Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
11-08-2015, 01:43 PM
Post: #11
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Dwie najnowsze wypowiedzi Ricardo:

"Shane się mnie boi. Zapaliłem sobie papierosa, a on od razu się na mnie rzucił. Czy on jest
mężczyzną? Odepchnąłem go, ponieważ tak robi mężczyzna. Nie wolno bić kobiet, ale można
uderzyć faceta. Przed konferencją prasową nie myślałem, że on się mnie boi, ale teraz to widzę.
Gdy popatrzyłem na jego twarz zobaczyłem, że on zrobił ogromny błąd decydując się na walkę
ze mną. On jest już skończony. Zapamiętajcie to, co teraz powiem - znokautuję go w pierwszej
rundzie. Nie chcę, aby po walce ludzie mówili, że wygrałem to starcie dzięki szczęściu. Mówię
wam, że znokautuję go w pierwszej rundzie." - powiedział BoxingScene.com, Mayorga .

“Gołowkin? O kogo ty mnie pytasz? W jakiej kategorii wagowej on walczy? Czym on się
zajmuje? Ja nie boję się nikogo. Nie mam pojęcia kim on jest. Może on pełnić rolę
sparingpartnera podczas moich przygotowań." - powiedział Fighthype.com, Mayorga .
Zapytany o możliwość walki z Floydem Mayweatherem , jeden z najbardziej kontrowersyjnych pięściarzy odpowiada, że
bardzo chętnie zmierzyłby się z nim w ringu.
“Mógłbym walczyć z Floydem Mayweatherem za darmo, ale nasz pojedynek musiałby odbyć się
w limicie do 154 funtów. Nie jestem w stanie zrobić już limitu 147 funtów." - powiedział
Mayorga .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Wietnam - 11-08-2015 01:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości