Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
27-08-2015, 11:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2015 11:49 PM przez BMH.)
Post: #51
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Zero sensownych argumentow Joker, czy jakies zwyklej ciaglosci dyskusji. Lepiej udac, ze sie nie doczytalo, niz przyznac, ze zaklina sie rzeczywistosc, co? Ignorujesz podane na tacy argumenty, ktore przecza temu co dopiero napisales.. Nawet nie jestem zaskoczony, zeby nie napisac, ze wiedzialem iz to tak "fajnie" zakonczysz.


Czytajac to co kolega Joker ma do powiedzenia, tylko ja mam takie skojarzenia?(czytac nizej)
Joker, nie lubi spierdalaczy bo to oznaka braku jaj(dobrze rozumiem???). Za to w avatarze ma goscia ktory swego czasu byl okrzykniety najwieszym tchorzem, znienawidzonym oszustem, ktory potrafil zrobic akcje jak Andrzej Golota z Tysonem.Big Grin Jaja jak arbuzy! Gardzic tymi sprinterami! Prawdziwy warrior, albo walczy jak lew, albo sie poddaje i tlumaczy bolem nogi, barku, palca, czy brzucha. Nie to co te wszystkie Floydy, Lary, Rigo, Crawfordy, czy Hopkinsy, oraz inne "bezjajowce" co by tylko szukali najwiekszych wywan, i z regoly "jedynie" wyraznie punktowali te ofensywne bestie ktore przyciagaja publike.Big Grin

Dzwine, ze jeszcze na PPV ofensywnych bokserow jak Kovalev i Golovlkin, nikt nie zarabia milionow.Tongue Przeciez nie jest wazne pochodzenie, ilosc obron etc. Styl panowie, tylko styl, a PPV idzie jak woda. Mam racje....?


Ps. Tyle piszesz o walce Lara Angulo, o jajach i ich barku, a nawet nie wiesz jak sie ona zakonczyla? To dobitnie pokazuje z czym musimy walczyc. WinkWink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - BMH - 27-08-2015 11:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości