Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omar Figueroa
28-04-2014, 04:48 PM
Post: #21
RE: Omar Figueroa
Ja miałem 115-114 dla Belmontesa, a czuję, że Mastrangelo przy swoich preferencjach jeśli chodzi o punktowanie to 118-110 może mieć dla niego Smile Statystyki ciosów w takiej walce są o kant tyłka, jak w półdystansie, który jest już właściwie klinczem Omar czesze włosy Belmontesowi i zlicza się to wszystko jako "pałer pancze". A potem widzę - runda X - Figueroa - 42 power punches, z czego większość by komara nie zabiła, ale w statystyce jest na nasze - silny cios Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2014 11:21 PM przez Mastrangelo.)
Post: #22
RE: Omar Figueroa
(28-04-2014 04:48 PM)Matys napisał(a):  Ja miałem 115-114 dla Belmontesa, a czuję, że Mastrangelo przy swoich preferencjach jeśli chodzi o punktowanie to 118-110 może mieć dla niego Smile
Imponujące jak dobrze potrafisz już mnie czytać Big Grin. Myślę, że to chyba dobrze, znaczy że jest u mnie jakaś konsekwencja.
Jak dla mnie Figueroa był zupełnie nieefektywny.

(28-04-2014 04:19 PM)BMH napisał(a):  Taki byles niepocieszony rozpiska gali, ze wszystko bedzie do jednej bramki. Czasem dobrze jest wierzyc w cos nieoczekiwanego. Mam nadzieje stary, ze sie nie zawiodles walkami..? Ja ogladalem niektore z nich wypiekami na twarzy.Cool
Dokładnie! Nawet obejrzałem na żywo, bo nie mogłem spać i poza walką wieczoru która przebiegła jak oczekiwałem, to była dla mnie niesamowicie miła niespodzianka.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 09:28 PM
Post: #23
RE: Omar Figueroa
Na boxrecu pisze że Figueroa zwakował swój pas WBC a walczyć o niego będzie Linares i Javier Prieto.Wiecie może o co chodzi,dlaczego Omar zwakował pas może przenosiny do wyższej wagi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 09:32 PM
Post: #24
RE: Omar Figueroa
WBC odebrało mu pas bo za długo wraca na ring po rozcięciu, a sam powiedział, że idzie do wyższej wagi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 09:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2014 09:37 PM przez Krzych.)
Post: #25
RE: Omar Figueroa
To pewnie takie rozcięcie z rodzaju tych Arumowskich, Pacquiao miał takie po III walce z Marquezem. Uniemożliwiające występy na rokBig Grin Ja pamiętam Figueroe głównie z tych różowych spodenek w zebrę, o rany co to był za widok...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 09:36 PM
Post: #26
RE: Omar Figueroa
A lipa trochę wszyscy uciekają z tej lekkiej niedługo zostanie sam VazquezConfused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 09:38 PM
Post: #27
RE: Omar Figueroa
No lepiej nie, bo jest bokser już na prawdę nudny, ale tak na prawdę, nie defensywny, nie techniczny, po prostu totalnie nudny.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 09:52 PM
Post: #28
RE: Omar Figueroa
(23-12-2014 09:28 PM)TomaszX napisał(a):  Na boxrecu pisze że Figueroa zwakował swój pas WBC a walczyć o niego będzie Linares i Javier Prieto.Wiecie może o co chodzi,dlaczego Omar zwakował pas może przenosiny do wyższej wagi?

Jakis czas temu byly plany przenosin wage wyzej, bo ponoc byl problem z zmieszczeniem sie w limit. Omar ze swoim boksem cios za cios, moze wage wyzej juz nie miec takiej wytrzymalosci. Pytanie, czy sile ciosu znacznie sie poprawi. Drugie pytanie jest takie, czy on faktycznie poszedl wyzej?Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2014, 11:15 AM
Post: #29
RE: Omar Figueroa
Widziałem gdzieś info, że leczy on aktualnie poważną kontuzję. Stąd tamci walczą o jego pas, bo WBC nie znosi próżni. Zwłaszcza, że nie wiadomo, w której kategorii będzie walczył Figueroa, kiedy już wróci.

Nawiasem mówiąc, ten Prieto w czołówce rankingu to gruba przesada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 11:47 AM
Post: #30
RE: Omar Figueroa
Gdzies obilo mi sie o oczy, ze Omar jednak przejdzie wage wyzej. Lubie Figueroe, walczy niezwykle efektownie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości