Ankieta: Przeciwko komu Gołota dał najlepszą walkę w karierze?
Riddick Bowe 1
Riddick Bowe 2
Michael Grant
John Ruiz
Chris Byrd
Kevin McBride
Corey Sanders
ktoś inny
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Gołota
09-03-2013, 11:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013 02:40 PM przez Sander.)
Post: #1
Andrzej Gołota
Jego przypadek jest niesamowity - uwielbiany,szanowany i niezwykle popularny... Nigdy nie był mistrzem świata choć dwa razy był blisko. Dla wielu symbol porażki z samym sobą. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Bokser zagadka. Nie ma tutaj swojego wątku choć myślę,że mieć musi. Jak go postrzegacie? Jakie emocje w Was wywołuje i kim tak naprawdę jest Andrzej Gołota? I dlaczego nigdy nie został mistrzem choć miał predyspozycje? ZAPRASZAM DO DYSKUSJI.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 03:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 03:38 PM przez Adammobp.)
Post: #2
RE: Andrzej Gołota
Co prawda tematu w tym dziale nie było, lecz temat Andrzeja i tego, czemu nie był mistrzem świata, był już wałkowany wiele razy Big Grin

Ale nie szkodzi, by znów rozmawiać o Gołocie. Ale żeby jakoś ciekawiej było... To ja może sprowokuję dyskusję.

Andrzej to wielki pięściarz i niezwykły człowiek. Jeden z największych ambasadorów boksu na świecie, 4-razy walczył o tytuł, tyle samo razy go oszukali. Jeszcze niejeden powrót go czeka. Kto wie, może walka o tytuł mistrza świata?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 06:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 07:19 PM przez redd.)
Post: #3
RE: Andrzej Gołota
(09-03-2013 03:37 PM)Adammobp napisał(a):  Andrzej to wielki pięściarz i niezwykły człowiek. Jeden z największych ambasadorów boksu na świecie, 4-razy walczył o tytuł, tyle samo razy go oszukali. Jeszcze niejeden powrót go czeka. Kto wie, może walka o tytuł mistrza świata?

Pytaniem jest tylko, czy w Fight Night 4, czy w Fight Night Champion.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 07:02 PM
Post: #4
RE: Andrzej Gołota
Gdy przeciętnemu Amerykaninowi w przeciętnym wieku , w losowo wybranym stanie zadasz pytanie.

Czy znasz jakiegoś Polaka?

To jak myślicie?
Jakie nazwsko pada najczęściej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 07:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 07:12 PM przez Crumb.)
Post: #5
RE: Andrzej Gołota
Właśnie oglądam walkę Andrzeja Gołoty z Mikiem Tysonem...
Wiele razy pytano go w wywiadach dlaczego nie chciał dalej walczyć i "uciekł" z ringu.
Andrzej wielokrotnie powtarzał, że powodem były faule jakich dopuszczał się Mike Tyson a których NIKT nie widział w tym sam ANDRZEJ GOŁOTA. Andrzej niedawno gdzieś mówił w wywiadzie, że sam wiele razy oglądał walkę i chciał zobaczyć moment w którym Mike uderza go z główki jednak NIGDY nie mógł dostrzec tego uderzenia. Ja ten moment właśnie znalazłem. A więc jestem pierwszą osobą, która to znalazła czy jednak wszyscy widzieli ten moment??
http://www.youtube.com/watch?v=-PN2LoAfi-Y
2:00 Minuta filmu. Co do sekundy.
Zobaczcie i napiszcie proszę co o tym myślicie.
No i tak jakby w 2:31
A SWOJĄ DROGĄ UWAŻAM, że Andrzej bił się naprawdę baardzo dobrze z Mikiem i miał duże szanse na wygraną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 07:16 PM
Post: #6
RE: Andrzej Gołota
Chciał uderzyć , ale chyba trafił obok.
Taki mały "poślizg"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 08:14 PM
Post: #7
RE: Andrzej Gołota
No mi się zdaje, że to właśnie na 2:00 był ten moment.

Sam nie wiem jaki był powód rezygnacji Andrzeja. On przez lata niby mówi o tej "główce", ale jak to było naprawdę...

Smutny był też ten wywiad z Andrzejem po walce, gdy w rozmowie z polskim dziennikarzem, nagle coś mu się pokręciło i zaczął gadać trochę po polsku, trochę po angielsku.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 02:31 PM
Post: #8
RE: Andrzej Gołota
Ja już dawno wídziałem tę próbę nokautu głową. Míke ciągle próbował skrobać głową Andrzeja,chcíał sprowokować. Po części mu się udało. Szkoda że Gołota taki sztywny był w tych 2ch rundach.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 09:20 PM
Post: #9
RE: Andrzej Gołota
W 2014 roku ma być w kinach film o Gołocie. Wiecie coś więcej na ten temat?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 10:52 PM
Post: #10
RE: Andrzej Gołota
Zaglosowalem na walke z Sandersem, bo w przeciwienstwie do innych ktore mialem na uwadze, to w tej Endriu wygral.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości