Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
19-09-2013, 11:05 AM
Post: #11
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Wlasne wytoczone sztangi są naprawde dużo trwalsze od tych ze sklepu bo nie wyginają sie po 3-4 sezonach. Moje zaczęły sie zginać dopiero po 6-7latach.

Sander.
Myślałem że grasz w karty na kurniku.
Robota rzeczywiscie nie łatwa.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 11:09 AM
Post: #12
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ciężki chleb i ciekawa odskocznia gdyż na co dzień pracuję raczej intelektualnie Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 02:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2013 02:49 PM przez KrychuTMT.)
Post: #13
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RoyJonesJr

Regularnie czytam , pobieram stamtąd wiedzę na temat treningu , jednak uważam ,że nie mam zbyt dużej wiedzy aby tam się udzielać, ćwiczę raptem parę miesięcy.


@Sander
Jakby to ująć , taka robota to bardzo dobry sposób na rozwinięcie siły !

@kubala
Super pomysł ! Liczy się chęć i samozaparcie , żadne odżywki, sprzęcik tego zastąpią

@RedHawk

Tak trzymać , pamiętaj o diecie i regeneracji to podstawa Wink

@Error

Pod SW FBW jest idealny jako trening uzupełniający , chociaż sam stosuje SPLIT (uważam ,że daje lepsze przyrosty siły i masy)


Co do mojej siłowni to zaczynałem ćwiczyć w domu , niestety nie miałem miejsca na ławeczkę i z klata była trochę lipa:x. Od 2 miesięcy mam siłownie w piwnicy i już jest pięknie , siłaczem nie jestem bo byłem chucherkiem kiedy zaczynałem Sad (hehe po ostrej redukcji 20 kilo w 2-3 miesiące) . Obecnie ważę około 75 kg przy 180 wzrostu,czyli okolo 14 kg w 10 miesiecy (odstawiłem bieganie) , nie ma lipy , HARD WORK& DEDICATION .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 03:48 PM
Post: #14
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@KrychuTMT
Znasz się na tym?

Btw. Dzisiejszy tekst chłopaka z siłowni mnie rozwalił. Taki troszkę nie rozgarnięty żeby nie powiedzieć chory. Była godzina 14:43, stanął w lustrze i obserwuje swojego bicka więc zapytałem:
- Jak tam, rośnie?
A on mi na to:
- Nic nie urosło
Odpowiedziałem mu więc, że musi bardziej się starać, w 20 min bicka nie zrobi a on mi na to
- Ale ja tutaj jestem od 14:00
W tym momencie zamarłem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2013 06:14 PM przez BESTIA.)
Post: #15
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
"Moja przygoda z siłownią jest trochę skomplikowana... dwa lata temu na wakacjach chodziłem na siłownię jak zapaleniec, codziennie, w roku szkolnym niestety nie miałem czasu żeby chodzić... ale na tych wakacjach znowu zacząłem uczęszczać na siłownię bardzo często właściwie to codziennie"

RedHawk
Z rok temu pisałeś że masz 40 w łapie, wtedy pomyślałem że jesteś zapalonym kulturystą, a ty taki krótki staż masz.Musisz mieć super predyspozycje.
Codzienny trening przy dzisiejszym tempie życia to trochę przesada, przemęczasz organizm a przez to minimalizujesz efektyWink.


Trochę śmieszą mnie typy co na pierwszy trening już biorą wspomagacze typu kreatyna itp.Organizm szybko się przyzwyczaja do takich supli i po czasie mają one coraz słabsze działanie i sięgamy po mocniejsze i mocniejsze.Ja trenuje już 1,5 roku zacząłem podobnie jak RedHawk, tylko nie przestałem i trenuję dalej i dopiero teraz pomyślę o jakieś kreatynie ale to na zimę dopieroTongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 06:27 PM
Post: #16
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk i 40 w łapie Big Grin
Widziałem tu kiedyś jakieś wideo z Tobą i chyba na szczuplaka wyglądałeś Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:17 PM
Post: #17
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Nie ma tutaj niczego trudnego , staraj się przestrzegać 2 g białka/ kg ciała , 1g fatu/1kg ciała i węgli od 5-8g/1kg ciała(to na masę) . A i na noc najlepiej wszamać jakiś twaróg , serek wiejski lub coś podobnego najlepiej 45 minut przed snem aby zatrzymać katabolizm nocny. Ja diety nie układam ,staram się przestrzegać w/w proporcji i jest dobrze Wink. Co do treningu codziennie to zły pomysł ,będziesz przemęczony i mięśnie rosną własnie w trakcie odpoczynku . Optymalna ilość treningów to 3-4
Śmieszna sytuacja z tym typkiem , czasem ludzie mnie zaskakują ..

@Bestia
Tak generalnie póki zaliczasz progress to nie musisz brać wspomagaczy , ogólnie białka,carbo uważam za zbędne , wszystko można doładować z "normalnych produktów" . Co do początkujących i supli masz 100% racji , ja póki co nawet nie myślę o kreatynie , na następną zimę Wink

@Sander
Może ma po prostu dobre predyspozycje do bicepsa i może być nieproporcjonalny do reszty ciała , każdy ma swoje "coś"

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:24 PM
Post: #18
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@BESTIA
Pisałem bo miałem centymetr zepsuty Big Grin tak na prawdę mam 35 po treningu może 36, ale mimo wszystko nie jest to słaby wynik jak na mój staż.

@Sander
Szczupły to ja nie jestem, gruby w sumie też nie, chociaż parę kilo zgubić by się przydało. Ważę 77 kg przy 177 cm.

@KrychuTMT
A jak myślisz, kreatyna jest dobra dla kogoś, który chciałby zrzucić parę kilo, ale przy tym poprawiając muskulaturę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:41 PM
Post: #19
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk

To mamy tyle samo w bicepsie Big Grin Uważam ,że kreatynka jest zbędna . Poczytaj o diecie redukcyjnej , dołóż jakiś trening aerobowy 3x w tygodniu i tłuszczyk z Cb zejdzie bez problemowo , a przy dobrej misce dużych spadków nie będziesz miał (mięśni oczywiście).Jak już koniecznie chcesz brać kreatynę to możesz spróbować 5 g dziennie najlepiej jabłczan żeby nie podlało Cie wodą .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:47 PM
Post: #20
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Na odchudzanie interwały. Ostrzeżenie ! nie dla leszczy ! Big Grin
+stopniowe ucienanie węgli i na 2-3godziny przed snem nie jeśc ich wcale.

Po co kreta przy odchudzaniu? Big Grin strata pieniędzy.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości