Forum - BOKSER.ORG
Marcin Najman powraca !! - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Marcin Najman powraca !! (/thread-1074.html)



Marcin Najman powraca !! - AdamekFightPL - 07-04-2013 12:52 PM

To nie żarty. Marcin ''El Testosteron'' Najman wraca na zawodowy ring. Jeden z najbardziej znanych polskich sportowców 1 czerwca w Hali Lodowej w Oświęcimiu stoczy swój 18 zawodowy pojedynek. Rywal nie jest jeszcze znany. Wiadomo jednak, że nie będzie to na razie nikt z czołówki rankingów gdyż Marcin po ostatnich bardzo długich i wyczerpujących pojedynkach w formule MMA oraz K-1 musi stoczyć walkę na przetarcie. Jak widać ostatnimi czasy waga ciężka przeżywa odrodzenie. Powrót Davida Haye'a a teraz Marcina Najmana daje kibicom wielką nadzieje, że w końcu w wadze ciężkiej zacznie się coś dziać.

[Obrazek: marcin_najman_twarz_470.jpeg]


RE: Marcin Najman powraca !! - Sander - 07-04-2013 01:41 PM

Podobno zdecydował się na powrót po namowach Mike'a Tysona i długiej szczerej rozmowie z Freddie'm Roachem... Oby więcej takich powrotów.


RE: Marcin Najman powraca !! - Zioło-Pale-Niebywale - 07-04-2013 05:14 PM

Ja mam 3 potencjalnych rywali dla "Tong Po".
1.Peter Simko
2.Sami Tikkinen- obok Najmana to jedyny gość na ziemi co przegrał z Simko.
3.Pavel Sivlin- znane nazwisko...jego walka z Boninem...ach cóż to był za bój.

Wszyscy są w zasięgu "Tong Po" ponieważ dawno nie walczyli i pewnie byliby kapeńkę nie w formie.


RE: Marcin Najman powraca !! - Jerome - 07-04-2013 05:26 PM

@AdamekFightPL
Nie moge uwierzyć z jaką łatwością przywołujesz nazwisko Haye'a przy takich okazjach. Bójka Szpilki z Zimnochem, od razu jak HAYE i Chisora. Najman wraca na bokserski ring, powrót niczym Davida Haye. Stary, trochę szacunku no i przede wszystkim "dobrego smaku". Jak ktoś mi mówi o Najmanie a potem rzuci "Haye" no to... "hej, przestań". Smile

Wszyscy widzą jak ta informacja wpływa na "środowisko". Ciekawi mnie powód, rywal i wynik walki. Jej przebieg mam gdzieś jak i całego Najmana.


RE: Marcin Najman powraca !! - AdamekFightPL - 07-04-2013 06:36 PM

@Jerome
Brawl na konferencji prasowej pomiędzy Szpilką a Zimnochem było właśnie takim polskim Haye-Chisora Big Grin
A co do przywołania nazwiska Najmana obok Haye'a to była po prostu ironia.


RE: Marcin Najman powraca !! - Jerome - 07-04-2013 06:59 PM

Nie tłumacz się. Wiem. Musisz jednak zrozumieć, że mnie to boli Tongue


RE: Marcin Najman powraca !! - Pakman - 07-04-2013 07:16 PM

Widzę, że miłośnik muzyki romantycznej nie składa broni.


RE: Marcin Najman powraca !! - CCConeser - 07-04-2013 08:06 PM

Haye się nie zgodzi, za duże ryzyko. A tak poważnie, to bym wysłał tego pajaca na Kiribati i zorganizował mu walkę. Po walce, kiedy Najman znalazłby się nieprzytomny na deskach (co bardzo lubi) wrzuciłbym go do Oceanu Spokojnego, którego od Kiribati nie wiele dzieli drogi.


RE: Marcin Najman powraca !! - Adammobp - 08-04-2013 08:17 PM

W tym wszystkim niepokoi jedno.

Młody, utalentowany ciężki, Marcin Brzeski, chce się teraz wypromować na nazwisku Najmana. Żeby nie wyszło, że wstąpi w jego prawa albo coś w tym stylu...


RE: Marcin Najman powraca !! - CCConeser - 16-04-2013 03:50 PM

Blokujcie takich, jak ten wyżej. Napiszą 5 postów, ale oczywiście reklama jakiegoś gówna musi być....