Forum - BOKSER.ORG
Andrzej Gołota - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Andrzej Gołota (/thread-1002.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Andrzej Gołota - Sander - 09-03-2013 11:58 AM

Jego przypadek jest niesamowity - uwielbiany,szanowany i niezwykle popularny... Nigdy nie był mistrzem świata choć dwa razy był blisko. Dla wielu symbol porażki z samym sobą. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie. Bokser zagadka. Nie ma tutaj swojego wątku choć myślę,że mieć musi. Jak go postrzegacie? Jakie emocje w Was wywołuje i kim tak naprawdę jest Andrzej Gołota? I dlaczego nigdy nie został mistrzem choć miał predyspozycje? ZAPRASZAM DO DYSKUSJI.


RE: Andrzej Gołota - Adammobp - 09-03-2013 03:37 PM

Co prawda tematu w tym dziale nie było, lecz temat Andrzeja i tego, czemu nie był mistrzem świata, był już wałkowany wiele razy Big Grin

Ale nie szkodzi, by znów rozmawiać o Gołocie. Ale żeby jakoś ciekawiej było... To ja może sprowokuję dyskusję.

Andrzej to wielki pięściarz i niezwykły człowiek. Jeden z największych ambasadorów boksu na świecie, 4-razy walczył o tytuł, tyle samo razy go oszukali. Jeszcze niejeden powrót go czeka. Kto wie, może walka o tytuł mistrza świata?


RE: Andrzej Gołota - redd - 09-03-2013 06:50 PM

(09-03-2013 03:37 PM)Adammobp napisał(a):  Andrzej to wielki pięściarz i niezwykły człowiek. Jeden z największych ambasadorów boksu na świecie, 4-razy walczył o tytuł, tyle samo razy go oszukali. Jeszcze niejeden powrót go czeka. Kto wie, może walka o tytuł mistrza świata?

Pytaniem jest tylko, czy w Fight Night 4, czy w Fight Night Champion.


RE: Andrzej Gołota - RSC-2 - 09-03-2013 07:02 PM

Gdy przeciętnemu Amerykaninowi w przeciętnym wieku , w losowo wybranym stanie zadasz pytanie.

Czy znasz jakiegoś Polaka?

To jak myślicie?
Jakie nazwsko pada najczęściej?


RE: Andrzej Gołota - Crumb - 09-03-2013 07:06 PM

Właśnie oglądam walkę Andrzeja Gołoty z Mikiem Tysonem...
Wiele razy pytano go w wywiadach dlaczego nie chciał dalej walczyć i "uciekł" z ringu.
Andrzej wielokrotnie powtarzał, że powodem były faule jakich dopuszczał się Mike Tyson a których NIKT nie widział w tym sam ANDRZEJ GOŁOTA. Andrzej niedawno gdzieś mówił w wywiadzie, że sam wiele razy oglądał walkę i chciał zobaczyć moment w którym Mike uderza go z główki jednak NIGDY nie mógł dostrzec tego uderzenia. Ja ten moment właśnie znalazłem. A więc jestem pierwszą osobą, która to znalazła czy jednak wszyscy widzieli ten moment??
http://www.youtube.com/watch?v=-PN2LoAfi-Y
2:00 Minuta filmu. Co do sekundy.
Zobaczcie i napiszcie proszę co o tym myślicie.
No i tak jakby w 2:31
A SWOJĄ DROGĄ UWAŻAM, że Andrzej bił się naprawdę baardzo dobrze z Mikiem i miał duże szanse na wygraną.


RE: Andrzej Gołota - RSC-2 - 09-03-2013 07:16 PM

Chciał uderzyć , ale chyba trafił obok.
Taki mały "poślizg"


RE: Andrzej Gołota - Adammobp - 09-03-2013 08:14 PM

No mi się zdaje, że to właśnie na 2:00 był ten moment.

Sam nie wiem jaki był powód rezygnacji Andrzeja. On przez lata niby mówi o tej "główce", ale jak to było naprawdę...

Smutny był też ten wywiad z Andrzejem po walce, gdy w rozmowie z polskim dziennikarzem, nagle coś mu się pokręciło i zaczął gadać trochę po polsku, trochę po angielsku.


RE: Andrzej Gołota - Sander - 11-03-2013 02:31 PM

Ja już dawno wídziałem tę próbę nokautu głową. Míke ciągle próbował skrobać głową Andrzeja,chcíał sprowokować. Po części mu się udało. Szkoda że Gołota taki sztywny był w tych 2ch rundach.


RE: Andrzej Gołota - Adammobp - 11-03-2013 09:20 PM

W 2014 roku ma być w kinach film o Gołocie. Wiecie coś więcej na ten temat?


RE: Andrzej Gołota - BMH - 11-03-2013 10:52 PM

Zaglosowalem na walke z Sandersem, bo w przeciwienstwie do innych ktore mialem na uwadze, to w tej Endriu wygral.