Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
04-10-2013, 04:10 PM
Post: #341
RE: Kliczko vs Povetkin
Dziara na bicku = + 5 do siły . Nie no całkiem poważnie myślałem , że Povietkin będzie lepiej wyglądał . Jednak jak wspomniał @ BMH sylwetka nie walczy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 04:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2013 04:49 PM przez BMH.)
Post: #342
RE: Kliczko vs Povetkin
Wazenie(szkoda, ze tak okrojone bez f2f):
http://ruptly.tv/vod/view/4541/russia-kl...t-weigh-in

F2F:
http://www.youtube.com/watch?v=TYXH2v1vuoo

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 04:49 PM
Post: #343
RE: Kliczko vs Povetkin
czyli wychodzi,ze roznice w waga to okolo 7 kg.. nie malo,ale.... czyli nie tak az gigantyczny kliczko,lub powetkin nie tak az drobny naprawde..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 04:52 PM
Post: #344
RE: Kliczko vs Povetkin
Kantemir, wszystko spoko procz fragmentu o ubogiej rodzinie Wladka. Z ojcem wojskowym nie mial tak zle pod tym katem.

Co do wazenia, miazga i tyle. Z Foydem to Canelo przynajmniej sie prezentowal. Sasza do Wladka rownac sie nie moze.
Myslalem ze Kliczko lzejszy jak do Haye'a nigdy nie wyjdzie a tu prosze.
Pelna profeska ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 04:53 PM
Post: #345
RE: Kliczko vs Povetkin
Wiadomo o której wychodzi Master, a o której Władzia ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 06:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2013 06:18 PM przez kantemir.)
Post: #346
RE: Kliczko vs Povetkin
Kantemir, wszystko spoko procz fragmentu o ubogiej rodzinie Wladka. Z ojcem wojskowym nie mial tak zle pod tym katem.
zartujesz?? w dziecinstwie ,nawet za czasy ZRSR,oni zyli w stepu kazachskim czy kirgizskim ,zacofany garnizon w Azia..Ten,kto mogl dac lapowka, tam nie mogl sluzyc..(moj znajomy bral taki lapowki, najlepiej bylo dac lapowka za sluzbe w Germania za ZRSR..za to placili koszty..W stepach byli sami zacofani wojskowe...Nieudana kariera..Jesli chcesz,to Ja moga uznac,ile mogl mac w miesiac ewentualnie jego ojcec w rubli ,jesli ciekawe..a po 1991 (po upadku imperium) roku w armji byli masowe zwolnienia i t.p. i nastapila pelna pizda dla wojskowych..Ale trzeba zaznaczyc,ze poziom zycia w ZRSR do 1991 r.byl mniej-wiecej odnakowy dla wszystkich ,okrom wladcow..Ktos mial 120 rubli w miesiac,a ktos 100,a ktos nawet 170...ale srednio to 120-130 rubli dla ogolu...czy to wojskowy,czy pracownik i t.p..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 06:24 PM
Post: #347
RE: Kliczko vs Povetkin
@Pakman
Masternak ok. 20:30, Kliczko ok. 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 07:13 PM
Post: #348
RE: Kliczko vs Povetkin
Różnica w kilogramach mniejsza niż się spodziewałem. Władimir wydawał mi się trochę cięższy. Powietkin nie imponuje sylwetką ale przecież nigdy nie imponował.
Emocje rosną i czekam na niespodziankę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 07:19 PM
Post: #349
RE: Kliczko vs Povetkin
Powietkin wygląda dużo lepiej niż w latach poprzednich, nawet kaloryferka można się dopatrzeć Tongue

Przed walką z Hukiem:
[Obrazek: huck-povetkin-weigh-in4.jpg]

Przed walką z Kliczką:
[Obrazek: alexander-povetkin-vs-wladimir-klitschko...09-704.jpg]

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 09:31 PM
Post: #350
RE: Kliczko vs Povetkin
Sander
Wiadomo było, że lepiej będzie Sasza przygotowany do tej walki niż do tej z Huckiem. W końcu to nieporównywalnie większe wydarzenie bokserskie. W sumie jestem nawet ciekawej walki, ale Povetkin nie wygra. Nie ma szans. Jeśli wygra, to przebiegnę całą Łodź wzdłuż i wszerz z gołą dupą na wierzchuSmileTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości