Forum - BOKSER.ORG
Mitchell vs Banks - II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Mitchell vs Banks - II (/thread-1207.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Mitchell vs Banks - II - Martin - 22-06-2013 10:34 AM

Przed nami drugie starcie Mitchella z Banksem. Jaki przewidujecie scenariusz na tą walkę? Kogo uważacie za faworyta?
Walka zapowiada się niezwykle emocjonująco, chociażby ze względu na to, że jest to rewanż. Przed pierwszą walką wiele osób wskazywało na wygraną Setha...a jak się skończyło to dobrze wiemy.
Zapraszam do dyskusji.


RE: Mitchell vs Banks - II - BMH - 22-06-2013 11:13 AM

Walka bez faworyta, jednak stawawiam bez przekonania na Setha, bo mu kibicuje. W innej walce z tej gali stawiam na Bronera.


RE: Mitchell vs Banks - II - kubala1122331 - 22-06-2013 01:32 PM

Pół na pół, ale myślę, że delikatnym faworytem jest Mitchell, jeśli nie popełni takiego błędu jak w pierwsze walce powinien wygrać, ale będę kibicował oczywiście Banksowi.
Walka wieczoru dla Bronera, bez dwóch zdań. Walka wieczoru zdecydowanie mniej ciekawa, niż Banks - Mitchell.


RE: Mitchell vs Banks - II - Logizz - 22-06-2013 01:57 PM

Moim zdaniem wygra Banks, będę mu kibicował. Jest bardziej doświadczonym pięściarzem oraz mądrzejszym i mam wrażenie, że znokautuje Mitchella po raz drugi. Mam nadzieję, że Mitchell wyciągnął odpowiednie wnioski po pierwszej porażce i będzie lepiej przygotowany.


RE: Mitchell vs Banks - II - RoyJonesJr - 22-06-2013 06:37 PM

Podoba mi sie styl Banksa i mam nadzieje że jego technika będzie dyktowała warunki walki.
wiecie może o ktorej oni wchodzą obaj ?


RE: Mitchell vs Banks - II - Martin - 22-06-2013 07:17 PM

(22-06-2013 06:37 PM)RoyJonesJr napisał(a):  wiecie może o ktorej oni wchodzą obaj ?

Transmisja w Orange Sport od godz 3:00.

Zastanawiam się co może oznaczać ewentualne zwycięstwo dla Setha lub Jonathona.
Mitchell jeśli przegra po raz drugi to chyba może zapomnieć o zawojowaniu HW.
Z kolei Banks zakładając, że znów wygra to ma szansę na walki z pięściarzami z TOP10 wagi ciężkiej. Swoją drogą jestem ciekaw czy gdyby Banks wygrał kolejne 3-4 pojedynki to czy nie dostałby walki o mistrzostwo świata np. ze swoim podopiecznym hehe. Wiem mało realny scenariusz ale gdyby do tego doszło to byłoby wesoło...

Mój typ: wygrana Banksa przez nokaut.


RE: Mitchell vs Banks - II - kubala1122331 - 22-06-2013 08:22 PM

Jakby Banks był trenerem Władimira w walce z nim, to pewnie wszystko by wiedział o rywaluTongue


RE: Mitchell vs Banks - II - Pakman - 22-06-2013 09:23 PM

Mitchell Baks II
Myślę, że tym razem Seth nie popełni błędu z pierwszej walki i nie zapomni o obronie. Banks prawdopodobnie zostanie zdominowany fizycznie i znokautowany w rundach 5-6. Jeśli jednak powtórzy się sytuacja z pierwszej potyczki to Mitchellowi nie pozostanie nic innego jak tłuczenie ogórków. Dla Mitchella walka o być albo nie być, dla Banksa ten pojedynek nie ma aż takiego ciężaru gatunkowego, bo drzwi do walk o pasy mś ma już na wejściu zamknięte.

Malignaggi vs Broner
Pojedynek wbrew pozorom bardzo ciekawy i wynik wcale nie taki oczywisty. Półśrednia to dla "Problema" zupełnie nowa kateogoria i już dostaje walkę o pas z dosyć niewygodnym Malignaggim. Broner nie odczuje prawdopodobnie prawdziwej siły ciosu, jaka go czeka w półśredniej, bo Paulie to waciak do kwadratu, ale sam Adrien może stracić trochę ze swoich atutów. Walkę wygra Broner na punkty po dość nudnym pojedynku, Malignaggi stawi jednak opór i wygra 2 może nawet 3 rundy. Nie wydaje mi się jednak aby Broner na długo zagrzał miejsce na tronie WBA, najprawdopodobniej zwakuje pas i wróci do niższych kategorii, a tam czeka już superfight z Gamboą.


RE: Mitchell vs Banks - II - kubala1122331 - 22-06-2013 09:40 PM

Jakby Broner walczył z Gamboą w tym roku to byśmy byli świadkami genialnych walk w 2013Smile Co niektóre wojny już za nami, np. Jones vs Lebedev, Bradley - Provodnikov, kilka ciekawych walk, a przed nami jeszcze Money - Alvarez, Mathysse - Garcia, być może Broner - GamboaSmile Wow!


RE: Mitchell vs Banks - II - AdamekFightPL - 22-06-2013 10:41 PM

Seth faworytem mimo druzgocącej porażki w pierwszej walce? no, no, opinie niektórych forumowiczów wciąż mnie zaskakują. Wy serio myślicie, że teraz to tylko Mitchell wie więcej o rywalu i jest lepiej przygotowany? mam dla was złą wiadomość, Banks miał tyle samo czasu na trening i ułożenie planu taktycznego co Mitchell. Po raz drugi easy work dla Banksa.