Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
03-12-2015, 09:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015 10:16 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #501
RE: Deontay Wilder
No to może niech faktycznie robi ten rewanż z Zimnochem za dawną porażkę? Wink Big Grin

Niezłe info. Szpilka jest brany pod uwagę do walki o pas z Wilderem: http://www.bokser.org/content/2015/12/03.../index.jsp

Tylko zostało to tak podane, jakby Wilder miał obawy przed walką z Arturem. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 10:19 PM
Post: #502
RE: Deontay Wilder
Jak tak dalej będzie szło szukanie przeciwnika, to rzeczywiście może się okazać, że zawodnicy z segmentu Zimnocha dostaną oferty.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 01:37 AM
Post: #503
RE: Deontay Wilder
W sumie patrząc na najnowszy ranking WBC, dość trudno znaleźć słabego rywala na dobrowolną obronę. Pierwsza czwórka prawodopodobnie opada na starcie, gdyż Wilder nie pali się do walki z Povietkinem, tym bardziej z Joshuą "za młody, ta walka nic mi nie da.. bla. bla). Druga walka ze Stiverne? Nie wydaje mi się. Wach pewnie wyleci z rankingu za kilka dni, niestety jest to ranking na listopad. Nie dziwię się, że Adamek dostał ofertę, byłaby to jedna z najłatwiejszych obron dla Wildera. Mam nadzieję, że Wilder ma chociaż jakieś ambicje i nie wybierze tego ostatniego pana w rankingu. Jeśli Adamek się nie zgodził, to kto może wskoczyć za niego? Szpilka, Teper albo Arreola. Mam takie przeczucie, że gościu wybierze Arreolę - Nazwisko dość znane, a ryzyko żadne. Jak wy to widzicie?



1. Alexander Povetkin
2. Anthony Joshua
3. Vyacheslav Glazkov
4. Bermane Stiverne
5. Kubrat Pulev
6. Lucas Browne
7. Carlos Takam
8. Artur Szpilka
9. Erkan Teper
10. Mariusz Wach
11. Joseph Parker
12. Andy Ruiz
13. Chris Arreola
14. Tomasz Adamek
15. Kyotaro Fujimoto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 01:44 AM
Post: #504
Bug RE: Deontay Wilder
A musi walczyć z kimś z tej piętnastki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 01:49 AM
Post: #505
RE: Deontay Wilder
Takie są raczej zasady każdej federacji, że trzeba dobrać kogoś z pierwszej 15. rankingu. Chociaż lista WBC rozciąga się aż do 40 pozycji. Nie wierzę, żeby WBC go tak uwielbiało, żeby dało mu możliwość walki z kimś spoza listy. Jeśli tak to zaraz zaprosi Wawrzyka do tańca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 07:54 AM
Post: #506
RE: Deontay Wilder
Adamkowi proponowano 250 tys dolarow za walke, oficjalny powod odmowy to zbyt krotki czas na przygotowania.
Szpilka jest w treningu, ale z kolei on chcialby za walke kilka razy wiecej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 12:01 PM
Post: #507
RE: Deontay Wilder
(04-12-2015 01:49 AM)CCConeser2 napisał(a):  Takie są raczej zasady każdej federacji, że trzeba dobrać kogoś z pierwszej 15. rankingu. Chociaż lista WBC rozciąga się aż do 40 pozycji. Nie wierzę, żeby WBC go tak uwielbiało, żeby dało mu możliwość walki z kimś spoza listy. Jeśli tak to zaraz zaprosi Wawrzyka do tańca.

To działa tak: mistrz pupilek wybiera rywala nawet nienotowanego w tej czterdziestce rankingu, a federacja wstawia go do 15 w rankingu na następny miesiąc, żeby się zgadzało.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 12:43 PM
Post: #508
RE: Deontay Wilder
A uważacie, że taki Lucas Browne byłby zagrożeniem dla Wilder'a? Moim zdaniem to podobna klasa co Szpila, może trochę agresywniejszy. Przyznam, że nie oglądałem jego walk, ale takie mam mniemanie czytając opinie o nim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 12:46 PM
Post: #509
RE: Deontay Wilder
(04-12-2015 07:54 AM)Gogolius napisał(a):  Adamkowi proponowano 250 tys dolarow za walke, oficjalny powod odmowy to zbyt krotki czas na przygotowania.
Szpilka jest w treningu, ale z kolei on chcialby za walke kilka razy wiecej...
Na 100 procent wiesz, że chciałby za walkę kilka razy więcej czy to tylko takie domniemanie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2015, 01:07 PM
Post: #510
RE: Deontay Wilder
Borek uzyk sformulowania "duzo duzo wiecej", spotkalem sie tez z "kilka razy wiecej". Mysle ze kolo miliona by chcial.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości