Ankieta: kto wygra walkę wieczoru?
Szpilka przed czasem
Szpilka na punkty
Chisora przed czasem
Chisora na punkty
będzie remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora - Szpilka (20.07.2019)
Wczoraj, 11:47 PM
RE: Chisora - Szpilka (20.07.2019)
Piękna walka, mocne szczęki obu pięściarzy. Tylko ten durny komentarz musiałem wyłączyć Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Wczoraj, 11:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 11:52 PM przez Gogolius.)
"Wyssał z niego energię, bezradny Rivas" - w momencie gdy Rivas przyjmuje wsparcie w narożniku na stojąco.
Kiepski ten komentarz, ja wiem że Whyte jest lepszy w tej walce, ale nie trzeba go aż tak faworyzować.

9:3 w rundach, może 10:2 + jeden punkt za nokdaun. Whyte wygrał to dość wyraźnie. Zwolnił w drugiej połowie potyczki, ale nie aż tak jak się spodziewałem. Brawo dla niego bo wygrał kolejny trudny pojedynek.
Fajny podwójny jab i bicie z kontry, nawet jeżeli sporo przestrzeliwał. Rozwija się, a to zawsze fajnie się obserwuje.
Wczoraj, 11:54 PM
U mnie 116-111 Whyte. Bardzo fajna walka. Rivas miał duży moment w 9. rundzie, ale jednak Brytyjczyk przyjął wszystkie bomby Kolumbijczyka, co chyba odebrało Rivasowi taką wiarę na nokaut. Ogólnie niesamowite jest to, jak Whyte z zawodnika, który wybił się tylko na tym, że kiedyś pokonał Joshuę na zawodowstwie, toczył okropne walki ze średniakami, stał się czołową postacią w wadze ciężkiej, mającym w rekordzie Chisorę, Parkera czy teraz pewnie Rivasa. Chylę czoła przed tym gościem, w którego zupełnie nie wierzyłem.
Dzisiaj, 09:51 AM
Artur za wszelką cenę chce być bogaty.

Podejmuje się rzeczy które go przerastają.

Powinien wziąć przykład z Adamka.
Unikał bokserów którzy mogliby mu zrobić krzywdę.
Tylko raz podjął takie ryzyko. No ale w tym wypadku kasa była zbyt kusząca.

[Gdyby jeszcze Zimnoch go stłukł to wtedy byłbym całkowicie usatysfakcjonowany]
Dzisiaj, 10:38 AM
(02-06-2019 09:43 AM)fext napisał(a):  Jeśli na ring wyjdzie Chisora w wersji "Chisora-Whyte 2" i Szpilka w wersji "sprzed walki z Kownackim", to pozamiatane będzie już w drugiej rundzie. Anglik skróci ring, walnie jedną albo dwie kombinacje, zepchnie Artura na liny i tam nie dość że znokautuje, to jeszcze wywali z ringu, na stół sędziowski. Podsumowując, z punktu widzenia Szpilki walka niewątpliwie ciekawa, szczególnie finansowo, jednak uważam, że ze sportowego punktu widzenia mimo wszystko skończy się dla niego smutno.
A tak na marginesie, to muszę się przyznać do pomyłki w przewidywaniach. Nie wyleciał, cholera, z ringu Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości