Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
06-10-2013, 09:51 AM
Post: #441
RE: Kliczko vs Povetkin
(06-10-2013 09:45 AM)Martin napisał(a):  Jak czytam, że Kliczko to przeciętniak, drewniak i nie za bardzo umie boksować to ogarnia mnie śmiech.......to pytam się w takim razie dlaczego od dekady nikt go nie może pobić?! NIKT.

Mnie też wczorajsza walka się nie podobała, ale po co pisać takie dyrdymały/.

Czy nam się to podoba czy nie, to nazwisko KLICZKO już jest legendą HW, a bracia jednymi z najwybitniejszych postaci boksu zawodowego wagi ciężkiej, a że mają taki styl......no mają - mi też się on nie podoba, tylko za 20 czy 30 lat nikt o stylu nie będzie pamiętał, ludzie natomiast będą pamiętać, że byli wieloletnimi mistrzami.

1. Proste, tragiczny poziom wagi ciężkiej. To obecnie najsłabsza kategoria w boksie zawodowym

2. Za 20, 30 lat to ludzie będą pamiętać o Alim, Frazierze, Foremanie, Tysonie. O Kliczkach każdy będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. To są lokalne europejskie gwiazdy. W USA będzie ten okres zapamiętany jako czarna dziura.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 10:28 AM
Post: #442
RE: Kliczko vs Povetkin
@Pakman
Skoro na walki braci ściągani są z USA byli mistrzowie jak Foreman czy z UK Lewis to znaczy iż nie są to żadni lokalni mistrzowie.
Oni są mistrzami ŚWIATA wagi ciężkej a nie mistrzami Europy - choć wielu, w tym i mi się to niezbyt podoba. I nie ma co umniejszać ich umiejętności bo pisanie że poziom HW jest tragiczny no może jest niższy niż w latach 90-tych, ale ten poziom jak zakończą kariery bracia to co nagle wzrośnie?
Poza tym to nie są mistrzowie z przypadku, bracia Kliczko będą zapamiętani choćby ze względu na długość panowania w HW - również w USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:05 AM
Post: #443
RE: Kliczko vs Povetkin
(06-10-2013 10:28 AM)Martin napisał(a):  Oni są mistrzami ŚWIATA wagi ciężkej a nie mistrzami Europy - choć wielu, w tym i mi się to niezbyt podoba. I nie ma co umniejszać ich umiejętności bo pisanie że poziom HW jest tragiczny no może jest niższy niż w latach 90-tych, ale ten poziom jak zakończą kariery bracia to co nagle wzrośnie?
Poza tym to nie są mistrzowie z przypadku, bracia Kliczko będą zapamiętani choćby ze względu na długość panowania w HW - również w USA.
Nie wzrośnie, ale wręcz przeciwnie - dojdzie wtedy do tego, że będziemy mieli przypadkowych czempionów, którzy na te pasy zasługiwać nie będą. A ja za taki układ chyba podziękuję, bo mimo, że wczorajsza walka Władimira z Powietkinem mnie rozczarowała, to jednak mam do Kliczków mnóstwo szacunku i zdecydowanie wolę dwóch Braci z pasami, którzy są nie do pokonania (choć nie wiadomo, jak wygląda aktualna forma Witalija ze względu na nieaktywność, wiek, etc.) niż grupkę "mistrzów", którzy będą się "wymieniać" pasami co parę miesięcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:10 AM
Post: #444
RE: Kliczko vs Povetkin
Nie no nie przesadzajmy. Gdyby Kliczkowie skończyli kariery to byłaby jakaś szeroka czołówka: Haye, Pulew, Stiverne, Chisora może Fury, Powietkin. Zdecydowanie wolę taki układ i emocjonujące cepeliady niż coś takiego niż wczoraj.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:25 AM
Post: #445
RE: Kliczko vs Povetkin
Nie popadajmy w przesadę. Wczorajsza walka to była żenada (także z powodu beznadziejnej postawy Powietkina), ale Kliczkowie to wielcy bokserzy. Być może zaczął się schyłek Władimira, bo w tak słabej formie go jeszcze nie widziałem. Następna walka powinna to pokazać.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:28 AM
Post: #446
RE: Kliczko vs Povetkin
Pakman narobiles mi smaka. Konfrontacja tych piesciarzy juz mnie elektryzuje. Haye Sasaa, Chisora Sasza, Sasza Fury... swietne walki.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:33 AM
Post: #447
RE: Kliczko vs Povetkin
Poziom sportowy nie wzrośnie, jednak walki byłyby bardziej wyrównane przez co bardziej emocjonujące i na pewno byśmy nie doświadczyli takiej żenady jak wczoraj.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:42 AM
Post: #448
RE: Kliczko vs Povetkin
Krychu
Jakiej żenady? Młody jesteś, nie potrafisz odróżnić ziarna od plewTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:47 AM
Post: #449
RE: Kliczko vs Povetkin
@Dżejkob
Teraz to za nic nie wiem o co chodzi ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 11:49 AM
Post: #450
RE: Kliczko vs Povetkin
Krychu
Takie walki jak wczoraj nazywasz żenadą. Przecież jak czytam newsy na TVP to to była czysta wojnaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości