Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
25-07-2013, 08:13 PM
Post: #31
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Łapać może i lapali, lecz nigdy nie na taką skalę.Jeśli w boksie zaczeli by tak łapać to ludzie zaczeli by się bać o karierę.W boksie z dopingiem nikt tak naprawdę nie walczył, więc zawsze są szanse na zniwelowanie koksów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 08:18 PM
Post: #32
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Niestety biznes jest biznes.
Takiego Jonaka gdyby złapali to bez żalu i większych zastrzeżeń upierniczyliby na rok i tyle. A czy w podobnej sytuacji to samo zrobiliby z Floydem? Z królem PPV na którym zarabia masa ludzi? To samo z Wladem np. Myje ręka rękę...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 10:39 AM
Post: #33
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
[Obrazek: 936523_10153120088125543_342994400_n.jpg]

Marquez podczas przygotowań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 10:46 AM
Post: #34
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Pierdzioch z Wieliczki powinien się przypatrzeć jak wygląda sylwetka sportowca/boksera na wysokim poziomie Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 10:49 AM
Post: #35
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Jakiś taki gruby ten bebol. Niby sześciopak widać, ale strasznie szeroki ten brzuch. Może go wzdęło po szklance swojego moczu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 11:24 AM
Post: #36
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Widać, że świetnie się przygotował Dinamita. Mam wielką nadzieję, że wygra i to przez KO z wacianym Bradleyem, który już z drwalem Prowodnikowem mógł sromotnie polec. Ciekawe co z rewanżem z Mannym, który był obiecany przez Tima Filipińczykowi ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 01:06 PM
Post: #37
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Nie no Dinamita elegancko wygląda, ale jak zauważył AFPL jakiś spory brzuszek maTongue Co do walki, to oczywiście liczę na Marqueza, mam nadzieję, że wreszcie zakończy panowanie temu... Bradleyowi i pokaże mu miejsce w szeregu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 03:51 PM
Post: #38
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Nie ma co się oszukiwać, nawet na koksowany Marquez nie pokona Bradleya... Juan nigdy wybitny nie był, miał sposób na Pacquiao i tyle. Jeżeli nie uda się mu znokautować Bradleya to przegra na pkt i właśnie taki scenariusz wydaje mi się najbardziej prawdopodobny. Mam nadzieje, że dojdzie do rewanżu Manny'ego z Bradleyem. Z jednej strony chciałbym aby Pacquiao postawił kropkę nad ''i'' i znokautował Bradleya, z drugiej jednak strony Timothy to świeże nazwisko, ma serce do walki, trudny dla przeciwników styl (bardzo śliski) jego walka z Mayweatherem mogła by być bardzo ciekawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 05:26 PM
Post: #39
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
@AFPL
Marquez osiągnął w boksie dużo więcej od Bradleya i to on jest faworytem (spójrz na kursy buków). Nie był wybitny ? Nie zgodzę się. W hierarchii najlepszych pięściarzy xxi wieku w niższych kategoriach wagowych osiągnięciami ustępuje jedynie ODLH, Pacquiao i Mayweatherowi. Był według mnie lepszy od Mosleya i Wrighta. Jeśli ktoś zdobywa tytuł mś w 4 kategoriach, to ciężko nie nazwać go wybitnym. Bradley nie ma nawet połowy tego, co osiągnął Marquez. Technika to duży atut Tymoteusza, ale nie potrafił go wykorzystać z takim fizolem jak Prowodnikow. Na prawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić Bradleya punktującego Dinamitę w stylu Mayweathera. Nie ta klasa.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 10:03 AM
Post: #40
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
@Pakman
Jasne, że Marquez osiągnął nie porównywalnie więcej od Bradleya. Ale tak na prawdę nigdy nie był jakimś wielkim bokserem pod względem umiejętności. Słynął jednak z świetnych ringowych wojen jak np. te z Pacquiao. Marquez to świetny pięściarz, ale jego czas już minął. Teraz czas na młodych, takich jak Bradley. Ja stawiam w tej walce na młodość choć nie ukrywam, że chętnie zobaczyłbym przegrywającego Bradleya. Juan powinien zakończyć karierę w pięknym stylu nokautując Pacquiao. Podjął ryzyko, jeżeli przegra z Bradleyem to jego notowania spadną chociaż historia po nim pozostanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości