Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
27-05-2013, 03:00 PM
Post: #11
RE: Kliczko vs Povetkin
(27-05-2013 02:22 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @kantermir
Chyba przyjacielu nie zrozumiałeś w jakim kontekście napisałem swój post do którego pierwszy się odniosłeś. Przecież widać, że Kliczkowie kombinują jak mogą... a to znaczy, że mają coś za uszami. A to znaczy, że sytuacja, w której to Rosjanie organizują galę i to oni tu rozdają karty jest im co najmniej nie na rękę. To nie oni ustalają kto jest komisją antydopingową itd...
co maja za uszami? Huh co walcza pod narkotykamiHuh jaki dowody? jesli nie ma dowodow,to po co to samie nie mowic pro holifilda,lennoksa i t.p..Huh

co oni kombinuja nie rozumija,poniewaz od poczatku dali zgoda na walka w moskwa..

i jak organizacja galy pomoze powetkinu w boju? czy nie przesadzasz role tego wszystkiego? Riabinski yuz mowil,ze w sprawie antydopingu zmoga znalecz kompromiss z bracmi..to nie cos strachne..-zdac analiz nie w jednej firmie,a w dwoch czy pro co chodzi nie pamietam..Cos nie duze pomogla pomoce kibicow Denisowi Lebediewu Big Grin choc walczyl w Moskwa z Panamczykiem..zostal rozgromiony .. tak samo Adamkowi nie pomogli kibicowie w Wroclawie.i takich wypadkow do czorta..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2013, 03:18 PM
Post: #12
RE: Kliczko vs Povetkin
@kantermir
Przyznam Ci rację jeżeli Kliczkowie oficjalnie potwierdzą walkę z Povetkinem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2013, 03:53 PM
Post: #13
RE: Kliczko vs Povetkin
(27-05-2013 03:00 PM)kantemir napisał(a):  co maja za uszami? Huh co walcza pod narkotykamiHuh jaki dowody? jesli nie ma dowodow,to po co to samie nie mowic pro holifilda,lennoksa i t.p..Huh

A sa dowody, ze to oboz Povetkina bedzie chcial oszukiwac?? Jezeli nie, to dlaczego Vitek juz doszukuje sie manipulacji?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2013, 03:55 PM
Post: #14
RE: Kliczko vs Povetkin
@BMH
kantemir to z tego co wiem Ukrainiec więc nie ma się co dziwić, że broni swoich bohaterów narodowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2013, 04:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2013 06:04 AM przez BMH.)
Post: #15
RE: Kliczko vs Povetkin
ADFPL
Spoko, ja to rozumiem, choc moja kobita-tez Ukrainka- przyznala mi racje jak opisalem jej cala ta sytuacje z przetargiem i szantazami ze strony teamu Kliczkow.
Powinno byc czyms naturalnym, ze jezeli team Wladimira-konkretnie Vitek- juz wysuwa tezy o machlojkach, to logicznym kontrargumentem jest zarzucenie tego samego w druga strone, i trzymanie sie swojego, zwlaszcza ze wszyscy wiemy kto wygral przetarg. Naprawde jestem ciekawy, czy ta walka dojdzie do skutku, jezeli strona Sashy bedzie twardo stac przy swoim.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2013, 04:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2013 05:00 PM przez kantemir.)
Post: #16
RE: Kliczko vs Povetkin
(27-05-2013 03:55 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @BMH
kantemir to z tego co wiem Ukrainiec więc nie ma się co dziwić, że broni swoich bohaterów narodowych.
Big Grina moze Zyd albo Ormianin? ,,ukrainiec,, szeroke pojecje ..co do ,,bronienia,, braci to zrozumialo ,ze Lennoks pobil by rano czy poznie Witalija,moze w 8-9 rundzie..tylko co to zmeniaHuh i kogo nie pobil Lennoks okrom Dewida Tua?Shy Czy to robia z tych pobitych kiepskich bokserow tylko dlatego,ze zostali pobici przez Lewisa czy Tua? tych TOP tylko 3-4 czleka,wlasnie..
Co do unikania silnych wrogow ,to po co w tym nie obwinic Sache? czy to nie zarty-bic Rachmana,z jakiego yuz piasek sypie..Huh
np. slynny ekspert rosijski Gendlin w ogole nie rozumije ,po co byl ten boj z Wawrzykom..,,po co w ogole ten boj byl? Co dal Powetkinu? tam powinien byl byc ogromny Tyson Fury a nie Wawrzyk,, ..to jest takze baczymo unikanie ..

mnie nie podoba sie,ze w wypadku kliczko to stal wielki biznes.chcialbym boj z Dewidem,a mam boj z Pianeta. Po co mnie ten boj?Huh gdyby kliczko bil sie 6-7 raz w rok,nu to niech bije inny raz ogorkow,dla odpoczynku.. ale jesli 3 boja w rok,to zrozumialo ze to smutnie...


ot ostatni wywiad z Riabinskim-pisze-
Nasza glowna wymoga już została zrobione - walka odbędzie się w Moskwie - cytowany wiceprezes Boxing profesjonalne Federacja Rosyjska Andrei Ryabinsky ITAR-TASS. - Z "Olympijskim " osiągnęliśmy wstępne porozumienie.

komanda Kliczko chce testów dopingowych skontrolowanych Nada, niemieckiej organizacji.

Nasza RUSADA do nich jako "terra incognita".

Ale są spokojni o tym.

W pewnych warunkach możliwe jest, że procedura kontroli antydopingowej odbędzie Nada.

Teraz warunki te są omawiane. I nie ujawnia szczegółów.,,
ja nie widzi powodow dla alarmow ..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2013, 09:16 PM
Post: #17
RE: Kliczko vs Povetkin
Na papierze Wlad faworytem ale jednak gdybym miał wskazać trzech bokserów którzy mogą zagrozić na poważnie Ukraińcowi to Powietkin by w tej trójce był. To twardy facet który może ostatnio nie imponuje ale jestem pewny, że na Wlada zrobi formę życia i będzie groźny.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2013, 05:56 AM
Post: #18
RE: Kliczko vs Povetkin
@Sander
Wow, aż 3 bokserów? ja znam tylko jednego Artur Szpilka. Nie no śmieje, oczywiście David Haye.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2013, 02:03 PM
Post: #19
RE: Kliczko vs Povetkin
(27-05-2013 09:16 PM)Sander napisał(a):  Na papierze Wlad faworytem ale jednak gdybym miał wskazać trzech bokserów którzy mogą zagrozić na poważnie Ukraińcowi to Powietkin by w tej trójce był.

Powietkin, Pulew.........no i Haye mimo iż już raz z Wladimirem przegrał.
Z kolei tacy pięściarze jak Fury czy Helenius chyba nie mieliby nic do powiedzenia.
Do niedawna myślałem też o Arreoli ale po walce ze Stivernem nie mam już złudzeń.

Wracając do pojedynku Kliczko-Powietkin, gdyby walka miała odbyć się w Niemczech to żeby pokonać Kliczkę, Sasha musiałby go znokautować. Dlatego wydano taką kasę, żeby to obóz Powietkina rozdawał karty. Jeśli ta walka odbędzie się w Moskwie to każdy wynik jest możliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2013, 02:39 PM
Post: #20
RE: Kliczko vs Povetkin
@Martin
Tak czy siak musi go znokautować. Nie sądzę żeby Sasza dał radę prze boksować z Władimirem 12 rund w dodatku tak żeby ew. wałek nie był jakimś mega ultra skandalem. Za nic też by zwycięstwa Alexandrowi nie dali. Ja jednak myślę, że z obroną Povetkina to on może dowlecze się jakoś do 6-7 rundy Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości