Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
05-11-2015, 09:13 PM
Post: #231
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Redd
To wszystko prawda. Tylko takie rzeczy to jest zabawa w statystykę przynajmniej dla mnie. A tam jest jasno ujęte. Mayweather Jr z Castillo wygrał, Lopez z Salazarem zremisował. Choć jak mówię, chyba nikt naprawdę interesujący się boksem nie zwraca na to uwagi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 10:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2015 10:18 PM przez BMH.)
Post: #232
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
(05-11-2015 08:19 PM)redd napisał(a):  Taki Brian Nielsen doszedł do 48-0 bijąc emerytów, bumów i średniaków, których dodatkowo czasem przekupywał.

Jest chyba jeszcze lepiej kolego Redd. Ten "wielki" Nielsen mial chyba nawet w ktoryms momencie 49-0-0! Nie chce mi sie pykac po boxrec, jak cos pomylilem ja, to z gory przepraszam.Tongue

Co do wspomnianych przez Was walk, to nie jestem zdolny przypomniec sobie punktacji z pojedynku Lopeza. Natomiast nie przypominam sobie bym choc raz wypunktowal potyczke Floyd vs Castillo dla tego pierwszego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2015, 10:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2015 10:38 PM przez redd.)
Post: #233
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
@Up
Sprawdziłem i to prawda z tym 49-0 Wink Myślałem, że "Wielki" Nielsen wyłożył się na wyrównaniu rekordu Marciano, a on go nawet wyrównał. Co to by było jakby rekord zwycięstw w HW należał do Duńczyka... Jeśli chodzi o takie wyhodowane promotorskie stwory to dla mnie i tak numerem 1 jest Huck. To, że facet wyrównał rekord obron w CW, prezentując taki poziom, a nie inny, to jest niesamowity promotorski szwindel. Ba! Jakiś czas temu czytałem na rp, jak kilku użytkowników pisało o Marco jako o legendzie i wielkim czempionie. Baśnie 1000 i 1 nocy przy tym wysiadają.
Co do Floyda i Castillo, to zawsze punktuję ten pojedynek dla tego drugiego. Choć remis nie byłby żadnym skandalem. Zwycięstwo Mayweathera wydaje mi się naciągane, ale sądzę też, że przy odpowiedniej woli da się wybronić 115-113 dla FMJ. Jednak takiej w sobie raczej nigdy nie znajdę Smile A Lopez vs Salazar I oglądałem 4-5 lat temu (miałem wtedy straszny ciąg na walki Lopeza), wyszła mi z tego co pamiętam minimalna przewaga boksera z Nikaragui. Jednak dzisiaj musiałbym ponownie obejrzeć ten pojedynek, bo przez te kilka lat moje punktowanie trochę ewoluowało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 12:02 PM
Post: #234
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Mimo że Durodola wpadł na dopingu, a walka z Kudriaszowem prawdopodobnie zostanie uznana za nieodbytą, to Rabiński mówi głośno, że najbardziej zależy mu na doprowadzeniu do rewanżu, niezależnie od tego co pokazały próbki Afrykanina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 12:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2015 12:13 PM przez Terminator.)
Post: #235
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Nawet jeżeli unieważnią walkę, to i tak nie wymaże to z pamięci faktu, że Kurdiaszow dostał oklep od Duordoli i jego balonik pękł.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2015, 07:34 PM
Post: #236
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
To nie ma większego znaczenia. Kudriaszow nie przegrał dlatego że Durodola był na dopingu, tylko przez swój własny brak umiejętności, szczególnie defensywnych i taktycznych.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2015, 01:36 PM
Post: #237
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Olanrewaju Durodola (22-2, 20 KO) przyznał, że przeżywał koszmar, kiedy rosyjska agencja antydopingowa oskarżyła go o wspomaganie się nielegalnymi środkami przy okazji pojedynku z Dmitrijem Kudriaszowem (18-1, 18 KO).

Nigeryjczyk niespodziewanie zastopował faworyzowanego Rosjanina w drugiej rundzie podczas listopadowej gali w Kazaniu. Później pojawiły się informacje, jakoby on i inny uczestnik rosyjskich zawodów Mariusz Wach (31-2, 17 KO) stosowali zabronione substancje. Federacja WBC i światowa agencja WADA oczyściły jednak obu pięściarzy z zarzutów, po przeprowadzonym śledztwie stwierdzając, że w trakcie testów RUSADA nie przestrzegała obowiązujących procedur.

- To było straszne, próbowali oszukiwać i odebrać mi coś, na co tak ciężko pracowałem. Dziękuję Bogu, że im się nie udało. Jestem mistrzem. Wygrałem dzięki pięściom, nie dopingowi. Naprawdę bolały mnie te oskarżenia - stwierdził 35-latek, posiadacz pasa WBC Silver w dywizji junior ciężkiej.

Z już spokojnym umysłem Durodola może myśleć o przyszłości. Prawdopodobnie stoczy rewanż z Kudriaszowem, ale on sam ma na celowniku ma innego pięściarza z Rozji, mistrza świata WBC Grigorija Drozda (40-1, 28 KO).

- To moje marzenie, całe życie na to pracowałem - powiedział, zapytany o perspektywę mistrzowskiej potyczki.


Sam fakt, że rzeczywiście RUSADA odpowiadała za sprawdzanie dopingu jest śmieszny Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2015, 02:26 PM
Post: #238
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
(31-12-2015 01:36 PM)Gogolius napisał(a):  1) Federacja WBC i światowa agencja WADA oczyściły jednak obu pięściarzy z zarzutów, po przeprowadzonym śledztwie stwierdzając, że w trakcie testów RUSADA nie przestrzegała obowiązujących procedur.


Sam fakt, że rzeczywiście RUSADA odpowiadała za sprawdzanie dopingu jest śmieszny Wink

1) No bardzo jestem ciekawy tego sledztwa WBC i WADA.Rolleyes Jednego dnia czytam ze wpadli... za chwile ze ich oczyszczaja.


2) Dlaczego?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2015, 03:53 PM
Post: #239
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
(31-12-2015 01:36 PM)Gogolius napisał(a):  Federacja WBC i światowa agencja WADA oczyściły jednak obu pięściarzy z zarzutów, po przeprowadzonym śledztwie stwierdzając, że w trakcie testów RUSADA nie przestrzegała obowiązujących procedur.

Oczyściły z zarzutów bo nie brali środków dopingujących czy dlatego, że RUSADA nie przestrzegała procedur?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2015, 04:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2015 04:56 PM przez Gogolius.)
Post: #240
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Za to drugie, co jednocześnie oznacza że to pierwsze nie ma znaczenia.
Nie wiem czy jest jakaś metoda powtórnego prawidłowego badania próbki, jeżeli już ktoś się ją zajął i stwierdzono uchybienia.
Na prostą sprawę to tak jakby RUSADA wrzuciła mąkę do próbki: udowodniono wrzucenie mąki, więc nikt nie sprawdza już tego pod kątem zabronionych substancji bo przez "nieprzestrzeganie procedur" można rozumieć wszystko, z celowym zanieczyszczaniem próbek włącznie.

2) Dlaczego? <- ponieważ RUSADA jest zamieszana w skandal dopingowy związany z lekkoatletami z Rosji. Na obecną chwilę jej autorytet w badaniach czegokolwiek jest równy zero.

1) No bardzo jestem ciekawy tego sledztwa WBC i WADA. Jednego dnia czytam ze wpadli... za chwile ze ich oczyszczaja.


Dla mnie fakt, że doping na gali Rosji w walce Rosjan sprawdza rosyjska agencja antydopingowa jest dużo bardziej podejrzany, od ew. machlojek WBC i WADA. Od samego początku motyw z koksem Durodoli i Wacha wyglądał na naciągany, więc jeśli już bawić się we wróżkę (bo ciężko o jakieś żelazne fakty) to prędzej można stwierdzić, że nie brali niż brali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości