Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
24-09-2013, 06:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 06:37 PM przez KrychuTMT.)
Post: #81
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Roy
Ta wiem Sad sfd potrafi być okrutne Tongue
Co do transformacji masz rację , pewnych cech nie zmieniszWink

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:44 PM
Post: #82
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Dobre koksy zawsze pomogą przyswoić dodatkowe nieprzyrodzone cechy budowy ciała Wink
tylko crumb zaznaczył że ich nie brał.
Więc albo nas okłamał albo po prostu sie na tym nie zna mimo że chce zostać jakimś tam magistrem kulturystyki.
POZA TYM ŚWIAT NAZJWYCZAJNIEJ NIE NOSI NA SWOJEJ ZIEMI EKTOMORFIKA KTÓRY W 15MIESIĘCY ZALICZA DOBRE WYNIKI !
Ja kończe ten temat raz na zawsze. za każdym razem mam ból dupy od takiej gadki.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:57 PM
Post: #83
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Roy
Po meta anabolu w 1 dzień skoczyło kumplowi do 50 w bicu ... potwierdzone info !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 07:04 PM przez Crumb.)
Post: #84
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RoyJonesJr
Hahahah o jezuuu;d normalnie jakbym Cie miał pod ręką teraz to bym Ci lewego prostego przywalił, bez jaj<lol2>
O ILE MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ Z TOBĄ, że nie przestrzegałeś diety;d tylko miałeś dietę na OKO!! MOgę się założyć o stoo tysięcy ale teraz i tak CI głupio będzie przyznać przed forumowiczami;p
A nawet jeśli przestrzegałeś i nawet liczyłeś to nigdy nie próbowałeś ani zmian w treningu ani nie próbowałeś podwyższyć kalorii;d
Sterydów nigdy nie brałem oczywiście. Zresztą... na Yt jest pare filmików z transormacją 2 letnią po sterydach i niech te filmiki będą porównaniem jak to jest trenować ze sterydami a bez nich;p
Ahhh... magistrem dietetyki:)
Nie wiem co świat nosi na swojej ziemi a czego nie ale wiem, że świat nosi ludzi którzy potrafili osiągnąć coś co kiedyś wydawało się NIEOSIĄGALNE. Na przykład harkorowy Koksu 64 cm w obwodzie ręki. 100 lat temu powiedzieliby, że to niemożliwe.
Zresztą... jeśli dla Ciebie encyklopedią wiedzy jest SFD gdzie wypowiadają się debile po 13 lat to powodzenia;)
Poczytaj artykuły prawdziwych kulturystów i dietetyków. Przeczytasz to samo co ja CI napisałem:) Tylko, że w naukwoej wersji.

@AdamekFightPl
Wszystkie odżywki to ściemy. Po prostu chcą sobie zarobić na ludziach, którzy posiadają słabą wiedzę na ten temat.
Tylko kreatyna nie jest ściemą i ją zażywam/zażywałem.
Ja biorę białko, błonnik i kreatynę. To w zupełności wystarcza. Najzwyklejsza monohydrat.

RoyJonesJr oczywiscie hejtuje ale dowodów żadnych nie przytoczy;p typowy forumowy spinacz, który coś usłyszał na SFD i bredzi o kurczaku, ryżu i sterydach;d Oczywiscie nigdy nic nie sprawdzając na sobie;p tyle co mu napisali coś 13 letni kulturyści;d

Ale wybaczam mu bo pamietam, że kiedyś też opierałem się tylko na wiedzy z SFD i byłem przekonany o swojej racji;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:10 PM
Post: #85
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Zdążyłem tylko przczytać z twoich wypocin że byś mi przywalił Tongue

Nie trafił byś Big GrinBig Grin

trenuj sobie co tam chcesz i wkręcaj sobie co tam chcesz.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:15 PM
Post: #86
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Zaraz dojdzie do wirtualnej bijatyki, pierwszy przestrzelony lewy prosty już jest Big Grin
Wyluzujcie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:17 PM
Post: #87
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Roy also know as vanishing point Big Grin

1 runda 10-9 dla Crumba , zadał o 1 cios więcej !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:19 PM
Post: #88
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Dobra narożnik mnie poddaje.
Team sie wystraszył kolejnych ewolucji.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 07:21 PM przez RedHawk.)
Post: #89
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Crumb
Za agresywny się zrobiłeś. Pamiętaj, sylwetka nie walczy Big Grin





Panowie, czy ten gość w 7:38 też wam kogoś przypomina...?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:23 PM
Post: #90
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ct Fletcher props





Co o tym sądzicie amatorzy białego chlebka ?

@Redhawk
Chambers ? o.o

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości