Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mitchell vs Banks - II
23-06-2013, 09:30 PM
Post: #41
RE: Mitchell vs Banks - II
Widziałem powtórkę walki i byłem w szoku. Przecież w trzeciej rundzie Banks miał Mitchella na łopatkach. On go naprawdę nie chciał znokautować. Przypominało mi to walkę Opalach - Ajetović, gdzie Serb nie chciał położyć Polaka. Z kolei Seth zawalczył nieźle taktycznie, w co sam nie wierzęSmile Wiedział, że Jonathon nastawił się na jeden cios i praktycznie nie dał mu podstaw do zadania takiego ciosu.
Ogólnie gala była dziwna, bo nastawiałem się na walkę ciężkich, nie mając nadziei na emocje w walce wieczoru, a było odwrotnie. Walka wieczoru była świetna, choć Broner stracił trochę w moich oczach, takiego Magika powinien jednak pewnie pokonać, a Paullie pokazał, że jest jednak dobrym bokserem. Werdykt niekontrowersyjny, choć ja punktowałem remisSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 10:31 AM
Post: #42
RE: Mitchell vs Banks - II
@Maynard

A twoim zdaniem Banks wyszedł do ringu żeby wygrać ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 11:15 AM
Post: #43
RE: Mitchell vs Banks - II
Banks "zawalczył" jak typowy Banks w wadze ciężkiej. Ciekawe jest to, że w wywiadach czy w samym narożniku Władka, Banks wymaga od Kliczko większej agresji Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 04:18 PM
Post: #44
RE: Mitchell vs Banks - II
Wyglądało na to, że wyszedł po wypłatę. Nie przeczę. Tragiczna walka, omal nie zasnąłem, a przecież koniecznie chciałem obejrzeć Bronera i Malignaggiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-06-2013, 06:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2013 06:40 PM przez Sander.)
Post: #45
RE: Mitchell vs Banks - II
Banks stał się zakładnikiem tego trenerowania Wladowi przez co trochę sobie zablokował bokserską przyszłość. Dziwne że w tym wieku wziął się za trenowanie innych a własną karierę zostawił w cieniu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości