Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
02-06-2013, 07:07 PM
Post: #21
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
A mi chodziło właśnie również o to, że te kwoty mogły być małe jak na wymagania Fury'ego czy Adamka bo przecież Adamkowi pewnie nie proponowali 25 tys $ tylko sporo/trochę więcej. Więc Adamek pewnie mógł zarobić wiele więcej niż Jennings ale i tak jak na wymagania Polaka to było mało.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 07:43 AM
Post: #22
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
@BMH
50/50 czyli 50 tyś $ ? Big Grin a tak na poważnie, jasne, że Adamek miał zarobić za tę walkę dużo więcej niż taki Jennings, ale zapewne w porównaniu z tym co mógłby zarobić była to jakaś śmieszna kwota. Być może nawet na ten podział 50/50 się właśnie Tomek nie zgodził bo to przecież on byłby koniem napędowym całej gali i walki.... zwłaszcza, że miała ona się odbyć w Polsce, zapewne w PPV. Dlaczego więc team Adamka miał dawać Pulevowi podział 50/50?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 08:03 AM
Post: #23
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Nie, nie po 50 tys, bo Adamek, to nie Jennings. Przed walka z Pulevem byla mowa nawet o ppv, bo Adamek w Polsce to jest "ktos". Tomasz wybral inna droga, wolal odpuscic Kubarta, i dzieki temu, to on bedzie walczyl szybciej o pas, a Adamek w tym czasie najpewniej stoczy walke z jakims ogorkiem.
Dla jasonsci, ja nie dziwie sie Adamkowi, bo nie od dzis wiadomo, ze jest pazerny na hajs... pozalowal podzialu fifty fifty, i mial do tego prawo, ale suma sumarum to Pulev na tym wyjdzie najlepiej.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 08:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2013 08:52 AM przez kantemir.)
Post: #24
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
moim zdaniem,calkiem mogl by pokonac puleva,przynajmnie po punktach..Pulev dobrzy,ale duze prosty..nu i garda nieco problemna co nawet boj z Ustinowym pokazal..A co bedzie,gdy zamiast worka Ustinowa (jaki praktycznie nie maje gardy i choc ogromny,ale nie jest nokauterom jak na taka waga) beszie kto inny z topHuh ..Prawda,nie wiem, w jakim stanie teraz sam Adamek..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 09:00 AM
Post: #25
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Spodziewałem się takiej postawy Furego. Z Pulevem szanse na przegraną były wysokie, a wypłata niska, z Hayem przegrana prawie pewna ale wypłata wysoka. Szybko przekalkulował i stwierdził, że jak przegrywać to przynajmniej zarobić coś.
Natomiast zastanawia mnie sytuacja z bułgarem. Czemu go tak rzadko widać na ringu i gdzie problem z zakontraktowaniem mu dobrego pojedynku (częściowo odpowiedź juz uzyskałem, poprostu mało kasy oferuje) jako mistrz i powiedzmy jeden z prospektów nowej wagi ciężkiej nie powinno być problemu zeby dawał walki i zeby ten biznes się kręcił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 10:09 AM
Post: #26
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
No to wygląda na to, że Fury i Haye negocjują na poważnie. A na stole 10 mln funtów....

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 10:39 AM
Post: #27
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Easy money dla Haye'a. Oby do tej walki doszło... 3-4 rundy i Fury leży!! szkoda tylko trochę walki z Charrem... mam nadzieje, że mimo wszystko dojdzie do skutku w późniejszym terminie. Nie wykluczone tez, że sierpniowym rywalem Adamka będzie właśnie Charr...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 12:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2013 12:38 PM przez BMH.)
Post: #28
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
Jezeli to prawda(ciezko mi uwierzyc w 10baniek) i pomysl wypali, to nie jestem zaskoczony, ze Tyson olal Puleva... walka z Davidem, to najlepsze biznesowe psunicie. Co do samej walki, to przyznam, ze jestem zaskoczony, ze Haye ryzykuje taka potyczke, zwlaszcza majac na uwadze wciez mozliwa do zorganizowania walke z Vitkiem za "grubsze" miliony.
Na dzis dzien szanse oceniam na 60-40 dla Haye, ale znajac juz troche prawa boksu, to nie bede zaskoczony odwrotnym rezultatem, i nie traktowalbym tego jak sensacji, a co najwyzej niespodzianke.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 02:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2013 02:13 PM przez Metzger.)
Post: #29
Bug RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
(03-06-2013 10:39 AM)AdamekFightPL napisał(a):  szkoda tylko trochę walki z Charrem...
Taa... To może jeszcze szkoda niedoszłych walk Adamka z RJJ i Toneyem?

Jeżeli to prawda z tymi 10 mln, to już rozumiem czemu Fury idzie na samobójczą potyczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-06-2013, 03:06 PM
Post: #30
RE: Fury rezygnuje z walki z Pulevem?
@Metzger
Na prawde mi szkoda walki z Charrem... to byłaby bardzo dobra walka i kupa śmiechu przed.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości