Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marcin Najman powraca !!
07-04-2013, 12:52 PM
Post: #1
Marcin Najman powraca !!
To nie żarty. Marcin ''El Testosteron'' Najman wraca na zawodowy ring. Jeden z najbardziej znanych polskich sportowców 1 czerwca w Hali Lodowej w Oświęcimiu stoczy swój 18 zawodowy pojedynek. Rywal nie jest jeszcze znany. Wiadomo jednak, że nie będzie to na razie nikt z czołówki rankingów gdyż Marcin po ostatnich bardzo długich i wyczerpujących pojedynkach w formule MMA oraz K-1 musi stoczyć walkę na przetarcie. Jak widać ostatnimi czasy waga ciężka przeżywa odrodzenie. Powrót Davida Haye'a a teraz Marcina Najmana daje kibicom wielką nadzieje, że w końcu w wadze ciężkiej zacznie się coś dziać.

[Obrazek: marcin_najman_twarz_470.jpeg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 01:41 PM
Post: #2
RE: Marcin Najman powraca !!
Podobno zdecydował się na powrót po namowach Mike'a Tysona i długiej szczerej rozmowie z Freddie'm Roachem... Oby więcej takich powrotów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 05:14 PM
Post: #3
RE: Marcin Najman powraca !!
Ja mam 3 potencjalnych rywali dla "Tong Po".
1.Peter Simko
2.Sami Tikkinen- obok Najmana to jedyny gość na ziemi co przegrał z Simko.
3.Pavel Sivlin- znane nazwisko...jego walka z Boninem...ach cóż to był za bój.

Wszyscy są w zasięgu "Tong Po" ponieważ dawno nie walczyli i pewnie byliby kapeńkę nie w formie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 05:26 PM
Post: #4
RE: Marcin Najman powraca !!
@AdamekFightPL
Nie moge uwierzyć z jaką łatwością przywołujesz nazwisko Haye'a przy takich okazjach. Bójka Szpilki z Zimnochem, od razu jak HAYE i Chisora. Najman wraca na bokserski ring, powrót niczym Davida Haye. Stary, trochę szacunku no i przede wszystkim "dobrego smaku". Jak ktoś mi mówi o Najmanie a potem rzuci "Haye" no to... "hej, przestań". Smile

Wszyscy widzą jak ta informacja wpływa na "środowisko". Ciekawi mnie powód, rywal i wynik walki. Jej przebieg mam gdzieś jak i całego Najmana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 06:36 PM
Post: #5
RE: Marcin Najman powraca !!
@Jerome
Brawl na konferencji prasowej pomiędzy Szpilką a Zimnochem było właśnie takim polskim Haye-Chisora Big Grin
A co do przywołania nazwiska Najmana obok Haye'a to była po prostu ironia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 06:59 PM
Post: #6
RE: Marcin Najman powraca !!
Nie tłumacz się. Wiem. Musisz jednak zrozumieć, że mnie to boli Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 07:16 PM
Post: #7
RE: Marcin Najman powraca !!
Widzę, że miłośnik muzyki romantycznej nie składa broni.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2013, 08:06 PM
Post: #8
RE: Marcin Najman powraca !!
Haye się nie zgodzi, za duże ryzyko. A tak poważnie, to bym wysłał tego pajaca na Kiribati i zorganizował mu walkę. Po walce, kiedy Najman znalazłby się nieprzytomny na deskach (co bardzo lubi) wrzuciłbym go do Oceanu Spokojnego, którego od Kiribati nie wiele dzieli drogi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2013, 08:17 PM
Post: #9
RE: Marcin Najman powraca !!
W tym wszystkim niepokoi jedno.

Młody, utalentowany ciężki, Marcin Brzeski, chce się teraz wypromować na nazwisku Najmana. Żeby nie wyszło, że wstąpi w jego prawa albo coś w tym stylu...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-04-2013, 03:50 PM
Post: #10
RE: Marcin Najman powraca !!
Blokujcie takich, jak ten wyżej. Napiszą 5 postów, ale oczywiście reklama jakiegoś gówna musi być....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości