Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Omar Figueroa
28-01-2014, 11:23 AM
Post: #11
RE: Omar Figueroa
W zasadzie to i tak musiał go na ringu wcześniej wywalczyć, więc jego fani i tak powinni być zadowoleni. Wreszcie WBC podjęła decyzję o odebraniu pasa Bronerowi, bo to już się śmieszne robiło.
Ciekawe jak długo Figueroa utrzyma się na tronie. I jakie są plany do niego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 11:30 AM
Post: #12
RE: Omar Figueroa
Omar, to spory talent i nie widze wielu gosci z LW ktorzy byliby faworytami z mlodym Amerykaninem. Najblizsza walk z Alvarezem powinna to potwierdzic.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 02:39 PM
Post: #13
RE: Omar Figueroa
Jak podaje boxrec 26kwietnia w ringu znow zobaczymy posiadacza tytulu organizacji WBC Omara,a do ringu z nim wejdzie Jerry Belmontes. Jezeli mam byc szczery, to liczylem na kogos z lepszym nazwiskiem.
Co wazne.. Na tej samej gali zobaczymy jeszcze dwa ciekawe zestawienia Thurman-Diaz, i powracajacego po porazce Matthysse, ktory zmierzy sie z Molina. Jak dla mnie bardzo ciekawa gala.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 03:38 PM
Post: #14
RE: Omar Figueroa
3 walki do jednej bramki. To ma być ciekawe?

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 03:47 PM przez BMH.)
Post: #15
RE: Omar Figueroa
Pomijam przebieg, ktory najprawdopodobniej bedzie taki jak piszesz. Lubie Thurmana i Diaza, a Omara i Lucasa zawsze chetnie ogladam nie tylko gdy walcza z kims z scislego topu. Tak.. dla mnie to bardzo ciekawe gala i chetnie poswiece nocke zeby to zobaczyc.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 04:23 PM
Post: #16
RE: Omar Figueroa
To znaczy, że wolisz oglądać "dobre" nazwiska, niż dobre walki Wink?
Samych uczestników Ja też jak najbardziej lubię i szanuje - całą szóstkę i właśnie dlatego chce ich oglądać w dobrych, wyrównanych walkach, a nie trójkę z nich rozbijających przeciwników nie na ich poziomie, a drugą trójkę "będącą rozbijaną". Dla mnie bez sensu, a już szczególnie biorąc pod uwagę, że Golden Boy mając tylu bokserów w stajni jest w stanie dać większości z nich tylko dwie walki na rok. Przy takiej częstotliwości naprawdę nie ma czasu na nic nie znaczące starcia.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 04:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 05:04 PM przez BMH.)
Post: #17
RE: Omar Figueroa
Mastrangelo

Jasne, ze wolabym dobre nazwisko+rownorzedny rywal=nutka niepewnosci i dobra zacieta walka.Smile W przypadku tej gali wychodze bardziej z zalozenia, ze jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma. Znalazlbym spokojnie dla kazdego z trojki Keith/Lucas/Omar, lepszych rywali(zwlaszca dla dwoch ostatnich, bo Diaza zawsze chetnie ogladam, i bardzo lubie), ale i tak nie narzekam.
Z ostatnimi dwoma zdaniami trudno sie nie zgodzic, ale nie bede wybredny. Nie mam poledwicy i sera zoltego, to zadowole sie chlebem ze smalcem i porzadna porcja... soli.Big Grin

ps. Szczerze, to na minuty przed walka Figueroa-Arakawa bylem pewny, ze Omar rozjedzie Japonczyka jak walec, a walka przerosla moje najsmielsze oczekiwania. Tutaj choc wszystko zapewne zakonczy sie tak jak wiekszosc mysli, to wykluczyc czegos niespodziewanego chyba tak na 100% nie mozna..? Moze to myslanie takie bardziej zyczeniowe, ale co mi/nam pozostalo?Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 06:32 PM
Post: #18
RE: Omar Figueroa
No tak, w sumie jeśli chodzi o akcje to nie będzie pewnie źle. Thurman i Lucas zaliczą brutalne nokauty, a Figueroa jak zwykle zrobi dobrą walkę bo inaczej nie potrafi.. Tyle tylko, że te walki nic nie znaczą dla rywalizacji w tych kategoriach wagowych.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 06:01 PM
Post: #19
RE: Omar Figueroa
No nie wiem, ja się od jakiegoś czasu boję oglądać walki Omara. Od czasu gdy wyszedł w różowo-zebrowych spodniach i rękawicach mam jakiś lęk, że wyskoczy z telewizora i wciągnie mnie do swojego ukrytego różowego pokoju oblepionego gejowskimi plakatamiBig Grin To oczywiście tak pół żartem, ale jednak... Niesmacznie coś takiego wygląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2014, 04:19 PM
Post: #20
RE: Omar Figueroa
Nie mialem klawiatury chwilowo to tez nie moglem nic napisac, a przeciez duzo sie dzialo.
Figueroa, na mojej kartce... przegral! Wiele rund bylo jednak bardzo bliskich, wiec remis, lub 115-113 dla Omara, moglbym uznac. Byc moze jak walke obadam drugi raz to zmienie zdanie, ale punktacja jednego z sedziow118-110 wyglada mi jeszcze brzydziej, niz remis w walce Mayweatgher-Alvarez. Musze tez pochwalic Belmontesa, bo nie wymiekl w poldystansie, a na dystans to w ogole szkolil faworyta. Bardzo ciekawy zawodnik, trzeba blizej mu sie przyjrzec.
Omar, musi koniecznie popracowac nad sila, ale tez obrona, bo na wyzszym levelu moze sie to zakonczyc ciezkim KO.






Mastrangelo
Taki byles niepocieszony rozpiska gali, ze wszystko bedzie do jednej bramki. Czasem dobrze jest wierzyc w cos nieoczekiwanego. Mam nadzieje stary, ze sie nie zawiodles walkami..? Ja ogladalem niektore z nich wypiekami na twarzy.Cool

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości