Forum - BOKSER.ORG
Anthony Joshua - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Anthony Joshua (/thread-1267.html)



Anthony Joshua - BESTIA - 24-07-2013 01:53 PM

[Obrazek: anthony-joshua_2308045b.jpg]

Anthony Joshua ur. 15 października 1989 – brytyjski bokser wagi superciężkiej, mistrz olimpijski, wicemistrz świata.

British Amateur Boxing Association (BABA) pinformowało dzisiaj, że mistrz olimpijski z Londynu w wadze super ciężkiej - Anthony Joshua, nie będzie częścią drużyny objętej specjalnym programem na przyszłe igrzyska. To oczywiście zaczyna spekulacje na temat ewentualnego podpisania przez niego kontraktu zawodowego, na co niedawno namawiał go sam Lennox Lewis.

- Anthony jest bardzo utalentowanym sportowcem, który odniósł błyskawiczny sukces, zostając mistrzem olimpijskim w niespełna cztery lata po pierwszym założeniu rękawic na dłonie. Oczywiście fakt, że postanowił kontynuować swoją karierę poza naszym programem jest dla nas rozczarowaniem, ale rozchodzimy się w bardzo dobrych stosunkach i życzymy mu dalszych sukcesów - powiedział Rob McCracken, dyrektor BABA.

Ja wiąże z nim duże nadzieje, jest szybki, wysoki 198 cm wzrost, duży zasięg ramion.Prawdopodobnie zwiąże się z grupą Matchroom i podpisze 4-letni kontrakt.Co o nim sadzicie , czeka go przyszłość podobna do Audleya Harrisona, czy zostanie nowym Lenoxem Lewisem.Bardzo wielu zarzuca zawodnikowi z Wielkiej Brytanie, że niesłusznie został mistrzem olimpijskim. Może i mają rację, lecz na pewno nie można odmówić mu talentu.


RE: Anthony Joshua - BMH - 25-07-2013 09:29 AM

Widzialem jego jedna walke amatorska z jakims Wlochem, o imieniu Robert, lub Roberto, a nazwiska za ch*ja nie pamietam... dlugie bylo chyba na "C". Co mi sie rzucilo w oczy to slaba obrona Brytola, choc nadrabial ambicja, i ogolna motorynka. Po jednej walce daleko idacych wnioskow nie wyciagam, ale wydaje sie, ze ma Joshua serce do boksu i mam nadzieje, ze poprawi znacznie obrone, bo na zawodowstwie to daleko nie zajdzie jezeli da sobie tak "wkladac" ciosy.
HW jak dla mnie jest w takiej dupie, ze kazdy jeden powiew swiezosci, to juz jest powod do radosci, i jak kilka ostatnich lata nie zagladalem do "krolewskiej" dywizji prawie wcale, tak teraz jak jest tam Cunn, pyskaty Fury, Wilder, czy Pulew ogladam ja troszeczke chetniej.


RE: Anthony Joshua - BESTIA - 25-07-2013 09:35 AM

Joshua pokonał Roberta Cammarelle na igrzyskach olimpijskich, wygrał małym punktem przy remisie 18-18.Swoją drogą to musiał wygrać przecież to Anglik.


RE: Anthony Joshua - BMH - 25-07-2013 09:49 AM

Mam w pamieci, ze walka faktycznie byla rowna. Jak juz amatorka bedzie bez kaskow, to bede ogladal ja duzo chetniej.Wink


RE: Anthony Joshua - BESTIA - 25-07-2013 10:31 AM

Z nim możliwe walka była równa, ale w pierwszej walce nie powinien pokonać Savona z Kuby.Dziwne jest to że nie można znaleźć walki Savon vs Joshua.


RE: Anthony Joshua - BMH - 25-07-2013 11:51 AM

Jedyny Savon jakiego znam, to Felix, i jego czesto gladalem. Od czasu kiedy mialem okazje ogladac Warda na olimpiadzie, juz wiecej amatorki nie sledzilem... jak przypadkiem trafilem, to obejrzalem, ale bez wiekszej wczutki.


RE: Anthony Joshua - BMH - 25-07-2013 12:04 PM

Najpierw zobaczylbym Anthonego na ringu zawodowycm, bo na te chwile to jak wrozebnie z fusow. Gdybym mial pobawic sie w strzal, to strzelam, ze moze to byc rozczarowanie dla Brytoli, obym sie mylil.


RE: Anthony Joshua - BESTIA - 25-07-2013 12:06 PM

Poziom techniczny trochę spadnie, ale może nie będzie takiej dominacji.


RE: Anthony Joshua - Sander - 25-07-2013 12:11 PM

@BMH
Pewnie najpierw niech się pokaże w ringu ale wiesz choćby nie miał potencjału na miarę Lennoxa to i tak dopompować go do rekordu 20-0 nie problem..
A co za tym idzie mając dobry rekord to go w mediach dobrze sprzedadzą. Młody Fury ledwie zaczął a już 8 walk na koncie. Chłopak 18 lat - obłęd.


RE: Anthony Joshua - BMH - 25-07-2013 12:15 PM

Wlasnie, ja chcialbym zeby mnie zaskoczyl, pompowany rekoru to np. Andrzej Wawrzyk(z calym szacunkiem bo go lubie) sie dorobil, a jak wypadl na tle klasowego rywala widzialsmy wszyscy.