Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
19-08-2016, 11:59 PM
Post: #11
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Hasanboy Dusmatow przeszedł na zawodowstwo. Ktoś mu wróży wielką karierę? Mnie dziwi to, że podpisał kontrakt z grupą promotorską z RPA. Dziwny ruch.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2016, 01:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 01:46 AM przez Terminator.)
Post: #12
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Ciekawe w jakiej kategori bedzie walczyl. Jesli mysli o wielkiej karierze to najlepsza waga bylaby musza, w ktorej jest kilku klasowych bokserow, bo obijanie Tajow i innych bokserow z dalekiego wschodu w 2 najnizszych kategoriach wielkiego splendoru mu nie przyniesie.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2016, 03:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 03:08 AM przez Wietnam.)
Post: #13
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
(19-08-2016 11:59 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Hasanboy Dusmatow przeszedł na zawodowstwo. Ktoś mu wróży wielką karierę? Mnie dziwi to, że podpisał kontrakt z grupą promotorską z RPA. Dziwny ruch.

Zaproponowali mu większy szmal, dla Amatorów przechodzących na zawodostwo
to tez bardzo ważny aspekt, ja też wolałbym fajną kaske bańke na rękę i wielbłąda
w zagrodzie od Afykanòw niż 50 dolarów na początek oraz Starego kadeta po renowacji od teamu
Floyda.

RPA wielki kraj na pewno mają znajomośći w wielkim świecie boksu
być może gość też bardzo chciał już przejść na zawodostwo nie miał
innych propozycji to zdecydował się na taki krok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2016, 03:54 AM
Post: #14
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Dusmatow to wielki talent, który może posprzątać cały dół światowego boksu zawodowego. Mnie w ogóle dziwi jego szybkie przejście na zawodowstwo, bo sadziłem że Uzbekistan zrobi wszystko, żeby tak dobrego młodego boksera przetrzymać w boksie olimpijskim do następnej olimpiady. Jednak to, co on zrobił to chyba najgłupsza decyzja z możliwych. Wystarczy popatrzeć, jak promotorzy z RPA dbają o interesy własnych bokserów, wśród których nie brakuje wielkich talentów. Zarówno Moruti Mthalane, jak i Zolani Tete zostali pozbawieni pasów mistrzowskich, bo nie chcieli walczyć w Tajlandii lub Puerto Rico za kilka tysięcy USD. Ich promotorzy zostali przelicytowani kwotami rzędu 20-25.000 USD, a bokserzy postawieni przed wyborem: albo walczysz za grosze na obcym ringu, albo oddajesz pas. Mam wrażenie, że Dusmatowa celowo ktoś "wsadził na minę", żeby go zablokować na kilka lat.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2016, 07:22 AM
Post: #15
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Z tym RPA zależy od promotora. Myślę, że Bermanowi ciężko zarzucić zaniedbywanie swoich bokserów, a to z nim Uzbek podpisał kontrakt. Mthalane i Tete nigdy w jego grupie nie boksowali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2016, 09:27 AM
Post: #16
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
@Saliman
Jak facet nazywa się Berman, to od razu wiadomo, że ma pieniądze (albo może mieć). Tamtych chyba promował jakiś gościu o jugosłowiańskiej końcówce (nazwiska).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2016, 05:44 PM
Post: #17
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Shakur Stevenson rusza na podbój zawodowych ringów

To chyba może być bardzo ciekawa postać na ringu zawodowym. Kontrakt próbuje z nim podpisać sam Floyd. Ciekawe czy faktycznie uważa, że to może być jego następca czy też tylko próbował go w ten sposób kupić. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2016, 01:11 PM
Post: #18
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Shakur zadebiutować może już w styczniu.

Nie mogę się doczekać!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2016, 10:15 AM
Post: #19
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Kliczko namawia Tony'ego Yokę na zawodowy kontrakt
No to byłby kolejny wielkolud w HW. Teraz wyczytałem ciekawostkę, że w 2010 roku pokonał Josepha Parkera na Letnich Igrzyska Młodzieży. Pewnie byłaby to ciekawa postać w ciężkiej. Kliczkowie mają dobre oko do wyławiania talentów do swojej grupy (Usyk).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2016, 11:17 AM
Post: #20
RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Tony Yoka dostanie wpierdol od pierwszego średniej klasy zawodowca, jaki stanie na jego drodze. Myślę tu o bokserach takiego poziomu, jak Szpilka, Molina, Chisora, Whyte, których trudno zaliczyć nawet do szerokiej czołówki HW. Yoka to jest taki sam typ pięściarza, jak jego rodak Gregory Tony. Dobrze się prezentuje w ringu i nic ponadto.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: