Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
28-01-2016, 06:31 AM
Post: #241
RE: Anthony Joshua
Haye jest takim faworytem z Ortizem chyba tylko dlatego że woli rzodkiewke od mielonego...
Gość ma jeden wartościowy skalp w hw (Dereck) wrócił po 3 latach,obił buma i teraz byłby faworytem z takim dzikiem jak Luis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 01:32 PM
Post: #242
RE: Anthony Joshua
Cały czas słabniesz Jokerku. Już nawet musisz przekręcać posty żeby być w stanie jakkolwiek sporokować, a i tak wychodzi to bardzo słabo. Pora zwijać interes.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 02:18 PM
Post: #243
RE: Anthony Joshua
Po pierwsze:
*Joker
Prowokator Marny*
Po drugie nic nie przekręciłem:
-Bonin,hehe
-Harisson,miętka' plastelina
-Ruiz stary dziadek
-Barrett średniak
-Kliczko-żałosny pokaz złamanego palca.
-Wałujew,mięso armatnie z pasem #Holy *o*
-Czisora,dzik ale w słabej formie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 02:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2016 02:47 PM przez Terminator.)
Post: #244
RE: Anthony Joshua
A Ortiz to niby co? Ma 23 bumów na rozkładzie oraz bokserskiego jaskiniowca Jenningsa, z którym i tak przegrał parę rund będąc nie raz w kłopotach. Davidowi też można zarzuci jakość przecinków ale jednak swoje walki wygrywał pewnie, demolując rywali i podejrzewam, że gdyby był w formie sprzed kontuzji ze swoim refleksem i zwinnością zrobiłby w ringu z Ortiza Wałujewa.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2016, 01:12 PM
Post: #245
RE: Anthony Joshua
Anthony Joshua (15-0, 15 KO) zapewnił, że już teraz chętnie zmierzyłby się z Josephem Parkerem (18-0, 16 KO) - jednym z najzdolniejszych obok niego pięściarzy młodego pokolenia w wadze ciężkiej.

Obaj są niepokonani i nokautują kolejnych rywali. Ich walka miała być wielkim wydarzeniem za kilka lat, ale promotor Parkera zdradził niedawno, że czynił już starania, aby zestawić pięściarzy w tym roku. Joshua jest za.

- Jak Parker chce, to może tutaj przylecieć i będziemy walczyć. Nie ma problemu. Znam go chyba od 2009 roku. Boksowaliśmy w tym samym czasie na amatorstwie, nawet go analizowałem jako przeciwnika, ale wcześnie postanowił przejść na zawodowstwo. Teraz nokautuje gości w Nowej Zelandii, ja nokautuję w Wielkiej Brytanii, więc kiedy się spotkamy, na pewno ktoś padnie. To byłaby walka dwóch mocno bijących, szybkich, młodych prospektów. Mam nadzieję, że dojdzie do niej wcześniej niż później. Okaże się wtedy, kto będzie dominować w wadze ciężkiej - stwierdził mistrz olimpijski z Londynu.

Joshua wróci na ring 9 kwietnia. Parker ma boksować kilka dni później - 17 kwietnia. Ich rywale są na razie nieznani.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2016, 09:19 PM
Post: #246
RE: Anthony Joshua
Charles Martin prowokuje Joshuę ale mi nie o to chodzi. Tam pisze, że Joshua ma na celowniku Tepera. Jak to możliwe? Gościa nie zdyskwalifikowali za doping?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2016, 07:43 AM
Post: #247
RE: Anthony Joshua
(28-01-2016 02:44 PM)Terminator napisał(a):  A Ortiz to niby co? Ma 23 bumów na rozkładzie oraz bokserskiego jaskiniowca Jenningsa, z którym i tak przegrał parę rund będąc nie raz w kłopotach. Davidowi też można zarzuci jakość przecinków ale jednak swoje walki wygrywał pewnie, demolując rywali i podejrzewam, że gdyby był w formie sprzed kontuzji ze swoim refleksem i zwinnością zrobiłby w ringu z Ortiza Wałujewa.

bez przesadejszyn...
Hayemaker miałby na pewno problemy w Ortizem. I piszę to jako facet którego ulubionym, powtarzam, ulubionym pięściarzem jest David Haye.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 08:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2016 08:46 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #248
RE: Anthony Joshua
Holyfield powiedział, że Joshua to nie tylko brawler czyli slugger. To mnie zaskoczyło bo o Anthonym nigdy bym nie pomyślał, jako o sluggerze. Chyba, że jest podobnie, jak Wilder sluggerem ofensywnym? Jeżeli tak to już chyba wiem, jak już odróżniać style bokserskie. Może w końcu nastąpił przełom i już zaskoczyłem co i jak. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 09:25 PM
Post: #249
RE: Anthony Joshua
Joshua to klasyczny przykład sluggera, w jego przypadku nie ma jakiegokolwiek problemu z określeniem stylu. Wilder również jest sluggerem, choć nie do końca takim oczywistym, bo np. w walce Arturem powiedziałbym że walczył bardziej jak boxer

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 09:41 PM
Post: #250
RE: Anthony Joshua
A ja bym powiedział, że walczył jak slugger defensywny bo i tak polował na ten jeden cios i tak.
Wilczku, nie wiem jako kogo chciałeś zakwalifikować Joshuę, ale spójrz na swarmera Chisorą (czy Joe Fraziera), potem na boxera Byrda a potem na Joshuę który wali od razu tym co ma najmocniejszego i stara się zranić ofiarę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości