Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
05-10-2013, 09:29 AM
Post: #361
RE: Kliczko vs Povetkin
W każdym innym miejscu poza Moskwą Powietkin ma takie szanse z Kliczką jak Adamek. Tu jednak jest inaczej. Swoją obecnością ma zaszczycić organizatorów prezydent/premier/car Putin. Ciężko mi sobie wyobrazić aby Powietkin w takich okolicznościach mógł to przegrać. Kliczko musi znokautować Saszkę, nie ma innego wyjścia. Możliwy jest nawet scenariusz, w którym Powietkin szaleje przez pierwsze 5 rund, ale nie nokautuje Władka, następnie wyjeżdża mu z bani, ogłoszone zostaje przypadkowe zderzenie głowami i Powietkin decyzje techniczną wyciąga Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:48 AM
Post: #362
RE: Kliczko vs Povetkin
Pakman
Putin ma dostać Pokojową Nagrodę Nobla, więc wiesz, taki uczciwy człowiek przyjmie porażkę z godnością i na pewno nie dopuści do jakiegoś oszukaństwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:52 AM
Post: #363
RE: Kliczko vs Povetkin
(05-10-2013 09:29 AM)Pakman napisał(a):  Swoją obecnością ma zaszczycić organizatorów prezydent/premier/car Putin. Ciężko mi sobie wyobrazić aby Powietkin w takich okolicznościach mógł to przegrać.

To już nie czasy żelaznej kurtyny. No ale cóż w takim razie będziesz musiał jakoś to sobie jednak wyobrazić bo inaczej doznasz wieczorem szoku.

(05-10-2013 09:29 AM)Pakman napisał(a):  Możliwy jest nawet scenariusz, w którym Powietkin szaleje przez pierwsze 5 rund, ale nie nokautuje Władka, następnie wyjeżdża mu z bani, ogłoszone zostaje przypadkowe zderzenie głowami i Powietkin decyzje techniczną wyciąga Big Grin

Pakman skąd Ty czerpiesz inspiracje? Powinieneś rzucić te studia, które dopiero zacząłeś i zostać pisarzem powieści science/fiction, międzynarodowe uznanie gwarantowaneBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:06 AM
Post: #364
RE: Kliczko vs Povetkin
Cholera, dawno nie czułem takiego napięcia przed walką Kliczki. No... może przed pojedynkiem z Wachem, ale to raczej dlatego, że Mariusz jest Polakiem. Sam nie wiem dlaczego aż tak bardzo liczę na Povietkina, może uległem po prostu medialnemu pompowaniu balonika? Tuż po ogłoszeniu, że dojdzie do tej walki nie dawałem Saszy żadnych szans, a teraz wierzę że sprawi niespodziankę.
Warunki fizyczne? Kliczko.
Siła ciosu? Kliczko.
Szybkość? Kliczko.
Jedyna szansa dla Povietkina to nieustanny pressing i dążenie do półdystansu. Zdecydowanym faworytem jest Kliczko, to jasne, ale Sasza na pewno nie jest bez szans. Nie mogę się doczekać walki.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2013 10:36 AM przez Pakman.)
Post: #365
RE: Kliczko vs Povetkin
@Martin

Po prostu mam bogatą wyobraźnię. Nie no, tak naprawdę staram się nakręcić jakoś a ten pojedynek, bo po prostu chce obejrzeć w końcu konkretną walkę w ciężkiej o pas ! Powietkin boksersko szanse ma jakieś 5-6 %, ale jego zwycięstwo rozruszałoby tą kategorię.

PS: Na RTL-u transmisja startuje 0 20:15, a więc Mastera raczej nie pokażą.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2013 10:35 AM przez Sander.)
Post: #366
RE: Kliczko vs Povetkin
Nie no Kliczko coś koło 23 wejdzie, @RedHawk chyba nieco przesadził.

Oj wróć - to Rosja a tam czas dwie godziny do przodu - zwracam honor Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 11:05 AM
Post: #367
RE: Kliczko vs Povetkin
@Pakman
Pokażą... ich walka zacznie się ok. 20:30.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 11:33 AM
Post: #368
RE: Kliczko vs Povetkin
Nie mogę się doczekać walki, oby Saszka mnie nie zawiódł Tongue.
Ten Boente jest żałosny , zawsze musi się do czegoś doczepić .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 03:47 PM
Post: #369
RE: Kliczko vs Povetkin
ja też się już nie mogę doczekać : D jeszcze kilka godzin i można oglądać ;p
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 05:56 PM
Post: #370
RE: Kliczko vs Povetkin
''Gdyby Czagajew miał cios jak Tyson byłby Tysonem'' - Andrzej KOstyra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości