Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
01-06-2013, 09:00 PM
Post: #11
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Chcial, co znaczy chcial? Kiedys byla mowa, ze chcial walki z Pulewem, i co z tego wyszlo? W biznesie to soebie mozna chciec... Byles swiadkiem negocjacji z Furym... widziales kontrakty... znasz stanowisko strony Adamka, jak i Tysona... cos konkretniej wiesz w tym temacie, czy to tylko ploty ktore jakis czas temu mozna bylo przeczytac na roznych portalach? Moze malo Fury mial do zarobienia, tak jak Tomasz z PulewemBig Grin... co tylko Polak moze narzekac na niskie zarobki?
Zreszta to nic nie zmienia w kontekscie tego, kogo uwazalbym za faworyta, a takim jest dla mnie Anglik.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2013, 09:02 PM
Post: #12
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Adamek z walki na walkę prezentuje się coraz gorzej i winę ponosi za to także Roger.Miejsce Adamka BYŁO JEST W CW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-06-2013, 09:13 PM
Post: #13
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
@AFPL
Ja w kontekście Adamek vs Fury myślę o Tomku w formie choćby z walki z Grantem ale w obecnej formie na Pulewa i Fury'ego???
Skończyłby z taką twarzą jak pokazał się na konferencji po walce z Vitkiem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2013, 12:04 PM
Post: #14
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
No i scenariusz z Haye'm najbardziej realny, Fury nie pęka ! Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2013, 12:24 PM
Post: #15
Bug RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Uwierzę jak zobaczę. Bo nie rozumiem, czemu Fury miałby teraz brać walki, w których nie będzie faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2013, 01:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2013 01:06 PM przez Sander.)
Post: #16
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Wrzucam ciekawy news ze strony głównej bokser.org

Kiedy tylko w prasie pojawiła się informacja o tym, że Tyson Fury wycofał się z negocjacji z Kubratem Pulewem (17-0, 9 KO) odnośnie walki eliminacyjnej do tronu federacji IBF wagi ciężkiej, natychmiast pojawiła się opcja, by z panującym mistrzem Europy spotkał się w takim razie trzeci w rankingu IBF Bryant Jennings (16-0, 8 KO), ale ten stanowczo odrzucił złożoną mu ofertę. Bo ta była śmiesznie mała i wynosiła zaledwie 25 tysięcy dolarów dla Amerykanina.

- Obóz Pulewa nie płaci zbyt dużo za tę walkę. Oni chcieli dzielić się z nami w stosunku 75/25, a w puli było tylko sto tysięcy dolarów. Ja bym więc dostał tylko 25 tysięcy, a do tego występował jeszcze na jego terenie - tłumaczy Jennings.

28-letni pięściarz z Filadelfii robi więc dalej swoje i powróci między liny 14 czerwca podczas gali w Bethlehem, mając za rywala Andrieja Fedosowa (24-2, 19 KO).

Przypomnijmy, iż jakiś czas temu ze spotkania z Bułgarem zrezygnował również nasz Tomek Adamek (48-2, 29 KO), który także narzekał na zbyt małe wynagrodzenie.
To już Babilon więcej rzucił słabemu młodemu i niezłemu staremu - Panom McCall.
Więc jednak i w przypadku Tomasza jak i Tysona pieniądze mogły być skandalicznie małe.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2013, 05:35 PM
Post: #17
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
"Więc jednak i w przypadku Tomasza jak i Tysona pieniądze mogły być skandalicznie małe"

Nie znam szczegolow negocjacji z Furym, ale Adamek na bank byl na lepszej pozycji niz Jennings.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2013, 05:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2013 06:15 PM przez kantemir.)
Post: #18
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
boj byl by ciekawy choc moja opinia taka,ze Fury pokonal by Puleva..klase nieco lepsza..jesli Pulev nawet od Ustinowa ,dosc wolnego,mial ciosy,to Fury wiec nie Ustinow..
sporo ciosow przyjma Pulev...wlasnie to niepokoi..a w boju z takimi jak Fury czy Wlad w ogole trzeba zapomniac pro ten europejski ,,stojacy,, styl.. to wiarna smierc..tylko praca cialem ,,w lewo- w prawo,, jak to robia Amerykanie i ich szkola..innych sposobow Ja nie widzalem..A tego Pulev nie robia..poki sposob gardy taki,zeby prosto nieco oddalic glowe i tyle..nie gotowy...nie i nie..choc bokser fajny..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2013, 06:41 PM
Post: #19
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
@BMH
Nie znasz szczegółów negocjacji Fury'ego, ale Adamka tak? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2013, 06:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2013 06:56 PM przez BMH.)
Post: #20
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Tak.Big Grin Adamek z Kubartem mieli sie dzielic pol na pol, a jak bylo dogadywane sie z Furym, to ja nie mam najmniejszego pojecia.
Tak na marginesie, to w ostatnim poscie chodzilo mi o Jenningsa, i o to, ze Adamek zarobilby na tej walce duzo wiecej niz Amerykanin.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości