy moim avku ?
Przynjamniej zawsze wygrywam.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 09:50 PM
Post: #112
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Roy
No właśnie też się zawiodłem bo też myślałem, że coś ogarniasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 09:58 PM
Post: #113
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Roy
You'll must have forgot

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:07 PM
Post: #114
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Aha no i panowie, przeczytałem parę poprzednich stron no i jeśli już kupujecie kreatynę to nie bierzcie więcej jak 5-6 gramów dziennie.
Zostało naukowo udowodnione, że organizm nie jest w stanie przyjąć więcej niż właśnie tyle gramów kreatyny w ciągu dnia.
Kreatyna wystarczy wam na dłuższy okres czasu a spożycie jej w krótszy przy tych samych efektach to wyrzucenie efektów w błoto.
Rzeczywiście wypada pić dużo wody w trakcie cyklu kreatynowego.
Aha i wcześniej AdamekFightPl pytał czy monohydrat go zaleje. NIE ZALEJE.
TO się wodzi woda pod mięśniem a nie pod skóra. Dlaczego ludzie uważają, że ich zalewa na cyklu kreatynowym?
Ponieważ nie chcą zmarnować kreatyny na którą wydali kupę czasu więc wtedy na maxa dopinają swoją "dietę" i aby jej nie zmarnować to pochłaniają ogromne ilości kalorii z posiłków w ciągu dnia i tyją. Kiedy tylko przestaną brać kreatynę to ich "dieta" się kończy.
Każde carbo, białko czy gainery bierze się według BRAKÓW W DIECIE. Nie bierze się ich na oko tak jak RoyJonesJr.
Nie o to tutaj chodzi. TO jest suplement diety a więc ma suplementować dietę którą już masz.
Zjadłeś w ciagu dnia 170 gram białka i widzisz, że brakuje Ci jeszcze trzydziestu ale nie masz już miejsca na posiłek w brzuchu. CO wtedy robisz? Właśnie wypijasz sobie zakupione wcześniej białko aby dobić białka, którego Ci brakujeSmile
To nie jest tak, że sobie możecie pić białko nie dostarczając wcześniej z diety nic białka i myślicie, że urośniecie. Tak się nie robi bo inaczej będziecie ćwiczyć parę lat i potem na forach internetowych wyżywać się na innych typu "Crumb" bo mają szybciej efekty bo chce im się liczyc każdą kalorie i każdy gram białka i węglowodanów;p
Widzicie, nikomu się nie chce. Znacie kogoś kto to robi? Przyznajcie, że każdy ma dietę na OKO.
RYŻ KURCZAK TWARÓG. WIem jak to wygląda, kilka miesięcy też tak ćwiczyłem;p a kiedy przestałem rosnac nie wiedzialem o co chodzi i gadalem "PRZECIEZ JEM KURCZAKA"
Teraz liczenie makrosładników i kalorii jest dla mnie jak oddychanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:14 PM
Post: #115
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Słuchajcie amtorzy białego chlebka Pana tego ! Big Grin
Albowiem on zaklęciem swoim przetransformuje wasze wątłe sylwetki w super-ultra-mezo-crumby !

Stary.. czemu Ty sie mnie czepiasz. błagam wyjaśnij.

Zwróciłem Ci uwage że nie takiego czegoś jak transformacja mezo-ekto bo to jest po prostu niemożliwe jak zasypiający murzyn budzi sie biały.
Dojechałeś mi co ja moge o tobie wiedziec. no to że nie przeszedles ewolucji wiem na pewno ale czemu sie czepiasz ciągle mnie i moich treningów? i wiesz co ja robie a czego ? że tu nie mam efektów, że to robie na oko. skąd ty to KUŻWA możesz wiedzieć? powiedz że masz 15lat. wybacze Ci.
Złap poziom skoro wiedzy nie potrafisz.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:20 PM
Post: #116
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Może nie lubi czarnych ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:30 PM
Post: #117
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
A ja nie lubie mezomorfików i jestem tolerancyjny. _-_

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:31 PM
Post: #118
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Koniec Offtopu panowie bo polecą ostrzeżenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:40 PM
Post: #119
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Widzisz gdzieś offtop?
Wszystko tyczy się tematów siłowni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:46 PM
Post: #120
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Crumb
WidzęWink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości