Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
03-06-2013, 10:35 AM
Post: #41
RE: Kliczko vs Povetkin
@kantemir
To Twoje promo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 04:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2013 04:43 PM przez kantemir.)
Post: #42
RE: Kliczko vs Povetkin
(03-06-2013 10:35 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @kantemir
To Twoje promo?
nie ,prosto zaszedl w youtube .com zeby popatrzecz na boi Puleva,a tam ten promo-filmik..calkiem niezle..tutaj u was jest filmik pro kubanczyka Rigondox ,fajny

ten kubanczyk to moj kumir ..(choc paskudniki wyje.ali nas na mlrd. i mlrd. dolarow z 1959 r. ,,pomoce dla braci,, ,a potym w 1980-ch zmusili pomagac braci z Nikaragua -sam pamietam,jak bylem malym ,to kupowali zeszyty i ołówki dla dzieci Nikaragua..ha-ha.. nawet mnie zmusili cos oddac ,jakis kilko zeszytow i ogrzyzek olowka ..niech pisza..Shy

choc by bananami borg oddaliBig Grin..ale boks tam fajny...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 08:02 AM
Post: #43
RE: Kliczko vs Povetkin
http://www.bokser.org/content/2013/06/07...entsAnchor

Czyli tak jak myślałem... Kliczko ma coś za uszami. Myślę, że wygrana przetargu kwotą 23 milionów to nie był przypadek... Rosjanie muszą coś wiedzieć o Kliczce czego nikt oprócz ich samych nie wie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 09:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2013 09:30 AM przez BMH.)
Post: #44
RE: Kliczko vs Povetkin
AFPL
Praktycznie kazdy z mistrzow mial stycznosc z dopingiem. Jak ktos zna realia, ten wie, ze sport-nie tylko boks- i doping, ida razem w parze.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 09:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2013 10:06 AM przez kantemir.)
Post: #45
RE: Kliczko vs Povetkin
dla mnie smutnie i promowiste inne,ze interes do tego boju okrom rosja i ukraina stosunkowo niewielki ..a w USa tak w ogole ten boj bedzie nie w ppv,a za darmo...pro co to swiadczy? Nawet dla Niemcow z ich maniakalna gloryfikacja braci kliczko,czasem prosto komiczna ,ale nawet dla niemcow to taki samy boj z kliczko,jak inni boje braci..

dlaczego taka publika,jak amerykanie (a oni w wiekszosci jest dobrzymi ekspertami z boksu,nawet proste ludzi) nie maja interesu do tego boju? dlaczego nie chce placic 40-50 baksow za ten boj? I czy bylla by taka mierna postawa,gdyby zamiast Powetkina byl choc by Dewid Hey ? i jakim czynem Riabinski moze ,,odbic,, ci 23 mln. USD? Za rachunek czego?

Ich niemozliwo odbic ,i wszystcy eksperci w jeden glos to mowi.. ich by mozna bylo odbic tylko gdyby ten boj byl ciekawy dla USA,dla HBO i Showtime..
moze prosto czlek chce spodobac sie Putinowi,jaki bardzo lubia ,,krwawy sport,,-boks,k1,mma i t.p.. ? W Rosji bardzo wazne byc bliskim do wladzy ,tylko tak bedziesz bogatym.. To moze w Polsce mozna poslac na ch.j Donalda Tuska czy kogo tam, jesli jestes miliarderom. Ni Tusk,ni Merkel nie moze mowic ,,daj mnie 300 mln.dolarow,kurwa ,a to bedziesz w Sybiru,, ..a w Rosji to czesto tak i jest..Moze takim czynem Riabinski prosto chce zrobic sobie imidz..bo zarobic na tym boju taki koszty niemozliwe..
szkoda,ze talent -i szybkosc pojedynczego ciosu,i sam cios ,plastyka,i t.p.. wszystko to idzie na zarobienie banalne kosztow ..a gdy powstanie wreszcie jakis wprawdzie grozny rywal,jakis nowy Lewis ,to bedzie Wladkowi 40-43 lata...

Wlasnie to i smutnie,ze chlopak,jaki wprawdzie nie zly, moze gorszy od Lewisa czy Holy z 1980-90 -ch ,ale z jakim wiele lat pracowal nie kto inny jak najlepszy trener swiatu w HW i t.p.. tak i nie stal ,,prawdziwym,, tak by mowic misztrzom..chyba dla Fricow ,ale Niemcy to taka publika..dla nich glownie,zeby bokser byl bialym i atrakcyjnym dla kobiet..Ale tutaj takze i inna problem-kogo trzeba pokonac,zeby USA wyznala ,ze jestes prawdziwym? nawet tam,w Mekka boksu,HW jest w gleboka dupa teraz ,dla mnie to w ogole zjawisko niezrozumiale..Czy mogla tak szybko degradowac szkola zawodowa? Czy USA stalo rajem -wiec nie stalo, i nawet wsrod bialych kupa ludzi nie maje roboty , robote znalecz trudno..wszystcy przemysl teraz w Chinach,Meksyka i t.p.gdzie tania prace..zycie tam nie tak i wesole..w tych USA..Dlatego powinni byc ludzi,gotowe ryzykowac glowa na ringu ...ale ich nie baczymo..!
Nawet jesli znokautowac tego samego Heya w 3 rundzie ,to odnakowo wynyka pytanie-a kto taki ten Hey, czy byl Dewid Hey wprawdzie az takim groznym i swietnym bokserom i jak to sprawdzic-wypuscic go na ring przeciw 48 letniego MCCalla czy przeciw narkomana Tysona? dla mnie niema odpowiedzi na to pytanie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 03:59 PM
Post: #46
RE: Kliczko vs Povetkin
Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym całym przetargiem gównianym...
PO CO JEST TAKI PRZETARG skoro team, który go wygrał i wyłożył na stół ogromne pieniądze i tak ma gówno do gadania...
Ja myślałem, że jeśli dany team wygrywa przetarg to ustala dosłownie wszystko. Miejsce walki i inne organizacyjne sprawy a team przegranego MUSI po prostu się zgodzić a jeśli nie to ODDAJE PASY. A skoro tak nie jest to co? To Kliczko i tak zachowa swoje pasy a Povetkin co? i co z tymi pieniędzmi? Co jeśli do walki nie dojdzie bo nie pojmuję tego w ogóle... po co w ogóle te jakieś przetargi są skoro i tak ma sie gówno do gadania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 04:05 PM
Post: #47
RE: Kliczko vs Povetkin
@Crumb
To nie jest tak, że mają gówno do gadania, po prostu są frajerami i ustępują K2...

[Obrazek: 3b75743c769dc221fa6b68ae9416952d.gif?1370605812]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 04:07 PM
Post: #48
RE: Kliczko vs Povetkin
Jeszcze wyśmiewającego Tysona mi było trzeba do szczęścia teraz<lol2>
No to jak im nie ustąpią to co? Nie powinno być tak, że dany pas powinien oddać Povetkinowi? Wyjaśni mi ktoś to? a co wtedy z milionami? Odzyska je ten cały biznesman?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 04:09 PM
Post: #49
RE: Kliczko vs Povetkin
Duży niesmak wytwarza się wokół Wlada.
Ja bym był za tym by testy przeprowadzono i po stronie niemieckiej i rosyjskiej - dla rozjaśnienia sytuacji. Medialna i psychologiczna gra lub Kliczko ma coś do zatuszowania. Rosjanie wygrali przetarg i chyba przy ewentualnym braku porozumienia pas WBA zostanie zwakowany( walka Powietkina z nr 1 z rankingu) lub jego posiadaczem zostanie Powietkin. Mam nadzieję, że federacja WBA zachowa się surowo i tak jak trzeba wobec Ukraińca.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 04:12 PM
Post: #50
RE: Kliczko vs Povetkin
@Crumb
No właśnie, logicznie myślący człowiek nie ustępowałby Kliczkom i w ten sposób mógłby zdobyć pas WBA bez walki. Rosjanom jednak tak bardzo zależy na tym pojedynku, ponieważ wyłożyli kupę kasy na wygranie przetargu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości