Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
12-10-2013, 08:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2013 08:51 PM przez kantemir.)
Post: #51
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
ciekawy takze bedzie underkart -tam bedzie debiut dwukrotniego mistrza IO i mistrza swiatu Wasyla Lomaczenko w profi.Tutaj wywiad samego Lomaczenko i Boba Aruma http://www.youtube.com/watch?v=swNMgGk5wj4
..(jesli kto nie rozumije po russki) ..Innymi slowami,kobieta-reporter pyta-,,Wasyl pokazal (na trenowaniu) kilko unikalnych technik. Co Wy mysli cie po powodu tego,ze tutaj zobaczyli ?,,- Bob Arum -,,Wasylij Lomaczenko- ogromny,ogromny talent ..On,mozliwe, samy utalentowany chlopak,jaki wyszedl z amatorki z czasow Reja Leonarda ..Widzalem wszystkich,wszystkich utalentowanych chlopcow,jak De la Hoja,Mejwezer-oni byli bardzo utalentowani,i ja znal,ja mial poczucie,ze oni bede mac sukses w prof.boksie..Jesli chodzi pro Reja Leonarda,nie mialem watpliwosci,ze on osiagnie sukses w profi. ,, Reporter-,, U jego (Wasyla) byla wrazajaca amatorska kariera,pod czas jakiej odniosl tylko jedna porazka. Co zmusza Was tak mowic o nim?,,- Arum -,,Co zobaczylem? -mlodego,bardzo suksesowego boksera-amatora,ale takiego,jaki dysponuje bardzo atrakcyjnym dla profi- boksa stylem-on duze szybki, duze rozumny,z dobrzym ciosem, agressywny.Ludzi pokochaja go jak profi bojownika.On stanie jedna z glownych zabaw w prof.boksie. Dalej kobieta pyta pro inny boj underkartu tego wieczora miedzy Orlando Solidem i Orlando Kruzem,i ze zwyciezca tego starcia moze byc przeciwnikiem Lomaczenko potym.Arum -,, Nu tak,absolutnie..To bardzo fajny boj-Kruz vs Salido. Nawet jesli nie brac do uwagi historja pro orientacja seksualna Kruza (pederast?)-to tak czy siak wrazajacy boj Puerto-Rikanczyk przeciw Meksykanczyka!I ten,kto wygra ten boj calkiem mozliwe moze wyjsc na ring w styczniu w Madison-Garden przeciw Wasyla Lomaczenko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 08:53 PM
Post: #52
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Jezeli walczy dwoch zawodnikow ktorych sie lubi, to trudno wybrac kto i dlaczego. Decyzja podjeta, bede za Marquezem, bo akurat on zasluzyl jak malo kto by siegnac jeszcze wyzej. Spodziewam sie wyniku punktowego i... REMISU! Kto bedzie lepszy? Mysle, ze jednak nieznaczne bardziej doswiadczony Meksykanin, ale hajsu na to bym juz nie postawil, zwlaszcza majac na uwadze wiek, jak i nieludzka wydolnosc Bradleya. Sama walka zapowiada sie swietnie, nie ma wyraznego faworyta, wiec wszystko moze sie zdarzyc. Let's get ready to rumble?! Bo ja nie moge sie doczekac.Big Grin

O ktorej rozpoczyna sie gala?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 09:21 PM
Post: #53
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Ja kibicuje Marquezowi, mam nadzieję, że mimo swoich 40 lat nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Liczę na dobrą walkę bo Bradley to również świetny zawodnik. Kto wie czy nie będzie to walka roku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 09:23 PM
Post: #54
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Ja z kolei za Bradleyem.
Lubię tego gościa i chciałbym żeby dalej szedł do przodu. Myślę, że końcowe rundy będą wyraźnie dla Tima i 2-3 punktami wygra.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 09:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2013 09:25 PM przez BESTIA.)
Post: #55
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothey Bradley
[Obrazek: 94d165618c23.jpg]
Wyglądają niesamowicie, lubię ich obu, Marqueza troszkę bardziej i jemu będę dziś kibicował.Serce za JMM a rozum za Bradleyem, jedyna szansa Marqueza to wygrana przez KO nie sądzę aby dali przegrać Bradleyowi na PKT.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 09:30 PM
Post: #56
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
(12-10-2013 08:53 PM)BMH napisał(a):  Jezeli walczy dwoch zawodnikow ktorych sie lubi, to trudno wybrac kto i dlaczego. Decyzja podjeta, bede za Marquezem, bo akurat on zasluzyl jak malo kto by siegnac jeszcze wyzej. Spodziewam sie wyniku punktowego i... REMISU! Kto bedzie lepszy? Mysle, ze jednak nieznaczne bardziej doswiadczony Meksykanin, ale hajsu na to bym juz nie postawil, zwlaszcza majac na uwadze wiek, jak i nieludzka wydolnosc Bradleya. Sama walka zapowiada sie swietnie, nie ma wyraznego faworyta, wiec wszystko moze sie zdarzyc. Let's get ready to rumble?! Bo ja nie moge sie doczekac.Big Grin

O ktorej rozpoczyna sie gala?
Mam smutnie podejrzenie,ze MEksikanczyk pokona Bradley ..Ale jesli Bradley pocznie ,,tancowac,, i nie isc w rubanine ,to calkiem moze zaje...c Huana Manuela. i nawet wygrac po punktach..Nie chodzi o rozgrom M -za ,bo to bedzie wymagac moze ostrej walki i ryzyku,ale z daleka nakidac dzebow moze...

kanal ukr. ,,Inter,, - boks w 4.00 jutro w ukr.czasie....translacja boja Lomaczenki.Czy bedzie boj B vs M -ez ? nie wiadomo
http://inter.ua/ru/tv
Бокс на "Интере" с участием В. Ломаченко

Lomaczenko za pierwszy boj otrzyma 100 000 USd..Zo Chi Min,tez mistrz IO jesli nie myli cos 300 000 otrzymal..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 09:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2013 09:33 PM przez BMH.)
Post: #57
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Dzis na zakladach 20zl postawilem na remis... 440 do wyjecia.Wink

Ok Kantemir, dzieki.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2013, 09:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2013 09:44 PM przez kantemir.)
Post: #58
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
takze kanal ,,Russia 2,,

u russkich poczatek w 5.00 jutra..
http://russia2.tv/anons/show/video_id/64..._id/10638/

,,Dzis na zakladach 20zl postawilem na remis... 440 do wyjecia.,,

,,komu wojna,a komu macierz rodna,, (wojna-to macierz) haha..20 zl.to ile w uSD ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 12:41 AM
Post: #59
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Cytat:Lubię tego gościa i chciałbym żeby dalej szedł do przodu. Myślę, że końcowe rundy będą wyraźnie dla Tima i 2-3 punktami wygra.
Tak!
+1.

Bradley na fotce od Bestii, to wygląda jakby miał kaloryfer doklejony.

Cytat:haha..20 zl.to ile w uSD ?
ok. 6,55 ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2013, 01:45 AM
Post: #60
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
moim zdaniem Bradley na punkty, jak nie padnie na deski i nie da się znokautować (patrząc po walce z Provodnikovem widać ze ma przyzwoita szczękę) to sędziowie mu nie odbiorą pasa. Trudna walka, JMM to klasa sama w sobie, doświadczenie, charakter i spryt, uwielbiam oglądać go w akcji jednak Bradley pokazał, ze potrafi wygrywać z największymi. Liczę na prawdziwe pięściarskie szachy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości