Ankieta: Jak zakończy się walka Fury-Kliczko II ?
Ankieta jest zamknięta.
Wygra Fury na punkty 33.33% 5 33.33%
Wygra Kliczko na punkty 20.00% 3 20.00%
Wygra Fury przed czasem (KO/TKO itd.) 20.00% 3 20.00%
Wygra Kliczko przed czasem (KO/TKO itd.) 26.67% 4 26.67%
Remis 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Fury - wielki rewanż
12-09-2016, 04:34 PM
Post: #151
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Nie wiem co zrobil Joshua by byc liderem HW. Ze niby Whyte, Brezeale i Martin to wiecej niz Chisora, Cunningham i Kliczko? Big Grin

Czy wrozenie z fusow "jakby AJ walczyl z Furym to by wygral"?
Co do p4p, Kliczko a za nim pewnie inni HW mowil ze uwaza sie za numer jeden bo ti oczywiste ze najlepszym bokserem jest najlepszy bokser HW Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 05:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2016 05:25 PM przez Wietnam.)
Post: #152
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Chisora wrak, Cunnigham nie jest ciężkim, .

Gogolius ja wiem że się trochę kochasz w Furym, ale nikt na tym Forum
oprócz ciebie nie powie że Fury jest liderem w HW, .

17 pojedynków, wszystkie wygrane przed czasem, Mistrzostwo i na rozkładzie:


Kevin Johnson, Whyte,Martin, Breazeale,

Fury w swoim 16 pojedynku wygrał przed czasem z Firthą a później z Pajkićiem Wink Wink

Nadszedł czas aż przewrócił się po ciosach Crusera Cunninghama, lecz pokonał
go w końcu na punkty.

Wypunktował po nudnej walce Władimira, i lider HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 05:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2016 05:52 PM przez Gogolius.)
Post: #153
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
No sorry wygral wyraznie z dziesiecoletnim dominatorem HW i top3 p4p.
Nie mowi o Chisorze z rewanzu tylko z pierwszej walki: to byl bardzo dobry bokser jeszcze sprzed rozbicia przez Haye i Kliczke.
Na pewno Chisora nie odstaje od Whyte, USS od Johnsona (rany, od niego to nie odstaje Hammer, kogo mu tu porownujemy).
Z reszta Kliczko wart jest wiecej niz 17 skalpow AJ razem wzietych.
Co do innych widzacych Tysina jako lidera Hw to nie bede ich wolal, sami przyjda Wink
Jasne ze obecny AJ jest lepszy niz Kliczko 17-0 ale porownanie bez sensu bo porownuje bokserow w roku 2016 a nie na konkretnym etapie kariery.

Nie wiem jak mozna negowac fakt ze liderem jest koles pokonujacy dotychczasowego bezpsrzecznego lidera.

Ja wiem ze AJ moze wygrac z Furym ale patrzac na resume to wg mnie Wilder ma lepsze, zastanowilbym sie tez nad Ortizem.

Johnson? Kogo trzeba brac za przyklad zeby bronic AJ. Whyte i Breazale nie wydaja sie lepsi od Stiverne + Molina + Duhapaus.

Jasne, lider hw za 10 lat. AJ ma najwieksze szanse na to. Ale poki co jego osiagi to czolowka HW ale zeby brac go za krola?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 07:05 PM
Post: #154
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Fury wygral z Cunnem przez faul nie decyzje,Chisora w pierwszej walce z Furym nie byl rozbity ale byl zatluszczony i bez formy.Fury jest liderem HW bezsprzecznie,pokonal dominatora posuchy ale 10letniego i to sie liczy.Joshua zlapal ochlap od Tysona jak Żakuj od Żana Reno w goscie goscie,taka prawda #BoweLewis.Resume Joshui nie jest lepsze od Tysona(F) napewno od Wildera tez.Ortiz ma porOwnywalne do Antka bo taki Jennings z Martinem jak i Breazelem tez by wygral z palcem w nosie.Inna sprawa ze Anthony wszystkich nokautuje,wyglada jak Grecki Bog na cyklu od Karmowskiego,jest czarny,i wyhajpowany w chuj.Nie jestem pewny zwyciestwa Joshui nad Furym,Wilderem,Ortizem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 07:21 PM
Post: #155
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Joshua jeszcze nie jest numer 1 w HW ale styl w jakim odprawia rywali robi potężne wrażenie. Właśnie choćby ten Kevin Johnson z którym wszyscy się męczyli po 12 rund a który z Joshua padł w 2 rundzie a tak prawidłowo w 1 ale sędzia pijanego Kevina pomógł zaprowadzić do narożnika, co było dla mnie nieco dziwne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 08:33 PM
Post: #156
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Fury jest bezwzględnie numerem 1 w HW, ale... tylko do końca października.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 08:47 PM
Post: #157
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
A co się potem stanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 08:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2016 08:50 PM przez Wietnam.)
Post: #158
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Ciekawe jest jednak to ze jak Kliczko miał wszystkie pasy i bronił przez 50 ; lat
każdy bał się przyznać że jest absolutnym liderem HW,

Fury jest gloryfikowany a jeszcze po słabej walce rewanżowej z Chisorą a było
to na krótko przed walką ze Steelhammerem, większość się z niego śmiała,
to jest nawet bardzo ciekawe. .hmm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 09:14 PM
Post: #159
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Dzięki Panowie Wink

Nie wiem kto się śmiał z Fury'ego, ale ja na głos przewidywałem jego wygraną.
I też nie wiem kto (na pewno nie na tym forum) bał się przyznać, że Kliczko był absolutnym liderem HW.
No, może wtedy gdy przychodziłem na forum i top3 90% userów wyglądało tak:
Witalij - Wład - Haye (w tej kolejności). Jak zabrakło Witka i David sobie odpuścił karierę, to nikt przy zdrowych zmysłach nie widział jakiegokolwiek zagrożenia. Za numer dwa uważano chwilowo Stiverne'a, Saszę, ale nigdy nikt nie ukrywał, że między Kliczko a resztą jest przepaść.

Cytat:oshua jeszcze nie jest numer 1 w HW ale styl w jakim odprawia rywali robi potężne wrażenie.
Prawda.
Cytat:nna sprawa ze Anthony wszystkich nokautuje,wyglada jak Grecki Bog na cyklu od Karmowskiego,jest czarny,i wyhajpowany w chuj.
Prawda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 09:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2016 09:25 PM przez Wietnam.)
Post: #160
RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż
Prawda jest taka że 30 października, będzie królem leżącym w szpitalu

Były posty, Kliczko nudny, nie jest liderem bo dobiera rywali,
mogę jest przytoczyć ale jest ich za dużo.
Gogolius masz
różowe moce , przytocz je. Jesteś od rana do wieczora to
na pewno je pamiętasz.

(12-09-2016 08:33 PM)kubala1122331 napisał(a):  ale... tylko do końca października.

oj tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: