Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
04-10-2013, 09:58 PM
Post: #351
RE: Kliczko vs Povetkin
Im bliżej walki tym coraz mniejsze szanse daję Powietkinowi na cokolwiek.....lubię Saszę, to jedna z ciekawszych postaci w HW, ale jak patrzę na Władka to......zobaczymy zresztą jutro...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 10:01 PM
Post: #352
RE: Kliczko vs Povetkin
Władimir jak zawsze świetnie wygląda. Nie mogę sobie wyobrazić pokonanego Kliczki. Stworzył w moich oczach pomnik nie do obalenia. Zwycięstwo Saszy by mój bokserski system wartości zachwiało. Nie chcę tego!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 10:09 PM
Post: #353
RE: Kliczko vs Povetkin
Berto też zawsze ma super rzeźbę, Karass wyglądał jakby nigdy nie był na siłowni a go pobił. Wiadomo ,że Władzia to 3 klasy wyżej od wspomnianego Andre . Jednak pamiętamy ,że to jest boks , a nie zawody kulturystyczne.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 10:14 PM
Post: #354
RE: Kliczko vs Povetkin
Krychu
Dokładnie, ale trudniej ma Tua ze swoją obecną sylwetką wytrzymać pełen dystans niż choćby Wlad. A ten jest doskonale przygotowany. Wiem jedno kondycyjnie i szybkościowo wytrzyma całą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 10:20 PM
Post: #355
RE: Kliczko vs Povetkin
@kuba
Wiadomo , że Povietkin wygląda kiepsko przy Władzi , jednak widać ,że trenował . Mocno zalany nie jest , lekko widać mięśnie brzucha czyli ma około 13-15% bf.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 11:13 PM
Post: #356
RE: Kliczko vs Povetkin
Ładnie wygląda Povetkin, nie mówię, że nie. Nawet lekkiego kaloryferka to ja u niego nie pamiętam.
Ale wiesz... jednak walczy ze świetnie przygotowanym Kliczką. Tylko pojedynek świetny Sasza - słabiej przygotowany Władek dawało mi nadzieję na w miarę wyrównany pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 08:05 AM
Post: #357
RE: Kliczko vs Povetkin
(04-10-2013 11:13 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ale wiesz... jednak walczy ze świetnie przygotowanym Kliczką. Tylko pojedynek świetny Sasza - słabiej przygotowany Władek dawało mi nadzieję na w miarę wyrównany pojedynek.
Liczyć na nieprzygotowanego Władimira to jak spodziewać się śniegu w lecie.
Na tym poziomie każdy daje z siebie maxa na obozie i wypruwa żyły. To są stare lisy i doskonale wiedzą czego im potrzeba by zrobić formę i dobrze wypaść w ringu, znają swoje organizmy. To będzie walka świetnie przygotowany Powietkin vs świetnie przygotowany Kliczko.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2013 09:11 AM przez kubala1122331.)
Post: #358
RE: Kliczko vs Povetkin
Szanse takie same,... ale nieraz się zdarzają takie przypadki.
Liczyłem trochę, że Wlad trochę zlekceważy Rosjanina. Nie wiem dlaczego, ale tak sądziłem. Jednak topowi bokserzy to mega profesjonaliści i można ich naprawdę za to podziwiać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:14 AM
Post: #359
RE: Kliczko vs Povetkin
Cytat:- Wobec tego dla Kliczki wcale nie będzie to najtrudniejsza walka w karierze, jak niektórzy przewidują?
Nie, absolutnie nie. Naprawdę nie sądzę. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że to będzie dla Kliczki najtrudniejsza walka. Przecież Powietkin ledwo pokonał Marco Hucka. Weźmy pod uwagę z kim on w ogóle walczył. Kogo pokonał? Czy walczył z kimś będącym na poziomie Kliczki? Nie. Nie walczył nawet z kimś o zbliżonych możliwościach.Z kolei Władymir miał już wielu przeciwników na poziomie Powietkina, takich jak Rusłan Czagajew czy Samuel Peter. On takich rywali nokautuje. Powietkin to dobry bokser, ale nie widzę w nim nic szczególnego w porównaniu z poprzednimi rywalami Władymira.

100 % racji Bashira! Prawie jak by mówił moimi ustami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:27 AM
Post: #360
RE: Kliczko vs Povetkin
Wiele w tym racji ale mimo to nie ma lepszego rywala dla Władimira na ten czas.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości