Ankieta: Przeciwko komu Gołota dał najlepszą walkę w karierze?
Riddick Bowe 1
Riddick Bowe 2
Michael Grant
John Ruiz
Chris Byrd
Kevin McBride
Corey Sanders
ktoś inny
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Gołota
17-07-2014, 03:23 PM
Post: #131
RE: Andrzej Gołota
Jeśli tak, OK, idę na to. Taki sześciorundowy benefis Andrzeja Gołoty - dobry pomysł. Tylko mam nadzieję, że to będzie oficjalne i ostateczne pożegnanie z ringiem.
Holy za rywala? Niech będzie, jako poważnej walki bym tego nie kupił, ale jeśli chodzi pożegnanie Andrzeja i ukoronowanie jego kariery, to moim zdaniem lepszego rywala trudno by znaleźć. Boję się tylko o TVP. Kiedyś zapierali się, że na poważnie zainwestują w boks, ale widać, że nic z tych planów nie wyszło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 06:44 PM
Post: #132
RE: Andrzej Gołota
@kubala
Dokładnie, a ostatnia gala boksu pokazywana przez TVP odbyła się chyba z 3 lata temu z Jonakiem w roli głównej.

Miejmy nadzieje, że Holyfield nie weźmie tej walki na poważnie ze względu na to, że to pokazówka, da z Gołotą wyrównaną walkę. Myślę, że gdyby chciał załatwiłby Andrzeja do 3-4 rundy. Swoją drogą to może być również pożegnalna walka Evandera a wtedy wydarzenie miałoby dużo większą rangę i zainteresowanie. Odejście legendy i jednej z barwniejszych postaci HW lat 90, również jestem za, ale proszę.... nie w PPV. Na tej samej gali prawdopodobnie swoje ostatnie walki stoczą Art Binkowski i Marcin Najman. Zapowiada się noc pożegnań Big Grin mogli poczekać jeszcze z pół roku to może i Adamek załapałby się gdzieś do undercardu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 09:16 PM
Post: #133
RE: Andrzej Gołota
Gala w Częstochowie, wybiorę się na pewno...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 09:35 PM
Post: #134
RE: Andrzej Gołota
Stara ekipa TVP ma akurat doświadczenie jeśli chodzi o pokazywanie boksu. Pierwszą galę boksu zawodowego w Polsce, gdzie Saleta trenowany przez Kuleja obił jakiegoś buma pokazała właśnie publiczna. Komentował Szaranowicz, a Babiarz był announcerem. Później przez wiele lat trasmitowali walki Michalczewskiego, a słynną jedyną walkę Tygrysa w Polsce z nijakim Joeyem deGrandisem komentował red. Szpakowski.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2014, 09:23 PM
Post: #135
RE: Andrzej Gołota
Oczywiście jak po raz kolejny trupa Gołoty wyciągnięto z szafy, to Michalczewski musiał dorzucić swoje 3 grosze.

Facet miał naprawdę bogatą karierę i wiele sukcesów, ale jednak kompleks Gołoty jest w nim wszechpotężny. Dariusz jakby miał powiedzieć jedno zdanie przed śmiercią to pewnie by powiedział: "Panie i panowie jeb*ć Gołotę!". Buractwo niestety straszne. Choć z drugiej strony walka Gołoty z jakimś innym trupem bokserskim, w której nie będzie werdyktu jest mniej warta niż dwa klauny okładające się maczugami w cyrku.

Ciekawe, czy jakby Michalczewskiemu zaproponowano teraz walkę z Gołotą, czy by odmówił? W końcu teraz to ta sama kategoria wagowa Wink To by były emocje przed walką, dałoby się to wykreować w mediach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2014, 09:30 PM
Post: #136
RE: Andrzej Gołota
Michalczewski stał się na emeryturze strasznie pyszałkowaty. Masa chamstwa, prowokacji i obelg pod adresem ludzi ze środowiska. Jaki on ma w tym cel? Chodzi zapewne o to, że w Polsce jest kompletnie niedoceniany i próbuje uzmysławiać ciemnemu ludowi jakie to dno ten nasz boks i jaką to wiedzą i mądrością dysponuje Dariusz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 12:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2014 12:12 AM przez KrychuTMT.)
Post: #137
RE: Andrzej Gołota
Jak do tego mówią, że Andrzej Gołota jest największym polskim pięściarzem, to całe szczęście, że ja jestem niemieckim pięściarzem, że boksowałem dla Niemiec.
I tutaj jest wszystko ok, zgodne z prawdą. Potem choroba dała o sobie znać.
U nas jest taka śmieszna sprawa w Polsce
Ten człowiek chyba cierpi na jakieś rozdwojenie jaźni. Rozumiem ciężkie przeżycia, utrata pokaźnej sumy pieniędzy przez kobiety i problemy z alkoholem, ale chyba tam u niego w Niemczech mają odpowiednich specjalistów ?

Gołota przegrał wiele walk(parę kompromitacji), miał parę zajebistych walk za które ludzie go zapamiętają. Całkiem nieźle w porównaniu do Dariusa który jest zapamiętamy jako "niemiecki miszcz", jego najbardziej znane walki to porażki z Gonzalezem oraz moja ulubiona walka z Tiozzo Big Grin. No jeszcze wszyscy pamiętają jak Michalczevsky obsrał zbroję przed RJJ. Mimo wszystko ma rację, że Gołota nie jest największym polskim pięściarzem(jeżeli chodzi o aspekt "sportowy", bo serca kibiców należą do niego, pod tym względem jest królem). Przed nim są Adamek oraz Diablo. Darius niech poszuka swojego miejsca w niemieckim boksie, tam gdzie jest jego miejsce.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 08:41 AM
Post: #138
RE: Andrzej Gołota
@Krychu
Michalczewski jest Polakiem, ale jako pięściarz reprezentował Niemcy. To nie jest rozdwojenie jaźni to jest fakt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2014, 10:00 AM
Post: #139
RE: Andrzej Gołota
Obaj są żałośni i żenujący, tym bardziej w obecnym czasie. Jeden boksował dla Niemiec, trenował w Niemczech, mieszkał w Niemczech a teraz stał się nagle ekspertem od Polski i polskiego boksu, a drugi przynosił Polsce więcej wstydu niż sławy kompromitując się w co drugiej walce i... i kompromituje się po dziś dzień. Z drugiej strony Michalczewski ma też wiele racji w tym co mówi, a niechęć ludzi do niego co najmniej w połowie wynika z tego, że prawda boli, a Gołota już zszedł z areny międzynarodowej więc w sumie teraz już kompromituje tylko samego siebie, ale mimo wszystko nie ma co się rozwodzić nad tymi dwoma panami, tym bardziej dzisiaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2014, 02:10 PM
Post: #140
RE: Andrzej Gołota
Muszę się pochwalić... dzisiaj przyszło - prosto z Chicago Big Grin

[Obrazek: 10609093_782141775178809_2009177351_n.jp...6069f472c5]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości