Forum - BOKSER.ORG
Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks amatorski (/forum-15.html)
+--- Wątek: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości (/thread-2563.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Wilczekstepowy - 16-08-2015 08:42 AM

Macie na oku jakiś ciekawych amatorów, którym w przyszłości wróżycie ciekawą karierę zawodową? Ja mam na razie tylko jednego gościa:
Filip Hrgovic



Sparował już nawet z Kubartem Pulewem gdy ten przygotowywał się do walki z Kliczko: https://en.wikipedia.org/wiki/Filip_Hrgovi%C4%87

Ktoś jeszcze? Może młodszy brat Pulewa?


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Wilczekstepowy - 02-09-2015 01:56 PM

No właśnie, co sądzicie o młodym Pulevie? Czy Tervel Pulev ma szansę tak daleko zajść, jak jego brat? Tutaj jest link do jego walki. Jakby komuś się chciało niech rzuci okiem i podzieli się wrażeniami. Wink


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Wilczekstepowy - 18-06-2016 10:34 AM

Zaskakuje mnie, że Iwan Dyczko nie przeszedł na zawodowstwo. Wie ktoś może dlaczego? Może po tej Olimpiadzie przejdzie?

Na ringach zawodowych chciałbym zobaczyć również Erislandy Savona - Kuba ostatnio rozluźniła gorset to może dadzą mu przejść po Igrzyskach w Rio de Janeiro?

Choć oczywiście nie wiem czy Ci dwaj w ogóle się zakwalifikowali na tę imprezę. Wink


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Hugo - 18-06-2016 01:30 PM

Ja chętnie zobaczyłbym wśród zawodowców Magomeda Omarowa. Braki techniczno-szybkościowe trochę zastopowały jego amatorską karierę, ale pod względem warunków fizycznych i siły ciosu od lat należy do najlepszych amatorów wagi superciężkiej. Myślę, ze na zawodowstwie osiągnąłby więcej, niż jak amator. Sporo na zawodowym ringu mogliby zwojować także dwaj reprezentanci Azerbejdżanu, Magomedrasuł Medżidow i Tejmur Mamadow.


RE: Z amatorki na zawodowstwo w najbliższej przyszłości - Wilczekstepowy - 31-07-2016 10:22 PM

WCZORAJ ZADEBIUTOWAŁ DAWNY POGROMCA WILDERA





Być może trzeba będzie mieć na niego oko? Wie ktoś ile Jewgienij Romanow ma lat?


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Terminator - 01-08-2016 12:20 AM

31. Pisze w artykule


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Hugo - 01-08-2016 07:00 AM

Według Boxreca Romanow ma tylko 183 cm wzrostu. W innych źródłach znalazłem 6 stóp 2 cale, czyli 188 cm. Tak czy owak, to mało na współczesną wagę ciężką i kiepskie warunki fizyczne mogą okazać się istotną przeszkodą dla jego profesjonalnej kariery. Chyba, że okaże się talentem na miarę Tysona.


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Wilczekstepowy - 01-08-2016 09:54 AM

(01-08-2016 12:20 AM)Terminator napisał(a):  31. Pisze w artykule
Nie pisało wcześniej. Ale tak czy siak chyba za późno na zrobienie wielkiej kariery nawet jeżeli okaże się mega talentem.


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - TomaszX - 02-08-2016 03:24 PM

Wydaje się że bliżej mu do 188 niż do 183 cm wzrostu.W walce z Wilderem wyglądał świetnie,rzucał się w oczy jego zawodowy,agresywny styl walki.


RE: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości - Wilczekstepowy - 14-08-2016 10:45 PM

Powiem Wam, że Savon przypomina mi nieco w ringu Wildera: Wink





Bardzo bym chciał aby przeszedł teraz na zawodowstwo. Erislany ma 26 lat a więc nie jest to dużo ale też nie jest to już tak mało. Ciekawe też w jakiej kategorii by boksował. Cruiser czy Hw?