Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Z amatorki na zawodostwo w najbliższej przyszłości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Macie na oku jakiś ciekawych amatorów, którym w przyszłości wróżycie ciekawą karierę zawodową? Ja mam na razie tylko jednego gościa:
Filip HrgovicSparował już nawet z Kubartem Pulewem gdy ten przygotowywał się do walki z Kliczko: https://en.wikipedia.org/wiki/Filip_Hrgovi%C4%87

Ktoś jeszcze? Może młodszy brat Pulewa?
No właśnie, co sądzicie o młodym Pulevie? Czy Tervel Pulev ma szansę tak daleko zajść, jak jego brat? Tutaj jest link do jego walki. Jakby komuś się chciało niech rzuci okiem i podzieli się wrażeniami. Wink
Zaskakuje mnie, że Iwan Dyczko nie przeszedł na zawodowstwo. Wie ktoś może dlaczego? Może po tej Olimpiadzie przejdzie?

Na ringach zawodowych chciałbym zobaczyć również Erislandy Savona - Kuba ostatnio rozluźniła gorset to może dadzą mu przejść po Igrzyskach w Rio de Janeiro?

Choć oczywiście nie wiem czy Ci dwaj w ogóle się zakwalifikowali na tę imprezę. Wink
Ja chętnie zobaczyłbym wśród zawodowców Magomeda Omarowa. Braki techniczno-szybkościowe trochę zastopowały jego amatorską karierę, ale pod względem warunków fizycznych i siły ciosu od lat należy do najlepszych amatorów wagi superciężkiej. Myślę, ze na zawodowstwie osiągnąłby więcej, niż jak amator. Sporo na zawodowym ringu mogliby zwojować także dwaj reprezentanci Azerbejdżanu, Magomedrasuł Medżidow i Tejmur Mamadow.
WCZORAJ ZADEBIUTOWAŁ DAWNY POGROMCA WILDERA

Być może trzeba będzie mieć na niego oko? Wie ktoś ile Jewgienij Romanow ma lat?
31. Pisze w artykule
Według Boxreca Romanow ma tylko 183 cm wzrostu. W innych źródłach znalazłem 6 stóp 2 cale, czyli 188 cm. Tak czy owak, to mało na współczesną wagę ciężką i kiepskie warunki fizyczne mogą okazać się istotną przeszkodą dla jego profesjonalnej kariery. Chyba, że okaże się talentem na miarę Tysona.
(01-08-2016 12:20 AM)Terminator napisał(a): [ -> ]31. Pisze w artykule
Nie pisało wcześniej. Ale tak czy siak chyba za późno na zrobienie wielkiej kariery nawet jeżeli okaże się mega talentem.
Wydaje się że bliżej mu do 188 niż do 183 cm wzrostu.W walce z Wilderem wyglądał świetnie,rzucał się w oczy jego zawodowy,agresywny styl walki.
Powiem Wam, że Savon przypomina mi nieco w ringu Wildera: Wink

Bardzo bym chciał aby przeszedł teraz na zawodowstwo. Erislany ma 26 lat a więc nie jest to dużo ale też nie jest to już tak mało. Ciekawe też w jakiej kategorii by boksował. Cruiser czy Hw?
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie