Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
05-05-2014, 07:54 PM
Post: #51
RE: Adrien Broner
Metzger
Dokładnie. Ja Fury'ego bardzo lubię. Dla mnie on się po prostu zgrywa, robi show, czym podbija sobie rozgłos, ale nie jest chamem jak Broner.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2014 08:05 PM przez Krzych.)
Post: #52
RE: Adrien Broner
Broner to największy błazen na świecie. Nie wyobrażam sobie żebym kiedykolwiek miał spotkać kogoś głupszego lub usłyszeć o kimś głupszym. Takiej błazenady jaką on odstawia to już na prawdę chyba nigdzie nie ma, tym bardziej, że on to robi na poważnie a nie dla show. Po prostu zbędny ciężar dla planety, marnowanie tlenu i wstyd dla gatunku ludzkiego. A do tego to trzeba mieć już na prawdę talent, żeby być wstydem dla takiego gatunku jak człowiek. To już nawet nie jest dno, on puka w dno od spodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2014, 08:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2014 08:47 PM przez Metzger.)
Post: #53
Bug RE: Adrien Broner
(05-05-2014 08:04 PM)Krzych napisał(a):  trzeba mieć już na prawdę talent, żeby być wstydem dla takiego gatunku jak człowiek.
Człowiek? Ale jaja, dotychczas byłem przekonany, że to jakiś gatunek orangutana. Serio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2014, 12:11 PM
Post: #54
RE: Adrien Broner
Metzger
No co ty orangutan jest czerwony,Broner to raczej zacofany intelektualnie szympans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 09:48 AM
Post: #55
RE: Adrien Broner
Kilka miesięcy wcześniej w sieci
pojawiła się również seks taśma,
jaką Broner sam umieścił w
Internecie. Jedna z kobiet
pozwała go teraz i żąda sporego
odszkodowania. A przecież
największy cios pięć miesięcy
temu zadał mu Marcos Rene
Maidana, który upokorzył jego
wszystkie braki już pomiędzy
linami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 02:08 PM
Post: #56
RE: Adrien Broner
I co to jest dla niego 30 tys dolców ? Takimi pieniędzmi to on sobie dupsko wyciera.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 02:19 PM
Post: #57
Bug RE: Adrien Broner
(08-05-2014 02:08 PM)KrychuTMT napisał(a):  I co to jest dla niego 30 tys dolców ? Takimi pieniędzmi to on sobie dupsko wyciera.
Na słynnym filmiku podcierał dupsko 20-dolarówkami. Poza tym nie zarabia tyle co Floyd i ma co najmniej 5 bachorów na utrzymaniu (pewnie prześcignie Holyfielda). Ale faktycznie, 30k$ to nic w porównaniu do reputacji największego buraka boksu zawodowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 09:06 PM
Post: #58
RE: Adrien Broner
http://www.bokser.org/content/2014/05/08...entsAnchor
Kolejny oburzony. Ktoś mi kurwa wytłumaczy co "rasistowskiego" jest w nazwaniu Meksykanina Meksykaninem czy Murzyna Murzynem ? Wszelkiej maści "kolorowi" trąbią o tym jacy dumni są ze swojego pochodzenia/koloru skóry, a kiedy takiego nazwiesz Murzynem to nagle dostaje bólu dupska, jakby był to powód do wstydu o.o .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 09:27 PM
Post: #59
Bug RE: Adrien Broner
(08-05-2014 09:06 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ktoś mi kurwa wytłumaczy co "rasistowskiego" jest w nazwaniu Meksykanina Meksykaninem czy Murzyna Murzynem ?
Absolutnie nic. Ale Bronek mówił nie o Meksykanach tylko o "meksykańskich skurwysynach". Gdyby powiedział, że zamierza rozprawić się też z "polskimi skurwysynami", to też byś go bronił?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 09:31 PM
Post: #60
RE: Adrien Broner
Czy on przypadkiem nie mówił o meksykańskim skurwielu ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości